Кога намирате време да се "поровите" във форума?

  • 2 700
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Покрай грижите за бебетата кога намирате време да поровите за повече инфо и отмора. На мен ми е малко трудно, а пък искам да получа все повече информация. Тъкмо седна и се "заровя" и бебе ревне ( в повечето случаи). А понякога не мога да се вредя и от мъжа ми  Close. При вас как е?

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Докато бебо спинка и мъжът ми е или на работа или гледа телевизия! В началота след прибирането ми от родилният дом не можех и да си помисля за компютър и форум, но вече свикнах с бебо и нещата са по-добре! Peace

# 2
  • Мнения: 9 990
Ами моето като беше бебе-само спеше и ядеше-та скучаех доста бих казала и нямах представа за форумите, като средство за забавление и отмора Mr. Green
Сега пък поотрасна и е по-самостоятелно-гледа си филмчета, рисува, реди пъзели, а аз се ровя тук.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
Моите вече не са бебета Wink,но намирам време-на обяд докато спят аз едновремено готвя и разглеждам форума.Но вечерта като легнат към 20,30 ми е най-спокойно!

# 4
  • Мнения: 7 803
вси4ко е въпрос на органиzация  Wink

# 5
  • Мнения: 2 804
вси4ко е въпрос на органиzация  Wink
newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Мнения: 5 391
С ревливо бебе като моето мисля, че намирам все пак доста време за форума Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 272
Az pak si sqdam s malkata i daje i obqsniavam, i i 4eta kakvo ima vav foruma.V edin moment tq zaspiva i zapo4vam da polzvam i dvete si race,za6toto s edna e malko trudno. Uspeh!     newsm10

# 8
  • Мнения: 97
Все по-рядко влизам. Само като имам проблем, търся решение във форума. Преди слагах и по някоя картинка, а сега гледам да напиша на две, на три проблема или въпроса и приключвам. Рядко ми остава време да се поровя в теми като тази, например.

# 9
  • Мнения: 992
ми малката не ми пречи да сядам на компа наистина е въпрос на организация

# 10
  • Мнения: 27 524
Много ми спи детето  Mr. Green По 18 часа за денонощие  Crazy

# 11
  • Мнения: 96
обикновенно вечер когато децата вече спят Peace

# 12
  • Мнения: 643
Сега като е на ясла, или като спи. Но като беше бебе, докато го гледа баща му. Няма само той да виси на компа я! Hug

# 13
  • Мнения: 656
Ами моето като беше бебе-само спеше и ядеше-та скучаех доста бих казала и нямах представа за форумите, като средство за забавление и отмора Mr. Green
Сега пък поотрасна и е по-самостоятелно-гледа си филмчета, рисува, реди пъзели, а аз се ровя тук.
  Peace

# 14
  • Мнения: 742
Докато бебо спинка и мъжът ми е или на работа или гледа телевизия! В началота след прибирането ми от родилният дом не можех и да си помисля за компютър и форум, но вече свикнах с бебо и нещата са по-добре! Peace
Hug

# 15
  • Мнения: 949
Докато бебо спинка и мъжът ми е или на работа или гледа телевизия! В началота след прибирането ми от родилният дом не можех и да си помисля за компютър и форум, но вече свикнах с бебо и нещата са по-добре! Peace
Hug
Peace

# 16
  • Мнения: 2 910
И докато беше бебе и сега, се ровя във форума, обикновено, когато спи.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато Калина беше бебе ми беше немислимо да вляза във форума. Сега влизам само, когато спи, съответно следобяд и вечер, като си легне.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Пристрастих се към форума и не мога поне веднъж на ден да не вляза. Обикновено докато спинка бебка гледам да чета тук, а понякога с едната ръка люлям количката, а с другата пиша Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Обикновено сутрин няма никой в къщи, а дребното си доспива и тогава съм на компа. Също и късно вечер, след като сме го сложили вече да спи. Е тогава е борбата с таткото, но се намира компромисен вариант.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 849
На обед като сложа Виктор да спи и вечер .През деня съм сядала с него на компа ,аз си чета малчо удря клавиатурата .

# 21
  • Мнения: 5 241
От близо 3 години съм от феновете на форума, досега винаги намирам време. Върпос на организация както са казали по горе мамите  Peace

# 22
  • Мнения: 193
 И аз влизам, когато малкият спи! Ако е около мен не ми дава да седя на компютъра, дърпа го от контакта!

# 23
  • Мнения: 936
Жалко че не знаех за форума , докато бременеех и имах ужасно много време. Сега влизам предимно докато бебо спи, тогава ми е най-спокойно. Нощта е моя! Laughing

# 24
  • Мнения: 5 500
От близо 3 години съм от феновете на форума, досега винаги намирам време. Въпрос на организация както са казали по горе мамите  Peace
Малеее толкоз ли станаха, как тече времето само  Laughing регнах се, когато Цецо беше на 3 месеца и още съм тук  Mr. Greenзначи намирам време де.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 09:37 от AFRODDITA

# 25
  • Мнения: 2 672
обикновено когато детето заспи . Понякога двамата "заедно пишем/четем" Grinning

# 26
  • Мнения: 354
Ами когато спи малкия и ако нямам друга работа  Party

# 27
  • Мнения: 5 299
Вечер! Когато диването заспи Mr. Green
А като беше по-малка, висях по цял ден, защото само спеше и ядеше Flutter

# 28
  • Мнения: X
Ами основно по това време...през деня мога само набързо да прегледам отчетните/щото моите диванета,не спят по-едно и също време/..но за писане и за ровене съм си запазила"малките" часове.

# 29
  • Мнения: 437
Когато Вики спи и мъжа ми е на работа, когато нямам домакинска работа. Обаче това не се случва много често или е за много кратко.

# 30
  • Мнения: 4 621
Като си бях в къщи - докато спеше бебка. А сега - предимно в офиса Laughing

# 31
  • Мнения: 133
сутрин, след като заведа детенце на градина Grinning

# 32
  • Мнения: 962
ами докато спи или си се занимава с нещо  Peace

# 33
  • Мнения: 193
Аз доста се рових из сайта и форумите докато бях бременна, да не кажа по цял ден  Embarassed Не ходех на работа, мъжът ми го нямаше по цял ден и така скучаех...
След като родих, първият месец - месец и половина нямах време до тоалетна да отида, камоли да седна пред РС-то, но постепенно се организирах и сега сядам пред компютъра когато бебока спи - рано сутрин и късно вечер или когато баща му се занимава с него.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 573
Когато децата спят. Това ми е единственото свободно време; естествено го прекарвам във форума Hug.

# 35
  • Мнения: 1 403
През деня когато мога сядам. Като заспи Емили също съм на компа, ако няма какво да правя. И някой път като си легнат също сядам. Това ми е най-голяма по4ивка, докато вси4ки спът аз да щракам. Много се отпускам  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 807
Влизам във форума,когато спи или си играе.

# 37
  • Мнения: 510
Когато бебо спи или си играе в леглото или някой се занимава с него.

# 38
  • Мнения: 8 917
Покрай грижите за бебетата кога намирате време да поровите за повече инфо и отмора. На мен ми е малко трудно, а пък искам да получа все повече информация. Тъкмо седна и се "заровя" и бебе ревне ( в повечето случаи). А понякога не мога да се вредя и от мъжа ми  Close. При вас как е?
Винаги намирам време  Hug

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моето дете малкото много спи, а голямото може и само да се оправя. А като по-малка, почти не будуваше, само за хранене се будеше. Grinning

# 40
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
влизам само когато спи.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз пък се изхитрих и кърмя пред компа. Защото стола на мъжа ми е изключително подходящ за целта. Вече се специализирах да държа мишката с лявата ръка  Simple Smile Затова сравнително често вися тук.

# 42
  • Мнения: 329
На работното място когато имам време , но на всеки 10 минути хвърлям по едно око на новостите във форума.

# 43
  • Мнения: 2 019
Много ми спи детето  Mr. Green По 18 часа за денонощие  Crazy
Peaceи моето

# 44
  • Мнения: 5 103
Влизам когато, спи,яде или играе Hug

# 45
  • Мнения: 3 042
Предимно влизам, когато малкият спи. През останалото време понякога хвърлям по едно око. Wink

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Следобедният сън на детето е благодатен за моето форумстване, защото спи по около 3 часа. Иначе като се заиграе- пак съм във форума  Grinning Общо взето, на ден мога да съм поне 4-5 часа вътре  Laughing

# 47
  • Мнения: 748
обикновено вечер като спи. през деня докато я кърмя или като си играе. Grinning

# 48
  • Мнения: 522
Само когато спи и пак гледам на бързичко,че да свърша и всичката друга работа Mr. Green

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
През деня когато заспи или се заиграе,а най-много стоя вечер когато заспи.

# 50
  • Мнения: 4 406
вкъщи е абсурд да ровя във форума, в офиса крада от работното време Embarassed- правя се че работя нещо , а всъщност пиша тук Embarassed

# 51
  • Мнения: 390
И докато беше бебе и сега, се ровя във форума, обикновено, когато спи.
И аз така

# 52
  • Мнения: 528
Когато спи  и вечер когато мъжлето гледа някакъв филм

# 53
  • София
  • Мнения: 5 079
Най - много мога да се ровя, като се кърмими с бебо и пишас една ръка...  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 952
Като спи Саги или като се заиграе сам (обича ) .....

# 55
  • София
  • Мнения: 3 360
В офиса  hahaha

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ми малката не ми пречи да сядам на компа наистина е въпрос на организация
Peace

# 57
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Всеки ден след като се прибера от работа , но основно събота и неделя , защото Петя е в майка ми! Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 321
  Сутрин докато спи малката, след обед пак (ако нямам работа), а вечер ако наш татко гледа телевизия. 
 smile3503

# 59
  • Мнения: 1 701
Въобще нямам време...  Sad днес е някакво изключение от седмици насам... когато Калина спи, гледам да свърша нещо или и аз да дремна... откакто заприлича на човек постоянно ме държи под око...  Sunglasses

# 60
  • Мнения: 5 140
Постоянно когато мога, а преди Ния като беше по малка като заспи или като се заиграеше, то и сега е почти така.

# 61
  • Мнения: 2 116
Правя опити сутрин, докато си пия кафето! Все по-често НЕуспешни...  Mr. Green Иначе вечер!  Peace

# 62
  • Мнения: 6 164
По време на обедното спане или вечер, след като заспят с мъжа ми.

# 63
  • Мнения: 135
когато малкия заспи или събота и неделя когато малкия е с баба си и дядо си

# 64
  • Мнения: 2 897
Когато малкия спи,а аз съм си свършила всичката останала работа WinkЧесто,най-много се задържам пред компютъра късно вечер,тогава ми е най-спокойно Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 43 904
мъжът ми е с лаптоп. а форума - най-вече като заспи, или като охапвам, като кърмя....или докато се занимава сам с нещо...общо взето чат-пат за кратко паглеждам и понаписвам нещо...ей сега спи от 2 часа и аз форумствам и чакам мъжа ми да си дойде от работа....Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 4 966
Постоянно Mr. Greenнамирам време... Laughing

# 67
  • Мнения: 1 101
Най-често по време на обедния му сън или вечер  Peace

# 68
  • Мнения: 82
Най-спокойно е вечер когато всички спят,но и през деня намирам време за форума  Laughing

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
когато заспи или когато някой от близките ни(бабата,дядото) Wink се занимават с нея.
успявам да отделя около час Flutter

# 70
  • Мнения: 8 505
Сутрин,след като я заведа на ясла и през деня-през почивките докато уча.

# 71
  • Мнения: 318
Когато малкия си доспива сутрин, а и в следобедния му сън. Ако нямам други задължения разбира се. Но за форума винаги намирам време! Wink

# 72
  • Мнения: 329
При всеки удобен случай, много се радвам, че го има- форума и ми е голяма занимавка . Бебчо е още малък, но го нося с мен в стаята и той все още кротува, като ме чува, че съм при него, а и баткото трябва да прередим, защото той е все на компа.

# 73
  • Мнения: 1 416
Най-често влизам във форума, докато съм на работа...  Grinning

# 74
  • Мнения: 2 587
Най-често когато детето спи,сега обаче си хвърчи с проходилката и не ми пречи да форумствам.

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ами напоследък ми е краста... висенето тук... и в дирския клуб на майките също...  Embarassed
Когато дечко е нагушкан, нахранен, изпишкан в гърнето... когато сме си поиграли малко сутринта след тези основни дейности... го оставям сам да си играе, реди кули или бръмчи с количките си наоколо, или гледа Том и Джери / Ну, погоди на ДВД-то... а пък аз се лепвам пред компа - блаженство... разбира се, прекъсвано от време на време от малчо, но няма начин. Като заспи, гледам да подомакинствам и ако ми остане време, отново влизам в нет-а... понякога вечер, когато баща му се занимава с него, също идвам тук... абе крада от някои други дейности... признавам си... преди крадях от съня си, но не издържах дълго...  Peace Обичам ви, момичета!  Hug

# 76
  • Мнения: 3 360
Обикновено като спи малката или баща им ги е извел на разходка Grinning

# 77
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Докато бебо спинка и мъжът ми е или на работа или гледа телевизия! В началота след прибирането ми от родилният дом не можех и да си помисля за компютър и форум, но вече свикнах с бебо и нещата са по-добре! Peace
Hug
И аз съм така.

# 78
  • Мнения: 2 657
При първа възможност съм вътре JoyДокато малкия спи или се е зайграл,докато 4истя-прехвърлям темите  Mr. GreenА мъж ми като го няма си откарвам до 00-01 4аса Wink

# 79
Почти постоянно, защото всички са самостоятелни, обгрижват бебо и си измислят сами игри,а кака им е "командрьоша".
Естествено върша домакински задължения:
 newsm64  wash 1ironing newsm28 newsm79 newsm75

Но през повечето време си играят самички:
 newsm05 newsm06 smile3504

Изобщо аз съм си
newsm74

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 942
най ми е хубаво, когато таткато е на дежурство и съм сложила малкия да спи Simple Smile ина4е през деня ми е малко трудно, защото малкия диктатор иска да съм винаги до него, добре 4е поспива напоследък (пу-пу) newsm10

# 81
  • Мнения: 514
Много ми спи детето  Mr. Green По 18 часа за денонощие  Crazy
Блонди ти си щастливка Laughing
Предимно вечер Wink

# 82
  • Мнения: 2 609
Веднага след като се роди, почти не влизах. Rolling Eyes После почнах, като се върне татито, или като има някоя баба в нас. Wink Сега, когато е на ясла или като заспи, понякога и като се заиграе. Peace

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Време за такива развлечения като "ровене" из нет-а намирам само когато: 1./ малкия спи, 2./ свършила съм си домакинската работа и 3./ татито не е окупирало компа преди мен. Това обикновено се случва в малките часове на деня. Wink

# 84
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Сутрин предида се е събудил и на обед когато спи.

# 85
  • Мнения: 1 353
Докато малката спи

# 86
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами когато малкият спи и повечко вечер  Hug
А проблем с дореждането на компа нямам, защото у нас всеки си има  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 821
Обикновено от 14 до 16, когато спи.

# 88
  • София
  • Мнения: 11 658
Различно!Най-често докато спи сутрин или след обед,а също и вечер след като си легне!

# 89
  • Мнения: 202
Сутрин преди да се е събудила и следобяд,докато спи.Понякога и вечер,ако не ми се спи.

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 907
Обкновено докато бебо спи или пък ако е кротичък и си се забавлява сам, ама това второто е доста рядко  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 478
Ами само от работа ми остава време. От къщи е абсурд поне на този етап, то няма и кога от там де само с 4 почивни дни в месеца #Silly

# 92
  • Мнения: 200
Обкновено докато бебо спи или пък ако е кротичък и си се забавлява сам, ама това второто е доста рядко  Mr. Green

 newsm10

# 93
  • Мнения: 3 932
Вечер или следобяд, когато детенце заспи (докато бях ваканция и сутрин), др. условие е тати да е на работа, иначе вечерите, когато сме заедно избягвам_е да сядаме пред компа.

Общи условия

Активация на акаунт