Говорите ли си понякога сами

  • 3 610
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 353
  Мърморя си под носа, но това не го брОим. Само когато съм с висока температура си говоря и тогава си казвам много умни неща.

# 31
  • Мнения: 5 140
Да,често говоря със себе си. Така поне съм сигурна, че разговарям с интелигентен човек  Mr. Green

Да,особено когато съм ядосана. #Cussing out

и ДВАТА СЛУЧАЯ СА ЗА МЕН. Peace

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Много често си говоря сама. Когато съм ядосана е единият случай.
По-често е, когато анализирам някаква ситуация, някакви взаимоотношения. "Защо така се получи?", "Бях ли права, като казах/реагирах така+" и др. такива.

# 33
  • Мнения: 5 370
Ми дааа-най-редовно си говорим на работа с ...екраните на Пц-тата.
После се хилим една на друга като ....откачалки. Crazy

# 34
  • Мнения: 7 837
Не пропускам да си кажа няколко добри думи сутрин, гледайки се в огледалото. Нещо като терапия... Grinning

# 35
  • Мнения: 368
Много си говоря, лошото  при мен е, че и като съм сама и като съм пред други хора, които са обикновено колеги и все ме питат: Какво каза ?!?  newsm78, пък аз: Нищо, говоря си сама   Embarassed  hahaha
Аз съм същата най 4есто го правя когато сам ядосана или като бързам да направя нещо на комп Mr. Green

# 36
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Винаги когато съм сама и някой ме е ядосъл,си говоря #Cussing outустановявам,че е добре така,че ако кажа тези неща на човека който ме е ядосъл............. ooooh!

# 37
  • Мнения: 27 524
То пък мога ли да си остана сама, та да си поприказвам  Flushed

# 38
  • Мнения: 5 622
На глас рядко, да не кажа никога. По-често разсъждавам на ум сама със себе си и си мисля как е трябвало да постъпя в дадена ситуация, какво е би могло да кажа или пък как би протекъл даден разговор, в конкретна ситуация, в която се очаква да попадна  Grinning

# 39
  • Мнения: 143
Да постоянно и се чудя дали не изперквам вече Crazy

# 40
  • Мнения: 2 755
Няма нищо ненормално в това, човек да си говори сам. Обаче започне ли и да си отговаря....на лошо отиват нещата.... Crazy Wink

# 41
  • Мнения: 2 849
Случвало ми се е да си говоря сама ,по-скоро да си мрънкам под носа . Sunglasses

# 42
  • Мнения: 857
O-o добре,че не съм единствена. GrinningСлучвало ми се е, и понякога на ум,в главата си,водя въображаеми диалози  Embarassed незнам на какво се дължи ХаххАХха

# 43
  • Мнения: 354
Случва ми се понякога когато съм много ядосана

# 44
  • Мнения: 4 390
О, да, правя го. С повод и без повод...

Общи условия

Активация на акаунт