Какъв плот за кухня...?

  • 9 237
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ето венге със сребърен плот

# 16
  • Мнения: 7 640
Не искам да слагам плочки на стената между плота и шкафовете, най-вече защото не ми се нравят ъглите за уплътнение, които всички производители масово използват, едни такива триъгълни, с нещо като бяла гума по края, разказват играта на целия дизайн Stop. За капак, ако плотът много се мокри, проклетата гума мухлясва Twisted Evil и не може да се изчисти с нищо.

ми аз няма да слагам плочки но това гадно нещо ще го има между плота и гърба на кухнята Twisted Evil Другият вариант с алуминиев профил още повече ме дразни

# 17
  • Мнения: 1 655
Някой знае ли цените на иноксовите плотове и гърбове? Desi, този сребърен плот, който си показала инокс ли е или нещо друго?

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
ми аз няма да слагам плочки но това гадно нещо ще го има между плота и гърба на кухнята Twisted Evil Другият вариант с алуминиев профил още повече ме дразни
На първата кухня, която бях харесала нямаше, много е малка снимката и не се вижда, но отзад на стената все едно имаш втори плот от същия материал, двата са съединени под ъгъл, без уплътнение, но и без процеп - ето така L. Как го бяха направили - не знам, но нямаше никакви лайсни. Напоследък изобщо не съм срещала такова нещо.
И при брат ми не е с плочки, а с гръб от същия материал като плота, но проклетата лайсна я има Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 696
А защо те притеснява толкова лайсната? И родителите ми е така, но няма никакъв проблем.

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А защо те притеснява толкова лайсната? И родителите ми е така, но няма никакъв проблем.
Не, че ме притеснява, но такъв дизайн са й измислили, че някак като кръпка стои, поне на тези модели кухни, които ми хващат окото. Би трябвало да има избор от поне няколко различни вида, но няма - каквато и кухня да погледна, все е с такава, много странно.

# 21
  • Мнения: 696
Майсторът, който ще ни прави кухнята ни показва мостри на всички възможни видове лайсни и ние си избираме. Няма значение моделът на кухнята, всъщност той е наш дизайн.

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Някой знае ли цените на иноксовите плотове и гърбове? Desi, този сребърен плот, който си показала инокс ли е или нещо друго?
Цвета си го избираш ти.това е сребърно по светло.Има и по тъмни.

# 23
  • Мнения: 1 383
Бъчи, върви в склада за плоскости в Търговията до хлебозавода - като ги видиш на място ще ти светне.

За лайсната - моята кухня е с плочки и без лайсна. Първо монтираха плота със силикон отзад, после майсторът нареди плочките и сложи фугиращо между тях и плота. Вече 1 година я ползвам, не е влизала вода. В стария ни апартамент имахме от въпросните лайсни - грозни са ми и като мухлясат спасение няма.

# 24
  • Мнения: 696
Цвети, ходих във всички складове и магазини в града. Измислих вече как точно да я направя, остава само да убедя мъжа    Laughing

# 25
  • Мнения: 7 640
Цвети, ходих във всички складове и магазини в града. Измислих вече как точно да я направя, остава само да убедя мъжа    Laughing
кажи и на нас Laughing

# 26
  • Мнения: 696
ще кажа като стане, даже и ще покажа

# 27
  • Мнения: 2 013
А някой има ли плотове от гранит, мрамор или подобен материал? Знае ли къде могат да се видят и какви са цените на линеен метър горе-долу?

# 28
  • Мнения: 7 640
А някой има ли плотове от гранит, мрамор или подобен материал? Знае ли къде могат да се видят и какви са цените на линеен метър горе-долу?
има в Платан, Корина и в Айко. Цената е 10х по-висока Confused

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А някой има ли плотове от гранит, мрамор или подобен материал? Знае ли къде могат да се видят и какви са цените на линеен метър горе-долу?
За гранита не трябваше ли да има зидария newsm78

Общи условия

Активация на акаунт