Аман от традиционни петъци! Подробно за смучките

  • 4 254
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Понеже Бу вече наруши традицията, пък и мен в петък ме няма, пък ми е интересно  Blush, та:
- кога за последен път се изфукахте със смучка?
- кога, къде, защо, как и, най-важно - КОЙ ви я направи?
- показвахте ли я за щяло и нещяло или я криехте под един пръст грим?
- през колко цвята мина преди да избледнее Joy

Хайде, чакам подробен отчет  Grinning
Темата може и да е в услуга на някои неопитни форумки Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 18:08 от ДЕ ВАня

# 1
  • Мнения: 5 622
Смучките били дело на некадърните любовници.

Тези дето ги бива, не оставят смучки след себе си  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 7 474
Не са ми правили смучки  smile3533

# 3
  • София
  • Мнения: 3 404
Амииии- смучка с чудовищем размер ми спретна дъщеря ми в събота  hahaha Дадох и млякото и по традиция, когато го изпи ревна за още и аз я гушнах и нашата ми се впи в рамото и продължи да суче- и аз я оставих за няколко секунди, докато се успокои, после като си видях рамото- майко мила зверска смучка  hahaha
Добре, че захладня и съм с дълъг ръкав  Hug

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, не за такива, деее. Mr. Green
Не визирах теб под "неопитни форумки" Joy

# 5
  • Мнения: 2 697
Ох...аз имах смучка съвсем скоро...преди 1 седмица и половина някъде...отидохме на дискотека с милия, един негов приятел и една моя приятелка...та милият ми приятел пийна порядъчно и започна с "нежностите" Mr. Green...и на другия ден - гледам аз, по бялата ми шия огромна смучка  #Crazy - сигурно беше около 7 см дълга и около -3-4 широка...ами скриване нямаше (посред лято няма как да ходя облечена като монахиня, все пак), не съм се и хвалила, но не беше нужно - всички я видяха Wink ... Любимият мъж, както се сещате, изобщо не си и спомняше кога ми я е направил  Joy Иначе за цветовете - не съм я гледала, вече я няма, което е по-важното.
Иначе, Бубе, не знам дали е съвсем така за некадърните любовници  Mr. Green Моят си е ...хм, доста кадърен и нежен, но като пийне повече и гледай какво става, разгарят се първичните страсти... hahaha

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Амииии- смучка с чудовищем размер ми спретна дъщеря ми в събота  hahaha Дадох и млякото и по традиция, когато го изпи ревна за още и аз я гушнах и нашата ми се впи в рамото и продължи да суче- и аз я оставих за няколко секунди, докато се успокои, после като си видях рамото- майко мила зверска смучка  hahaha
Добре, че захладня и съм с дълъг ръкав  Hug

АААА, оправдание, а?


Толкова много години са минали от последната ми смучка, че не си спомням подробности. Но признавам си, беше ми мило да я гледам, но я скривах с поло. Казвали са ми да се търка със златен пръстен, така минавала по-бързо.

# 7
  • Мнения: 490
 Joy Joy
Аз на друго викам "смучки" ..... Crazy

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На кое, на кое Shocked

# 9
  • Мнения: 490

На свирките, на кое...  Mr. Green

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, свирките са си свирки. Там движението на въздуха е специфично Mr. Green

Въй, направо съм полудяла. И напълно изкукуригала

# 11
  • Мнения: 3 611
Нещо не са ми приятни теzи смучки, не правя и не давам да ми правят.  Naughty Пък и после какво ще обяснявам на мъжо  Mr. Green Wink

# 12
  • Мнения: 4 733
Joy Joy
Аз на друго викам "смучки" ..... Crazy
Аха, и аз Wink Та след като думата е с двойна употреба темата може да се разглежда и в смисъла " Оставихте ли зъбки при последната смучка, която сторихте ?" хахахахахахаха

Ама се очертава една сряда...

# 13
  • Мнения: 2 495
Нещо не са ми приятни теzи смучки, не правя и не давам да ми правят.  Naughty Пък и после какво ще обяснявам на мъжо  Mr. Green Wink
На същото мнение съм Peace

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама се очертава една сряда...

Като вчерашния вторник Mr. Green

# 15
  • Мнения: 4 733
Охоооооо, толкова секс и да изтърва пфуууу,сега няма да мога да мигна довечера от яд колко оргазма съм изтървала, докато съм спяла вместо да чета Wink

# 16
  • Мнения: 3 447
ДЕ ХУанита, за морето ли се настройвате Mr. Green

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абсурд, смучките няма да ми отиват на банския Flutter

# 18
  • Мнения: 490
Абсурд, смучките няма да ми отиват на банския Flutter

Ами под банския ?

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Под банския няма интрига Wink

# 20
  • Мнения: 920
Ооооох! Върна ме години назад. Когато беше престижно да имаш смучка. И всички съученички те гледат със завист. За съжаление пак ги получавам - кожата ми е такава. След е.... целият квартал разбира.
Добре, че рядко ми се случва.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей за това говоря!
Когато със съжаление наблюдаваш преминаването и от мораво през наситено лилаво, зеленикаво до жълто. И край - няма я! Няма го доказателството, че си пораснал...

# 22
# 23
  • Мнения: 6 155
Смучки не обичам да имам, но обичам да правя  Mr. Green
Ама никой  дава  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
ДЕ ХУанита, за морето ли се настройвате Mr. Green

 И аз това питам... сигурно е предотпускарско поведение Mr. Green

# 25
  • Мнения: 677
тийн тема..на дърти години си е аматьорщина..

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тоз пък!
Ти не си ли я чувал съименничката ми"...като на седемнаййййсет..." Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 447
тийн тема..на дърти години си е аматьорщина..
Мдам... след завършване на гимназия би следвало човек вече да не се притеснява за този вид любовни знаци... освен ако не хапва агнешко, разбира се Grinning

# 28
  • Мнения: 2 212
Не знам защо, но не ги обичам, а в гимназията пък хич не съм подозирала, че може да има такова нещо и то да е повод за гордост  Embarassed

Е вече съм ставала обект на такава, ама пак не ми допада и затова не давам, отстранявам всеки порив в корен...също и аз не обичам да правя на някой... ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сещам се за един път, когато имах 'смучка' на бузата и следващите два дни не ходих на  лекции заради това

 hahaha

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз не съм правила, защото ги смятам за нещо като белязване, което е тъпо! Иначе гаджето веднъж на базик, но беше на място, на което не се виждаше от други хора. Само двамата си знаехме

# 31
  • Мнения: 6 164
Последно мъжо ми я направи преди 3 дни на врата отзад, понеже защото обаче да ми го върне, задето аз му направих една еееей толкова голяма на врата отпред! Twisted Evil

Такива сме си ние - животни! Joy

# 32
  • Мнения: 7 640
еххх, това бяха тийн-емоции Sunglasses

# 33
  • Мнения: 495
дааа, синът ми ми правеше смучки, докато го взема на ръце и впиваше устни в ръката ми и.... ето ти една хубава голяма смучка, и то на стратегическо място - сгъвката на лакътя, абе някъде там, дето се води за ерогенна зона и то  Flutter
та идва веднъж свекито, аз по къс ръкав с няколко пресни смучки  Blush
леле, че като ме зяпна, чак се засрамих  Embarassed
но не счетох за нужно да й обяснявам, де  Mr. Green

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Последно даже не се сещам... май невръстна тийн възраст ще да съм била... Никой не разбра - значи не е била на много ачик място Simple Smile
Но пък аз обичам да правя.

# 35
  • Мнения: 2 237
Не съм имала смучки,не съм и правила  Naughty
Брейй,много съм изостанала Sad

# 36
  • Мнения: 13 512
Лелееееее...ка се сетихте за такова нещо??Никакъв спомен нямам...било е в ученическите ми години  и си спомням,че съм го прикривала винаги- с пудра ,обличах поло..... имах съученички,които си слагаха лепенки/тогава няма начин да не се сетиш за какво е/.А като живеех в Ливан- там ного  се гордееха с това. И една пряка зависимост- колкото по-зачохлена е жената, толкова повече говори колко много я желае  мъйът и  показва синки..особено на тези от Хизбулла жените...ами...аз, отворената европейка се чувствах неудобно в тяхно присъствие-като захвърлят  черните абаи и се разпищолят...та думата ми е за тях, че единствено там съм виждала да си ги показват и да се гордеят с тях.

# 37
  • Мнения: 5 468
Мъжът ми щеше да изгори като стара петолевка с тези "смучки", на които той вика "синки"... Бяхме пресни, пресни гаджета, след 1 година романтични ухажвания и кандърдисване:). Може би бях з а втори път спала с него, а той трябваше да се пребира в казармата. И ми вика: "Моля ти се, да ми направиш една СИНКА, за да се фукам в казармата!" ... само че аз чувам вместо СИНКА - СВИРКА...  Blush малеее, така се разочаровах от него, че просто не е за разправяне. Като се разфучах #Cussing out, изгоних го, обиждах го... Той не е от тези, дето много се разправят и изхвърча от стаята ми като метеорит.
На другия ден дойде приятеля му да пита, що съм го изгонила.
Дълго се смяхме на случая...

# 38
  • Мнения: 6 992
Не давам да ми правят, гадно ми е .За сметка на това аз какви правя Twisted Evil Така първата нощ с мъжа ми...На сутринта слизаме и сядаме на пц-то, аз на коленете му.Той с голяма синя смучка на врата и си я носи гордо като трофей. Влиза майка му :
-Тва какво ти е на врата?Пак ли си се ударил на тренировка...
Аз се свирам срамежливо.Излиза.Влиза баба му:
-Леле, каква е тая синка,стига с тоя фитнес Laughing
На мен вече започва да ми става смешно. Влиза сестра му:
-Еее,браво бе,вчера се запознахте, кога успяхте и тва да свършите Laughing
Така и не разбрах те двете дали схванаха,но се направиха на ударени, или наистина си мислеха,че някой на тренировка може да си удари на това място врата Crazy
А когато си тръгнах и мъжът ми се видял с бъдещия ни кум, той се изцепил:
-Абеее, новата ти жена явно си я бива Embarassed
От тогава съм по-внимателна със смучките и рядко оставям...Или оставям ,ако не сме у тях Joy

Общи условия

Активация на акаунт