Малко политика

  • 2 905
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 052
Мдааааааааа, и аз се посмях, но като гледах на Бареков май му беше най-смешно, едвам се сдържаше човека.....

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
http://www.focus-news.net/?id=f5215 ето цялото интервю за тези, които не са я гледали.

# 17
  • Мнения: 6 167
Хаха! Смешки.
Вие не сте ли разбрали,че в БГ само популизъм и клишета печелят избори?!
Дори няма нужда от капачки за буркани вече.

"Незабавно и несимволично" е магическата мантра. Да видим кой ще я използва ( или перефразира) пръв.


ето този цитат е безумния: Нели Топалова: Основните неща и първите неща, които смятаме да направим са три. Едното е спирането на изваждането на АЕЦ “Козлодуй” от строя.
Водещ: За кои блокове става въпрос на АЕЦ “Козлодуй”?
Нели Топалова: Блокове, не зная, не мога да отговоря точно. Аз лично не се занимавам ...
Водещ: Добре, че си признавате поне в нашето студио.
Нели Топалова: Да, да, аз не виждам нищо лошо в това.
Водещ: Аз мога да ви кажа, ако ви с наложи. За трети и четвърти блок, вероятно става въпрос.
Нели Топалова: Въпросът е глава “Енергетика” да не бъде затворена окончателно и...
Водещ: Тя е затворена окончателно, няма как да бъде отворена.
Нели Топалова: Не е затворена окончателно.
Водещ: Затворена е, но да не спорим сега. Второ точка от вашите обещания....

извинявайте , това ли е кандидат-вицепрезидентката, че друга Нели Топалова не намирам в Гугъл,  а тук не гледам бг телевизия:



Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 12:53 от Lennie

# 18
# 19
  • Мнения: 6 167
Ейй Лео, виж как наднича , наднича от твоя постинг!

 Бог да пази България.  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
Мдааа...лоша работа!

# 21
  • Мнения: 4 978
Бог да пази България.

Пази я, пази я ... Девойката просто няма никакви шансове

# 22
  • Мнения: 6 167
да, още са на ниво подписи.
едва ли ще мине напред, но поне да се посмеем Wink

# 23
  • Мнения: 1 492
Нели Топалова: Блокове, не зная, не мога да отговоря точно. Аз лично не се занимавам ...
Нели Топалова: Механизмите, може би този въпрос трябва да зададете на генерала, защото той е наясно с тази страна.
Нели Топалова: Мисля, че е по-добре човек да разговаря конкретно с човека, който е по-неясен. Аз съм уязвима в случая поради липса на достатъчна информация, не се чувствам достатъчно подготвена.
Нели Топалова: Генерал Петров е на ваше разположение. Бихте могли професионално да разговаряте с него на тази тема.
Нели Топалова: Така. Отново с риск да се повторя, бихте могли да поканите генерал Петров и да коментирате тази тема.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дали пък не е нарочно - просто твърде плоско изглежда!! /Аз да потърся под вола теле/

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубава жена, не особено интелигентна, не е кой знае каква актриса. Какво ли си е казала? "Очевидно не съм Катрин Деньов (не, че не съм по-хубава и по-талантлива от нея, ма на, късмет), я да се набъркам в политиката. Че там е по-лесно, пък и по-добре плащат."  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 4 978
да, още са на ниво подписи.
едва ли ще мине напред, но поне да се посмеем Wink

Аз като гледах предаването отначало ме досмеша, но после много се ядосах. И не на Топалова, а на хората, които са я изпратили в студиото на бТВ. Защото ми е трудно да повярвам, че нямат ПР.

Lennie, кажи как стоят нещата в Италия. Има ли и такива кандидати или това при нас си е някакъв Балкански синдром?

# 27
  • Мнения: 88
Не съм гледала интервюто , но това което видях тук ме потресе.Тези хора не разбират ли , че си "плюят" на имиджа си( ако имат такъв). Не го разбирам това нещо да се изправиш пред милионна аудитория и да бълваш глупости.

# 28
  • Мнения: 3 423
Водещ: А в социалната сфера какви ще бъдат вашите, да речем, приоритети в областта на доходите?
Нели Топалова: По принцип тройната коалиция е не дотам добро за народа.


Разбираме и ний български, разбираме какво ни питат и отговаряме по същество.
Извинете, ама тази особа не я познавам. Сигурно се е появила след моето време.
Като чета обаче интервюто й, не се засилвам да гласувам за нея.

# 29
  • Мнения: 4 473
Малко офф-темата, за което моля да ме извините, но...само аз ли не бях чувала до момента за г-н Неделчо Беронов, който е на доста преклонна възраст и подобно на царя едва му разбирам речта  Sick, а се кандидатира за президент??? Shocked Потресена съм, наистина. Вече със сигурност (това май е за съседна тема) знам, че живеем в Абсурдистан Tired

Боже, наистина пазИ България! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт