Вече параноясвам!

  • 997
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Не знам какво ми става. Имам проблем с главоболие. Много често, ама наистина често ме боли главата отзад - почти при тила. Обикновено отдясно но се случва и от лявата страна. Личната не ми дава талон за невролог и ми обяснява, че това били нерви тем подобни. Предписва ми Глог, мента и валериан. Един път и зелена рецепта за Седалгин ми даде. Така или иначе пак ме боли. Познати казват, че е от кръвното, но проблем с кръвното нямам. И нали съм си параноичка, взех да си мисля разни глупости. Че ми има нещо в главата от дясната страна. Според личната си внушавам. Та мисълта ми е - имал ли е някой подобен проблем? Че вече откачам. Накрая от самовнушение ще се разболея. #Cussing out

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ами съвсем възможно е да е на нервна почва главоболието...При мен го има същото, понякога за доста дълъг период, понякога въобще не се появява...Не го лекувам с нищо, но не е зле да отидеш на невролог, ако не ти помогне поне няма да ти навреди...Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 166
Благодаря, Vesito ! Heart Eyes Мен ме притеснява това, че болката е само от едната страна на главата и то отзад и ниско! Не ме боли цялата глава! Тогава по-лесно ще приема, че е на нервна почва!

# 3
  • Мнения: 1 492
Иди на невролог и за твое успокоение мини на скенер. Но и от внушение става беля, така, че не мисли глупости. Дано да мине всичко бързо  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 082
отиди-възможно е да имаш и някой шип,който притиска нерв

# 5
  • Мнения: 3 166
Благодаря за съветите, момичетата!  bouquet И аз си мисля, че съм за невролог, амам личната нещо се ослушва за пустите талони.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Аз съм така вече 15 години от моите 29.така че жертвай парите и върви на скенер за успокоение.ако там няма нищо значи е от нерви.Повярвай ми -  пробвала съм всичко Peace

Общи условия

Активация на акаунт