Аман от хапливи забележки!!!

  • 4 979
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аман от избиване на комплекси, аман от заяждане- било защото някой е сбъркал правописа (макар че естествено, прави ми недобро впечатление, ама поне не се заяждам, защото не е кой знае какъв грях), било хапливо отнасяне с някой, защото е гост или новак!

# 31
  • Мнения: 1 533
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Произнасяш тържествено "Здравей, Бу"... и всичко е казано, кратко и ясно, наситено емоционално... а представи си коктейла - откога Щуките са рижави? Или не са... или са повече прекрасни, отколкото рижави, особено, когато са Доня... изобщо не е добре за пишещия. После да се чудиш защо се получават неадекватни мнения Simple Smile
Laughing
Права си. Обаче докато бях Рижа, Прекрасница, Проклетница, Доня, Н.В.М., Щука и т.н., никой нито веднъж не ме обърка, че аз съм Бу. А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)

Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning
И аман от модератори, дето си пишат по темите, вместо да забърсват същите! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 806
броят побликации няма да подведе, повярвай ми Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 447
А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)


Я по-добре си признай, че имаш две дамаджани ракия, кво се прайш Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 103
А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)


Я по-добре си признай, че имаш две дамаджани ракия, кво се прайш Mr. Green

И коктейли с ракия правиш Joy

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ма вижте ся Blush
Аз и повече от 2 дамаджани имам, че баща ми вари с казаните, не си играе с по дамаджана-две. Но - чест! - ракия не пия, освен ако няма друго Crossing Arms
(и не ме въвеждайте в изкушение да сипя ирония, че бездруго се смях, смях, ама на третия ден вече не ми беше смешно това с ника)

# 37
  • Мнения: 3 447
И коктейли с ракия правиш Joy
Ама я е срам да попита, щот кърмачка, туй-онуй, реноме...няма как... Затуй е измислила тая мистификация с фалшивото Бу Mr. Green

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бу измисля фалшиво Бу? Оригинално, няма как Mr. Green

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
(и не ме въвеждайте в изкушение да сипя ирония, че бездруго се смях, смях, ама на третия ден вече не ми беше смешно това с ника)
Е-е-ех, душко-добродушко... Laughing
Я ме виж мене, каква съм проклетия, ха някой ми нагази ника, рева със страшен глас и на бой налитам.  #2gunfire

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бу измисля фалшиво Бу? Оригинално, няма как Mr. Green

А какво стана с Бу......как си взе името.....с добро ли?

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning

Направо ме е страх да се обадя по темата...

# 42
  • Мнения: 6 155
Аман от вас   Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 326
Аман от ВСЕЗНАЕЩИ майки!  #2gunfire

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
А какво стана с Бу......как си взе името.....с добро ли?
С добро не стана. Писах лИбезно ЛС, обясняващо причините, поради които не е толкова добра идея да се ползва този ник и молба да смени екранното име, но девойката каза Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...

Наложи се да се обърна към администраторите. Насилствено стана. Съжалявам, че не можахме да се разберем с добро, но пък - може да не затаи лоши чувства момичето.

Общи условия

Активация на акаунт