Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 452
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
И на мен ми е чудно и по едно време се колебаех дали да не го посетя.
Най-смешното е, че ми го хвалеше мъж и понеже му цитираше само първото име, все си мислех, че ми говори за Бузалов. Laughing

# 736
  • Мнения: 0
molqvi ne tarsete dr.coneva az rodih pri neq i sega sam s problemi

# 737
  • Мнения: 0
sega zaradi neq imam problemi i pak me 6iha

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Точно затова попитах, щом не ме разбирате с 2 думи ще го обясня подробно.... Тъй като Даков не Е от действащите лица на снимката попитах за името на лекаря (а и какво значение има дали го разпознах или не хах, ходила съм веднъж,два пъти при него, но съм добър физиономист, така че от 3-ма мъже мога да го позная кой е) сега немога да стоя повече в темата, но обещавам, че утре ще копирам мнения на момичета в предните 2-3 странички, които оплюваха Даков, за да докажа, че явно не съм аз от момичетата  които не изчитат...

Предполагам, че нещо си се объркала, но д-р Даков не е "оплюван" не само в предходните две, три страници от тази тема, а изобщо -поне аз не съм попадала на негативни мнения.

# 739
  • Мнения: 9 481
Хера...но тъй като преди да пуснете снимката обсъждахте колко некадърен е д-р Даков, а на снимката не го видях, затова се обърках и попитах. СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ВИ ЗАТРУДНИХ.. А и не виждам защо обсъждате личния му живот, че бил пийнал или поиграл примерно и то на Бабинден. Достатъчно е, че се изказахте за него по отношение на "професионализма му"  Naughty

Първо :-къде са негативните коментари?
Второ: - на Хера на "вие" ли говориш, или визираш и други и кои??

# 740
  • Мнения: 336
С две ръце препоръчвам д-р Цонева!

# 741
  • Мнения: 105
molqvi ne tarsete dr.coneva az rodih pri neq i sega sam s problemi
С Уговорка ли беше  при нея или на случаен принцип newsm78

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
 ТиаРа  нали в АГ-о ще раждаш? Ходили да говориш с доктор или няма да избираш?

# 743
  • Мнения: 105
ТиаРа  нали в АГ-о ще раждаш? Ходили да говориш с доктор или няма да избираш?
Да Бубче, обаче няма да избирам, защото незнам кой, чесно.. Както казах за всички се чува и хубаво и лошо  newsm78

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
ТиаРа  нали в АГ-о ще раждаш? Ходили да говориш с доктор или няма да избираш?
Да Бубче, обаче няма да избирам, защото незнам кой, чесно.. Както казах за всички се чува и хубаво и лошо  newsm78



оффффф и аз вече не знам......Към края на седмицата трябва да се обадя на д-р Даков да говоря с него за раждането(много го хвалят,но една приятелка изобщо не е доволна от него)Та мисля за всеки случай да се разбера с него да е там.Не мисля да рискувам които е на смяна  PeaceИ нека всичко е наред  Praynig

# 745
  • Мнения: X
Разбирането дали включва допълнително заплащане?

# 746
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Разбирането дали включва допълнително заплащане?
Разбира се Joy

# 747
  • Мнения: X
Ами да попитам аз, защото току виж се изпъна някой ден да ходя да се разбирам с празни ръце. Направо ще ми наточат брадвата сигурно  Mr. Green

# 748

Общи условия

Активация на акаунт