клуб на желаещите да забременеят от Варна

  • 1 373
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте, от скоро разглеждам форума и вчера най-накрая се реших да се регистрирам.
Ние планираме с мъжа ми да започнем опити за бебеправене в най-скоро време.Бих искала ако има бъдещи и настоящи мами от Варна да си направим своеобразен клуб и да обменяме информация за лекари, болници, изследвания и какво ли още не Grinning.

# 1
smile3501 `Чудесна идея! Пиши ме вътре!!!

# 2
Радвам се, че вече имам съмишленик в идеята и дано скоро станем повечко и да дискутираме това, което много ни вълнува! Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 864
И аз съм ЗА Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 154
Относно лекарите и болниците - има цял форум Здравен справочник.
Относно изследванията - еднакви са в цяла България Laughing
Ако искате да питате нещо - питате или в седмичната тема, или в нова (ако въпроса изисква по-голяма дискусия), но не смятам за нужно да има тема специално на "Варненки". Между другото има отчетен форум по градове, където има тема за Варна.

# 5
Ivon от форумите разбирам, че и вие като нас планирате бебче, дано скоро идвете да се похвалим, но аз определено съм новак. Не съм си правила никакви изследвания и не зная кои са добрите специалисти във Варна.От форумите виждам, че има много положителни мнения за майчин дом, дано само не е платена реклама. Ти имаш ли някаква предства какви изследвания трябва да си направим преди забременяването и кои са добрите специалисти за това.

# 6
Светли виждам че и ти се присъеди към малкия ни клуб. При теб как са нещата. Пиши ни!!! Party

# 7
  • Мнения: 3 154
Танита, ти изобщо прочети какво написах?

# 8
  • Мнения: 25
А, аз се замислям за трето бебче, но мисля да е след около 5г., тогава ще съм на 32, дали няма да е късно??????? newsm78

# 9
Браво,добре си се справила!!! Съвсем нормално ми се струва трето детенце на 32  bouquet

# 10
Наскоро го решихме с мъжа ми.Но батковците /6г. и 3г./ са много диви   newsm68 newsm44 smile3515, иска ми се да исчакам, но дали няма да изкарам тежка бременност, или да има проблеми с бебчето, дали ще имам нерви?

# 11
  • Мнения: 32
Записвам се и аз в клуба  Grinning

# 12
  • Мнения: 25
Мога да дам съвет за лекар, раждане или забременяване, ако някой иска?

# 13
  • Мнения: 25
Наскоро го решихме с мъжа ми.Но батковците /6г. и 3г./ са много диви   newsm68 newsm44 smile3515, иска ми се да изчакам, но дали няма да изкарам тежка бременност, или да има проблеми с бебчето, дали ще имам нерви?

# 14
Никак няма да е късно! Не се притеснявай мисля, че това си е много добра възраст, особенно за трето раждане. Аз съм на 28 и още не съм раждала, а все пак имам надежди - така че не се притеснявай. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт