Отказва едната гърда......

  • 351
  • 7
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 193
......вече около месец. Кърмата в тази гърда много намаля.Опитвам се да я слагам,засуква един,два пъти и я пуска,а на другата си се насуква,а тя наистина е доста пълна,има дори разлика вече в големината..Преди е имало моменти да харесва ту едната,ту другата,ама така драстично да отказва досега е нямало.
Момичета,какво да направя според вас?Ако може някой да ме посъветва ще съм благодарна.
Кърмя Рая сутрин и вечер,като сутрин цоква малко,но вечер ми се събужда и често се приспиваме на гърдата,та мисълта ми е -да не би нещо да се мъчи да се отбива newsm78Оффф луда работа ...

# 1
  • Мнения: 7 091
Моя син ми правеше същите изпълнения Simple Smile. Започнах да го кърмя легнала и подавах гърдата, която не иска отгоре. В смисъл, ако не иска лявата, лягаш на дясната си страна, все едно го кърмиш от дясната гърда, а подаваш лявата. При мен вършеше работа, дано ти помогне.   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не се отбива. И Ники е така от доста време. Разликата в размера при мен вече е видима с просто око, дори през дрехи Sad Така че , не е хубава таз работа. Опитвай всячески да я примамиш и на двете гърди по равно. Давай "нежеланата" нощем - докато спят, не са много придирчиви Wink
Ники вече вижда и цветова разлика в мамините ци Laughing Хубууту синьо ци е на Ники, а гадното зилено - на тати hahaha /това е последния лаф от вчера Joy/

# 3
Оф и аз имам същия проблем Sad При мен разликата е 3 към едно ужас направо е като вестник,притеснявам се да му давам от нея защото цвета на кърмата е много блуткав наподобява на коластра!Въпреки това да му давам ли?

# 4
  • Мнения: 27
кърмата трябва да се дава равномерно от двете гърди за да не престоява, или да се изцежда добре- престоялата, за да не си направите беля, като мен Embarassed Аз имах по тесен канал на тази, в която имаше повече мляко и понеже малката не искаше от нея сложих едни зърна на "авент" много бях доволна и тя също  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
кърмата трябва да се дава равномерно от двете гърди за да не престоява, или да се изцежда добре- престоялата, за да не си направите беля, като мен Embarassed Аз имах по тесен канал на тази, в която имаше повече мляко и понеже малката не искаше от нея сложих едни зърна на "авент" много бях доволна и тя също  Heart Eyes
Да бе, да, още утре почвам да цедя Twisted Evil
Деси, давай спокойно.Когато кърмата започне да инволюира, става като коластра.Нищо й няма Peace

# 6
  • Мнения: 5 391
Моят син още от начало има предпочитания към едната гърда, а на другата се мръщи.Това което аз прилагам като техника е при кърмене пъро предлагам гърдата, която не харесва, после другата.Другата тактика, която действа в тази:
В смисъл, ако не иска лявата, лягаш на дясната си страна, все едно го кърмиш от дясната гърда, а подаваш лявата.
Peace

# 7
Мерси belinda ще го пробвам дано засуче! baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт