Кога намирате време да се "поровите" във форума?

  • 2 708
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 042
Предимно влизам, когато малкият спи. През останалото време понякога хвърлям по едно око. Wink

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Следобедният сън на детето е благодатен за моето форумстване, защото спи по около 3 часа. Иначе като се заиграе- пак съм във форума  Grinning Общо взето, на ден мога да съм поне 4-5 часа вътре  Laughing

# 47
  • Мнения: 748
обикновено вечер като спи. през деня докато я кърмя или като си играе. Grinning

# 48
  • Мнения: 522
Само когато спи и пак гледам на бързичко,че да свърша и всичката друга работа Mr. Green

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
През деня когато заспи или се заиграе,а най-много стоя вечер когато заспи.

# 50
  • Мнения: 4 406
вкъщи е абсурд да ровя във форума, в офиса крада от работното време Embarassed- правя се че работя нещо , а всъщност пиша тук Embarassed

# 51
  • Мнения: 390
И докато беше бебе и сега, се ровя във форума, обикновено, когато спи.
И аз така

# 52
  • Мнения: 528
Когато спи  и вечер когато мъжлето гледа някакъв филм

# 53
  • София
  • Мнения: 5 079
Най - много мога да се ровя, като се кърмими с бебо и пишас една ръка...  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 952
Като спи Саги или като се заиграе сам (обича ) .....

# 55
  • София
  • Мнения: 3 404
В офиса  hahaha

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ми малката не ми пречи да сядам на компа наистина е въпрос на организация
Peace

# 57
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Всеки ден след като се прибера от работа , но основно събота и неделя , защото Петя е в майка ми! Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 321
  Сутрин докато спи малката, след обед пак (ако нямам работа), а вечер ако наш татко гледа телевизия. 
 smile3503

# 59
  • Мнения: 1 701
Въобще нямам време...  Sad днес е някакво изключение от седмици насам... когато Калина спи, гледам да свърша нещо или и аз да дремна... откакто заприлича на човек постоянно ме държи под око...  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт