без количка в детски магазин

  • 1 405
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 982
От Асеновград съм.Вчера в детски магазин Бамби не ме пуснаха с количка,забележете,за да не изцапам #Cussing out.Това е единствения детски магазин в града,в който не ме пуснаха с количката.Мотива да не изцапам е ужасен-по тази логика можеше да ме накарат и да се събуя.Като не искам да оставя детето си навън,да си го взема в ръцете!!!!!Какво мислите,не е ли възмутително подобно отношение?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Тия селяни заслужават нито една майка да не им влезне в магазина  #CrazyДетето пред магазина ли да си оставиш?

# 2
  • Мнения: 1 327
а да ви е правило впечатление в колко от магазините не можеш да влезнеш с количка, защото я вратата е много малка, или има доста стълби и няма как да качиш количката, или като влезнеш с количката и никой друг не може да влезе??

# 3
  • Мнения: 695
такива магазини просто ги подминавам #2gunfire

# 4
  • Мнения: 2 467
Ооо, и в Пловдив си имаме подобни не един магазини  #Cussing out
В Търговския център на Сани в Тракия ме разбиха със същата логика. На въпроса ми (щото съм едно заядливо такова) "Ами обувките не са ли мръсни и да се събуя ли?" ми отговориха че не било същото  Shocked И това в половината магазини в Търговския. Само в един ми обясниха че "Децата цапали дрехите". И това за доста широчки магазини, където има място за 10 колички...
Много тъпо, както и да ми го обясняват, да му се не види!

# 5
  • Мнения: 9 894
оплачи се на управителя - може случайно да не знае, че продавачките са въвели свой ред.
Ако ли пък той се е разпоредил за това - едва ли в този магазин има нещо, което не можеш да купиш отдругаде.
Количка навън не се оставя - дори и празна да е - много лесно изчезват разни неща от нея.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ооо, и в Пловдив си имаме подобни не един магазини  #Cussing out
В Търговския център на Сани в Тракия ме разбиха със същата логика. На въпроса ми (щото съм едно заядливо такова) "Ами обувките не са ли мръсни и да се събуя ли?" ми отговориха че не било същото  Shocked И това в половината магазини в Търговския. Само в един ми обясниха че "Децата цапали дрехите". И това за доста широчки магазини, където има място за 10 колички...
Много тъпо, както и да ми го обясняват, да му се не види!




Сериозно ли  Shocked, аз винаги с количката влизам и никой досега не ми е правил забележка

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Хм, и на мен, досега не са ми правили проблем за количката, но никога не е късно....

# 8
  • Мнения: 2 467
doniboni аз попаднах на 3 магазина там с такова "изискване". Дори на единия имаше табелка на вратата "С количките до тук"  Confused

# 9
  • Мнения: 9 583
doniboni аз попаднах на 3 магазина там с такова "изискване". Дори на единия имаше табелка на вратата "С количките до тук"  Confused
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 2 309
И аз навсякъде влизам с количката и не питам / за разлика от майка, която винаги пита може ли/, нали пари ще им даваш, в днешната конкурентна среда, трябва да седят на вратата да те канят, а те те гонят, аз лично бих им теглила една директно Twisted Evil

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз съм от "леко" нахалните майки и си влизам с количката без да питам. Но тук е такава пустош по магазините, че ти се радват дори само ако разглеждаш. А по повод пловдивските магазини - в "Блага Благоева" не само, че ми отвориха вратата да вляза с количката, ами и забавляваха бебка, докато аз пробвах дреха след дреха.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Абе това да не  куче как ще го оставяш детето отвън - та реално точно то е клиента - баси хората....
ато ва с таблката...думи нямам просто....

# 13
  • Мнения: 3 457
И аз навсякъде влизам с количката и не питам / за разлика от майка, която винаги пита може ли/, нали пари ще им даваш, в днешната конкурентна среда, трябва да седят на вратата да те канят, а те те гонят, аз лично бих им теглила една директно Twisted Evil
и аз съм на това мнение

# 14
  • София
  • Мнения: 3 046
....Вчера в детски магазин Бамби не ме пуснаха с количка,забележете,за да не изцапам #Cussing out....
Shocked И ако искаш детето да премери някаква стока навън ли ще му я пробваш  #2gunfire Такова отношение ме вбесява!

Правила съм грандиозен скандал в Метро, защото и там не пускат деца, но никой не знае ЗАЩО! Политика на магазина  ooooh! 15 мин се борих за някакво задоволително обяснение защо не мога да влеза с детето, накрая надойдоха сума ти служители и един умник заяви, че било заради сигурността на детето, да не се загуби, да не се качва по стелажите и да падне, дрън-дрън. Е, не ходя вече в Метро, да си въртят тъпата политика!

На теб мога да ти кажа да не се ядосваш!
Изчакай да завали някой ден, мини през няколко кални локви и влез в магазина, разходи се добре, ближи сладолед, който ще изпуснеш неволно на пода, може да събориш нещо - съвсем без да искаш, но много подробно питай за всяка стока, да ти я покажат, да ти обяснят за нея, накрая кажи благодаря и ведра усмивка и си излез - абе аз ли съм толкова лоша или и на други им хрумват такива нищо-недоказващи идеи  Embarassed най-лошото е, че наистина бих го направила  Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт