Ползвате ли торба за спане на бебето?

  • 5 158
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 334
използавли сме за зимата,но като бебе....сега не го търпи въобще,много рита и се върти докато спи.

# 61
  • Мнения: 6 390
да ползвах до пролетта , много удобно, сега ще видим на есен дали  ще ми разреши пак да ползвам  Wink Grinning

# 62
  • Мнения: 5 391
Имам, но едва ли ще мога да го ползвам, сина ми спи само по корем и ципа ще му създава дискомфорт.Освен да му ушия такъв със странично закопчаване.

# 63
  • Мнения: 1 097
Сдобих се с летен (тип потник,само с хавлия отвътре) и зимен (с ръкави и подплата), благодарение на форума и Елена   bouquet
Сега ползваме летния от време на време, като е по-хладно, иначе вобще не го завивам. То няма и смисъл... само рита и избутва завивката. Обличам го с пижама и гащеризон с дълги ръкави и крачоли, така все едно е завит  Wink

След една буря обаче беше по-хладно и бебо кихаше цял ден и кашляше, та го сложих в торбата. Останах много доволна!  Peace Хем ни е голяма, но върши страхотна работа! НЕ се чуди, ами си вземи ,няма да съжаляваш  bouquet

# 64
  • Мнения: 467
Ползвам торби и зимата и при по-хладно време.Имам зимна и лятна,но са без ръкави.Те са ми единственото спасение,защото иначе малката е отвита постоянно.
Peace
Наистина с дълъг ръкав ми се вижда много ограничително, въпреки че не рядко се притеснявам, че може да и е  хладно на ръцете...

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Имам и двата варианта зимен и пролетен и много ги ползвам .Без ръкави са ми и двата вида.

# 66
  • Мнения: 8 242
Спи до мен и го завивам с моята завивка  Wink И понеже спинка по корем - хич не се отвива  Crazy Зимата ще видим как ще е. Иначе имам 10тина спални чувалчета. Даже си ших 3 преди да родя. Беше ме хванала музата  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 97
И аз много съм мислела дали да не ползваме, но се чудя дали няма да пречи на детето, когато иска да се изправи в леглото - дали няма да се дразни от това?

# 68
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имам и лятна и зимна торба-чувал,но не ги ползвам.Моят син много се върти,а като е в чувала не може и скимти цяла вечер.
Така че ако сте решили да ги слага те зимата почвай те от сега докато са по-малки.

# 69
  • Мнения: 1 117
Валери се роди през лятото и не ми беше нужна торба. Като започна да се върти в креватчето си, беше доста студено и постоянно се отвиваше. Тогава торбата за спане ми беше от голяма полза Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 97
използавли сме за зимата,но като бебе....сега не го търпи въобще,много рита и се върти докато спи.
Точно това ме притеснява - дали няма да му пречи, когато се върти?

# 71
  • София
  • Мнения: 212
И моят бебок спи в такава торба-без ръкавиІот момента,в който започна да се мърда в креватчето.Много съм доволна и вече трябва да купя по-голям размер,защото тази която имаме вече ни умалява!Истинско спокойствие е за майката да знае,че детето е завито.А в моя случай-сънят ми е доста дълбок-не виждам как бих ставала нощем, за да го завивам! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт