Обувки за детенце на година и половина

  • 915
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Горе долу кой номер са обувките за деца на година , година и половина?
Сестра ми ще идва от чужбина и е харесала няколко чифта за напролет и другото лято, но не знае кой номер, а там не могат да я ориентират.

# 1
  • Мнения: 5 228
На година и половина дъщеря ми носеше 20-ти номер.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Зависи от растежа на крачето.Ние носиме 22

# 3
  • Мнения: 8 505
Година-21,година и половина-23.

# 4
  • Мнения: 1 263
Година и половина -20-ти. Сега на 2 години носи  - 21.  22  номер обувчици са й е големи все още. Явно наистина зависи от детето Rolling Eyes .... моето момиченце е дребничко.

# 5
  • Мнения: 1 860
 Е, да но зависи от къде ще ги купува. Тук номерациите са други и е малко трудно да се ориентираш с тези в България. Най-добре да му измериш ходилото и тя да провери на място номера по сантиметри на стелката.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 881
Много ще е трудно да прецениш отсега номера за след година, почти невъзможно. И то пролетни, летни обувки, ако не е точния номер, ще останат неизползваеми....Моята беба за 6 месеца израстнахме 3 номера, сега е 22, но до месец ще сме за 23!!!

Най - добре е догодина да ти ги пратят с колетче Laughing

# 7
  • Мнения: 357
Благодаря ви много , все пак се ориентирах. Знам , че не може точно , затова и казах да вземе маратонки, за да могат да се носят във всеки сезон.
Тя може вече да не ходи и затова иска сега да вземе, а на обувчиците пишело европейска номерация. Много са хубавки и са доста по-евтини.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Тези които ми пратиха от чужбина (обувки, имам предвид), на година и половина почти сме са - 21 номер.

# 9
  • София
  • Мнения: 250
Габи на годинка носеше номер 21, после обаче много бързо и порастна крачето и на година и половина носеше 23. Прескочи един номер, но си зависи от детето. Сега носим 25-26 - искам да каже, че си вървим с голямо краче!!!!

Общи условия

Активация на акаунт