Каква количка да си купя?

  • 608
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
От известно време наблюдавам какви ли не модели колички и не мога да преценя коя ще ми свърши работа.Очаквам бебе през зимата,но не сам сигурна(не зная) дали въобще ще ми трябва зимна количка?Заглеждам се по марката ТСМ,понеже са по евтини и ми изглеждат здрави....Како 6те кажете? 78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Според мен ще ти трябва зимна количка.В зависимост на кой етаж живееш,има ли асансьор във входа и други такива фактори ще ти подскажат каква количка да си купиш.Моя съвет е да е с големи гуми,коша да е широк и дълъг,предимство ще е обръщаща се дръжка.Количките на ТСМ не са лоши за парите си,а и като качество не съм чула да се оплакват.Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 2 309
Кажи до каква цена и ще получиш повече отговори?

# 3
  • София
  • Мнения: 272
Drugo mnogo vajno,koeto az ne saobrazih i sega sajalqvam e patuvaneto s kola.Ako 4esto patuvate si vzemi koli4ka,na koqto ko64eto v koeto vozi6 beb4eto se svalq cqloto e se polzva i kato ko64e za patuvane v kola.Taka nqma da ti se nalaga da prehvarlq6 bebeto i da go budi6 vseki pat.

# 4
  • Мнения: 439
Здравеите! Дайте един съвет от къде да си намеря комлинирана количка за новородено, втора употреба

Общи условия

Активация на акаунт