Целутрон или антицелулитен масаж

  • 633
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Въпросът ми е коя процедура е по-ефикасна при борбата с целулита - целутрон или ръчен антицелулитен масаж? Уверих се вече, че от диети и фитнес целулита не изчезва, поне при мен.  Mr. Green Искам да разбера мнението ви за това, кое е по-ефикасно. Преди се мажех с разни мазила, но честно да си призная вече не ми се цапоти, а и трябва доста упоритост.

# 1
  • София
  • Мнения: 786
Най-добре е да ги комбинираш, въпреки че една колежка само с масажи се оправи.

# 2
  • Мнения: 7 186
Масаж. Целутронът не върши никаква работа, пък и е остарял апарат вече. Може би тези по- новите- LPG са ефективни, но пък излизат скъпо.

# 3
  • Мнения: 1 540
И на мен ми е голям проблем пустия целулит. Madeline, разби ми фантазиите, че с фитнес ще се оправя!  Wink А за тези LPG масажи има доста информация в Красива мама, но се оказа, че мамите не са доволни от тях... Значи остават обикновените антицелулитни масажи.
Дано да се избавим! Praynig

# 4
  • Мнения: 5 647
И на мен ми е голям проблем пустия целулит. Madeline, разби ми фантазиите, че с фитнес ще се оправя!


Не, мила, с фитнес не става за съжаление.  Crazy

# 5
  • Мнения: 5 647
Масаж. Целутронът не върши никаква работа, пък и е остарял апарат вече. Може би тези по- новите- LPG са ефективни, но пък излизат скъпо.

Вчера проверих в един салон за цените на целутрона и ми се стори, че е доста евтино /10 лева за процедура/. За това и реших да попитам и ще се ориентирам към масажите. Остава въпроса да намеря салон, който освен да предлага тази услуга и да е близо до нас.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт