Защо се случи на нея

  • 4 559
  • 19
  •   1
Отговори
Това не е моята история, а на сестра ми.
Един ден, докато тя отиваше да заведе 4годишната си дъщеря Анджи  на детска, ги бе блъснала кола. Сестра ми оживя, но Анджи - не. Толкова пъти тя ми е казвала: "защо тя си отиде, не аз",  а аз всеки път и казвах, че трябва да бъде силна.
Две години след като загуби Анджи се родиха малките Десислава и Красимир.
Аз зная, че тя няма да си прости за смъртта на Анджи и винаги ще я обича.
Това беше нейната мъка, която тя преживя. Исках да споделя с вас. Дори като гледам своите деца се сещам за малката Анджи.

----------------
Моля те, чети си постингите, слагай препинателни знаци -особено точки в края на изреченията и точки и главни букви, прави проверка за правопис и после ги пускай. Иначе нищо не се разбира.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 16:10 от [desi]

# 1
  • Мнения: 1 008
Ужасно е едно невинно детенце да си отиде по този начин. Съжалявам за мъката на сестра ти и за твоята също.  Praynig дано анджи е на по-добро място.

# 2
  • Мнения: 3 166
Случилото се е ужасно. Искрено се надявам малката Анджи да е добре там, където е сега. Praynig
Нека Господ даде сили на сестра ти заради другите и дечица. Praynig

# 3
  • Мнения: 7 107
И на това "Защо" отговор нямам. Cry

# 4
  • Мнения: 9 583
Сигурна съм, че няма по-страшно нещо от това да погребеш детето си. Дори и да имаш други деца мъката ще тежи на сърцето ти завинаги. Дано сестра ти и вие намерите сили да живеете с тази мъка и да се радвате на Десислава и Красимир.

# 5
  • Мнения: 490
Много съжалявам! Няма никога да си отговори -защо?
 Sad Sad Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 4 571
Много съжалявам за случилото се. Бог да прости Анджи и да даде сили на майка й.

# 7
  • Мнения: 2 849
Още едно ангелче . CryЗа този въпрос ,отговор няма .

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Съжалявам за загубата ви. Сигурна съм, че детенцето сега е на едно по-добро място!

# 9
  • Мнения: 3 091
Ужасно! Моите съболезнования!

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
и моите съболезнования
но знаеш ли въпроса "защо на нея" - някак звучи зле... на друг - надали щеше да е по-леко
уви няма прост отговор защо, и най-вече - защо на нас...
единственото което ни остава е да се надяваме, че цялата трагедия има някаква цел... че пон ене е безцелно
желая ви сили да продължавате напред и без малката принцеса и вярвам, че всички разделени се срещат някога някъде

# 11
  • Мнения: 5 468
 Cry
Горката ти сестра...
Бог да прости малкото Cry

# 12
  • Мнения: 4 473
За някои въпроси ние, простосмъртните нямаме отговор. Бог да прости това невинно дете Sad

# 13
момичета днес се наваршват 5години от смарта на анджи и сам много тажна 

# 14

Общи условия

Активация на акаунт