Към софиянците - как да стигна до един адрес в София?

  • 2 321
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Здравейте, в Сряда се очертава да пътувам до София по работа и мисля да е с автобус, така че след като пристигна на автогарата, която е до централна гара знам, трябва да стигна до ул. "Родопски извор" 60, което било пресечка на "Тодор Каблешков", която от своя страна се намирала м/у бул. "България" и ул. "Стефан Тошев". Също така знам, че се намира в Борово, близо до последна спирка на автобус 204.
Та въпросът ми е това 204 откъде може да се хване, около гарата или някъде в центъра...Ако не с него друг автобус или маршрутка, която ходи до там. В бгмапс гледам ама не там не мога мнооого да се ориентирам.
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 421
Трамвай №7, който в момента върви по Хр.Ботев, заради ремонта на Мария-Луиза newsm78
Автобус №74, но и неговия маршрут е изместен Confused
Тролей № 9, но  от Сточна гара.....изобщо не ти помогнах, но сега няма улица в София, която да не е в ремонт #Crazy

# 2
  • Мнения: 134
Хвани от централна автогара трамвай №7. Той спира /мисля, че му е предпоследна спирка/ точно на кръстовището на бул. България и ул. Тодор Каблешков. От едната страна ще ти се падне магазин БИЛА, а ти тръгни точно в обратната посока и мисля, че втората или третата пряка е твоята
Ето и тук виж коя точно е тази пряка, която търсиш www.ukazatel.com
Това е най-бързия начин. До трамвайната спирка /от другата страна на булеварда/ е последната спирка на автобус 204
Успех

# 3
  • Мнения: 3 268
Вчера бях по центъра и трамвай №7 не вървеше по този малшрут.Като дойдеш питай с какво може да идеш до НДК.Ако №7 върви ,направи точно както ти е казалала juli ,ако не, иди с нещо до НДК и от там хвани такси до адреса.Ще ти сктрува 2-3 лв от там.Рейс 204 не можеш да го хванеш от гарата.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз ти предлагам от гарата да се качиш на автобуси 213, 214 или 305 до Орлов мост. От там пресичаш 2 светофара ( не слизаш в подлеза) и отиваш от другата страна (спирката е след завоя на рейсовете от Цариградско) и от там хващаш 204 и се возиш до края. Някъде около 25 минути са до последната спирка. Там вече попитай хората къде точно е твоят адрес. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 212
Благодаря ви, много!!! Suprema, благодаря за уточнението с какво се стига до орлов мост, аз да имам ей така възловите моменти, с питане другото ще го оправя!!! Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 547
Трамвай 7 минава и през гарата, но трябва да го хванеш от бул. Христо Ботев. Като слезнеш от автобуса, с който идваш, попитай къде е спирката на трамваите посока център на бул. Хр. Ботев. После почакай там трамвай номер 7 и се качи. Ще пътуваш доста дълго. Попитай къде да слезнеш на Била-та в Борово. Много е лесно, не можеш да се объркаш. Спирката е на голямо кръстовище. Била-та е от лявата ти страна, ти ще пресечеш от дясно. Съвсем близо е последната спирка на автобус 204. Лесно е, ще се ориентираш.
Няма никакъв смисъл да ходиш до Цариградско шосе и да хващаш автобус 204. Това са безумни обиколки на целия град, а в момента много улици са в ремонт и е още по-ужасно.

Успех!  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Благодаря ви, много!!! Suprema, благодаря за уточнението с какво се стига до орлов мост, аз да имам ей така възловите моменти, с питане другото ще го оправя!!! Благодаря!

Приятен престой тук Simple Smile Успех с работата!

# 8
  • Мнения: 2 212
Смърфиета, аз мисля, че се сещам горе долу къде е спирката на бул. Христо Ботев затова ще питам и това, защото немиуниемо е по-удобно да имаме директен превоз. Благодаря още веднъж на всички ви, този форум е златен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт