Забавляват ли ви т. нар. "петъчни " теми?

  • 1 449
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ами не. В смисъл ако се обръща на чат и закачки, може би е забавно. Ако са сериозни, според мен такива неща не се споделят така с толкова народ, та и при двата случая съм с НЕ.

# 16
  • Мнения: 431
Не, тъпи са ми. Избягвам да ги чета, а и ми става неприятно да виждам как възрастни жени и майки се излагат доста често с обидно ниска сексуална култура. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 462
Не, тъпи са ми. Избягвам да ги чета, а и ми става неприятно да виждам как възрастни жени и майки се излагат доста често с обидно ниска сексуална култура. Rolling Eyes
Пцулютно!  Не са като моята - колтурна!  Не го пипа с ръце като ще го лапа, а го боде с вилица!

# 18
  • Мнения: 83
Не, тъпи са ми. Избягвам да ги чета, а и ми става неприятно да виждам как възрастни жени и майки се излагат доста често с обидно ниска сексуална култура. Rolling Eyes
Пцулютно!  Не са като моята - колтурна!  Не го пипа с ръце като ще го лапа, а го боде с вилица!
rotfImao rotfImao rotfImao

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Отговорих с "Друго". Трябва да призная, че понякога се смея с глас на постингите в някои от темите. В повечето случаи обаче тези теми са си  Sick А за бройката им да не говорим. Предлагам вместо да се пускат петъчни теми да се пуска по една седмична и там всеки да си пише каквото му е кеф. После-метличка. Какво ще кажете?

# 20
  • Мнения: 5 103
Повечето ме забавляват Peace

# 21
  • Мнения: 6 167
не ми харесват, не пиша и не чета там.
нямам нужда от 'петъчни' теми.

# 22
  • Мнения: 118
аз влезнах един път да видя за какво става въпрос,но определено не ми допадна! Rolling Eyesнямам и намерение втори път да чета там.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Хвърлям по едно око, но рядко пиша, не ми пречат, кой както иска да се забавлява  Peace

# 24
  • Мнения: 695
Да... някои са тъпички, но някои са много свежи.
Но няма нужда да са само петъчни Mr. Green
Секс може и да не правим (или в другата крайност - от сутрин до вечер 24/7), но това не пречи да говорим за него Grinning
smile3521 така си е

# 25
Забавляват ме! Много съм любопитна и винаги се радвам, когато мога да науча кой колко често, с млад или стар, в каква поза си ляга  Mr. Green Не спирайте петъчните теми  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт