Бельо за бременни, от къде?

  • 931
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 831
Знаете ли от къде мога да си закупя Бельо за бременни, най-вече сутиен, който обаче искам да премеря, защото в сайта мога да ползвам онлайн - магазина на ДаНет, но ще ми е по-комфортно и сигурно, ако видя и премеря.....???? newsm78

# 1
Аз ползвам памучни сутиени на  "Триумф" и съм много доволна, действително не са евтини 30-40лв. , но си заслужава.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 025
имаше и в един магазин под колоните на графа той е за дрехи за бременни, но и бельо имаше Wink
а за триумф и аз съм чувала мн добри неща, но реално не съм си купувала нищо по-различно по време на бременностстта.

# 3
  • Мнения: 831
da, az sashto polzvam na Triumf, no smiatam, che sega niama smisal da davam tolkova pari za sutien i zatova se interesuvam ot neshto po-evtino. Inache e iasno, che moga da si kupia normalen sutien, no po-goliam razmer. Mejdu drugoto na pazara na Rimskata stena si kupih predi vreme niakoklo sutiena do susht kato na triumf, samo che na druga firma i po 16 lv. Samo, che sa s banel, koeto sega ne mi e mngoo udobno, imam golemi gardi, a sega sa oshte po-golemi.
 :bombs:Interesnoto beshe, che sled parvoto rajdane, t.e. kato spriah da karmia sled 9-tia mesec, gardite mi stanaha nai-malkita razmer i biah potresena i otchaiana...prilichaka na "Chorapcheta"....no za okolo 2-3- godini se vazstanoviha...sega kakvo li shte stane?  Thinking

# 4
Не знам в кой район си , но в малкия ЦУМ на Пиротска, има памучни сутиенеи, по-големи размери с цена 12-14лв

# 5
  • Мнения: 1 165
в магазина на premaman.

# 6
  • Мнения: 831
balgodaria vi za infoto, shte zapochna da obikaliam v parvia udoben moment idnata sedmica Wink Inache jiveia v Lozenec, do Borisovata gradina

# 7
  • Мнения: 2 159
Цитат
имаше и в един магазин под колоните на графа той е за дрехи за бременни, но и бельо имаше
от там съм си взимала, същата марка намерих и в Сити Центъра на първия етаж, само че беше по-евтин, имаше и за кърмачки

# 8
  • Мнения: 272
От Premaman.
Имам на Триумф, от турските за 20 лв, но този от Premaman е единствения, който си заслужава, независимо от парите.

Общи условия

Активация на акаунт