От ясла в градина?

  • 534
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Синът ми ходеше на ясла до края на май. Вече навърши 3 г. и от 1 септември би трябвало да е в градината на същото ОДЗ.
Там няма изнесена информация, не вдигат телефоните.
Интересува ме нужни ли са отново изследвания и документи?
Подават ли се молби или директно прехвърлят децата от яслена група в градината?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Изследвания трябват  защото е минал повече от месец.  При нас се подаваха молби март месец за прием през септември в градините.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз моя малкия го местя от ясла в градина и то друга, не към яслата защото яслата си е самостоятелна и от градината ми казаха че няма нужда от нови изследвания щом ходи на ясла и само го местя, казаха ми само да занеса бележка от педито, че здрав  Peace
Ама на 1 или 4/09 отиди до градината и питай.

# 3
  • Мнения: 694
Дъщеря ми от 01.09. е вече в градината. Местенето и от яслата става по служебен път. Изкарали са списаци на групите и госпожите на входа на градината. Доколкото разбрах повторни изследвания не и искат, а само бележка за контакт от педиатъра, въпреки че от началото на август не е ходила (градината почиваше).

# 4
  • Мнения: 59
При нас когато обединиха групите началото на юни и нашата детска градина остана дижурна и преместиха Марти от яслата направо в градината и нищо не ми искаха.Просто ми казаха ,че щом има 3г отива в градина

# 5
  • Мнения: 116
До началото на Септември са в отпуски. Но иди и виж дали сте записани, защото може да има и изненади / неприятни /

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Не знам при вас как е ,но моите деца не ги приеха в градината,защото късно съм подала молба(01,02,2006)така че приеха в друга-но не съжалявам,Относно изследванията тези от яслата са за срок от 3 дена т.е ако детето е изписано от яслата и да 3 дни постъпи в градината няма нужда от нови изследвания

# 7
  • софия
  • Мнения: 376
на повечето места прехвърлянето става по служебен път,нови изсладвания не са необходими

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Относно изследванията тези от яслата са за срок от 3 дена т.е ако детето е изписано от яслата и да 3 дни постъпи в градината няма нужда от нови изследвания
Ох, това нещо не го разбрах как тези за яслата са за срок от 3 дена.

# 9
  • Мнения: 2 097
Не знам при вас как е ,но моите деца не ги приеха в градината,защото късно съм подала молба(01,02,2006)така че приеха в друга-но не съжалявам,Относно изследванията тези от яслата са за срок от 3 дена т.е ако детето е изписано от яслата и да 3 дни постъпи в градината няма нужда от нови изследвания
искаш да кажеш,че февруари подаваш молба за септември? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт