Юлиана Кънчева родила момче

  • 4 217
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
Снощи гледах Жълтини по канал 3 и имаше тел. разговор с нея и тя каза, че е родила нормално в неделя. Иначе е била за планирано секцио за началото на септември - май за 5. Но човечето е решило да излиза по-рано и се е родило нормално. Явно и двамата са добре. И да им е живо и здраво детенцето! Аз също много я харесвам като жена и се радвам за тях със съпруга й.

# 31
  • Мнения: 79
ами да и е живо и здраво малкото  бебоче smile3525

# 32
  • Мнения: 946
Да им е живо и здраво бебчето smile3525

# 33
  • София
  • Мнения: 3 395
Много ми е любима Юлианка- родила е естествено, доколкото знам, да са живи и здрави, страхотно семейство са и да продължават така да се обичат Simple Smile  bouquet

# 34
  • Мнения: 11 818
Страхотно! Да са живи и здрави и много радости. Дъщеря ми й е адашка! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 537
Да им е честита рожбата! Grinning

# 36
  • Мнения: 3 423
Ето и малко за историята на зачеванета и  Tired http://www.bulgaria-press.com/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1939

Брей, каква елегантна тутурутка е облещила, браво!

# 37
  • Мнения: 6 164
Иии да е жив и здрав адаша /вероятно Rolling Eyes/ на сина ми! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 503
Браво,Браво Mr. Green

# 39
  • Мнения: 27 524

Това зелено злорадо човече израз на радост ли е?  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 052
Много хубава новина и аз сутринта гледах по Канал 3, мернах докато си играех с дистанционното.
Всичко е наред, след като моя, и на още доста мами, любимец я е израждал....
Да са живи и здрави!

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Да им е жив и здрав   bouquet

# 42
  • Мнения: 324
Да им е живо и здраво момчето  Hug
Да ви кажа тази година само мъже се раждат... и ние сме в кюпа и конкуренцията стана страшн, бе, какво ще правим след 20 години, няма жени...

# 43
  • Мнения: 949
Да им е живо и здраво момчето  Hug
Да ви кажа тази година само мъже се раждат... и ние сме в кюпа и конкуренцията стана страшн, бе, какво ще правим след 20 години, няма жени...
Peace

# 44
И аз във вестник научих, че е родила малко рано, но всичко е било успешно. Да им е живо и здраво! Имаше коментар от страна на таткото, че обект на коментар е била символиката - д-р Дяволов и Пентаграма:)))))) само хубавини им пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт