А някой около този адрес?

  • 1 156
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Имам нужда от услуга в София.Много МОЛЯ да ми помогнете.
Трябва да купя едни лекарства на АЛИСИА

АПТЕКА   “ХОМЕОФАРМ”
Ул. Чаталджа № 13, тел./факс  944 53 79, e-mail. homeo97@abv.bg
 
 
 
Някой живее ли в този район?
Ще преведа парите предварително по банкова сметка, дори и за колетчето.
Последният път излекувахме бронхита с хомеопатия, но там лечението продължава дълго. Сега трябва да вземем разреждане 200, но във Варна няма.


Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 12:37 от Пела

# 1
  • Мнения: 6 315
Пела, сигурна ли си, че само от там може да се вземат лекарствата? На мен ми е доста далеч, но по-близо има аптека, която е много добре заредена с хомеопатични лекарства.

# 2
  • Мнения: 473
Ами аз живея близо в Драгалевци но всеки ден ходя до там щото нашия тати е там и си взимам детето от него.Аз съм на разположение Wink

# 3
  • Мнения: 2 655
Благодаяря ВИ.
Една мама живее точно там. Утре ще и пратя парички и тя ще ги закупи.
Ох, добре че се сетих.
Две седмици се чудя какво да правя, а те не ми върнаха отговор. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 718
Аз живея в центъра, но се движа в този район с кола. Ако имаш проблеми и не става, пиши ми. Ще ти помогна.

# 5
  • Мнения: 5 790
Аз също бих могла, работя наблизо и съм с кола, така че не ми е проблем да ги купя. Ако искаш или нещо не се разберете с другата мама - пиши, ще отида веднага.

# 6
  • Мнения: 2 655
Разбрах, че не са на този адрес. Помогна ми една мама тук от форума marianasot, за което много и благодяря!

Сега търся мама около този адрес:                   

АПТЕКА   “ХОМЕОФАРМ”
Ул. Чаталджа № 13, тел./факс  944 53 79, e-mail. homeo97@abv.bg

# 7
  • София
  • Мнения: 440
Здравей, знам аптеката на ул. Чаталджа и редовно купувам от там лекарства. Мога да ти услужа, още повече ще пътувам до Варна в командировка на 15.09. Ако искаш, свържи се с мен на лични.

# 8
  • Мнения: 2 655
Здравей, знам аптеката на ул. Чаталджа и редовно купувам от там лекарства. Мога да ти услужа, още повече ще пътувам до Варна в командировка на 15.09. Ако искаш, свържи се с мен на лични.

Благодаря ти!
Писах ти на лични.

Вие всички ме знаете с моите терзания около АЛИСИА. Тя боледува често, а това лято направи два пъти бронхит /болестта на варненските деца/. Вторият път от 5 август се повлия с хомеопатия, лекарката ни рискува и стана. Сега продължаваме лечението с нови по високи разреждания 200, но тук във Варна ги няма.
Нейните болести ме подлудяват, дори спирам да работя и си изключвам телефоните. А и картинката на болно, кашлящо дете дни наред не е никак приятна. Искрено се надувам, че ще се справим с Ваша помощ и ще преодолеем най=накрая тези досадни болести.
Дори установявам, че на последък ме обхваща параноя: все проверявам дали е добре облечена, с чорапи, дали е на течение, не и позволявам да сяда на земята и т.н.
Ох, оплакванията ми май станаха много, но ...

# 9
  • Мнения: 1 655
Аз знам, че от хом. аптека на Чаталджа изпращат и по пощата лекарства.

# 10
  • София
  • Мнения: 440
Пела, отговорих ти на лични, утре мога да ида до аптеката, мисля че работят до към 14 часа.

# 11
  • Мнения: 2 655
Бих искала тук, във форума в който поисках помощ да изкажа и благодарностите си. 
Отлагах до сега, тъй като не бях платила лекарствата и ми беше неудобно от момичето.
В неделя ги платихме и сега пиша.
Изключително сме благодарни на MILENA D , за оказаната помощ. Радвам се, че в този свят има и бях щастливка да срещна такъв човек, които без да ме познава ми направи огромна услуга.
БЛАГОДАРЯ ти МИЛЕНА!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дано лечението е успешно и тази есен АЛИСИА се размине с болестите!

Общи условия

Активация на акаунт