Велоергометър и стягане?

  • 7 991
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Интересува ме дали ще се стегна с велоергометъра. За краката със сигурност, но коремът и ханша мисля, че там натоварването е по -малко. Трябва и отделни упражнения.Вие доволни ли сте от велото и стягате ли се ?.Споделете има ли полза.?От два дни имам вело и аз, и съм много доволна от мъжа, че ми го купи.Сега чакам само малката да заспи за да мога да покарам разбира се Grinning Laughing Simple Smile

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Стягане има по цялото тяло, когато е съчетано с подходящ хранителен режим, ефекта е  smile3521... много добър. Ако правиш и други упражнения за горната част на тялото, ще е най-добре. Аз също бях много запалена за вело. Купих си и го карах около месец, но не съвсем редовно. Не го бях докосвала повече от месец и вчера отново се качих на него  Mr. Green. Ако успееш да устискаш на режим, ефект ще има. Дано успееш  Wink Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет и от мен-аз имам вело от около 2 месеца и все още не ми е писнало и всяка вечер карам, с изключение на няколко дни, в които не си бях в къщи. Имам стягане-усщам го, понеже в момента диетувам и свалям доста, и си мисля че ако не беше колелото досега да приличам на торба-.
Освен краката се оформя и дупето-нищо,че седиш на едно място-то също се "върти"-ако мога така да го обясня.Ако искаш докато караш си сложи ръцете отзад на дупето и ще усетиш,че и то се движи.
А корема се натоварва, ако караш изправена без да се държиш-пробвай
Дано съм била полезна. Аз много си го обичам моето вело и съм убедена в резултатите от него

# 3
  • Мнения: 493
И  аз мисля,че има ефект.аз го карам всеки ден по 40-50 мин. и съм много доволна.ставам много мокра и това ме кара да се чувствам като нова,защото съм изхвърлила гадни токсини.определено стяга,но като за всяко нещо трябва постоянство.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 917
Ефект има. Изгарят мазнините по цялото тяло. Стяга най-вече долната част на тялото.
Много е важно , как го караш и колко време.
Трябва да е минимум 20 мин / 40 е супер/ със  средна скорост над 25км/ч. / най-добре 35/ и без да променяш скоростта.
Спирането , дори за секунда проваля всичко.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няколко години карах велоергометър по един-два пъти седмично, а по време на бременността и след нея - почти ежедневно. Има много добър ефект, най-вече върху дупето. Но не може да се сравни с джогинга. При джогинга резултатите са много по-добри, и идват по-бързо.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз го карам от месец и половина, ама нещо.....  newsm78 newsm78 newsm78, незнам ще продължавам да връткам с надеждата да се стегна поне мъничко  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 7
  • Мнения: 83
Аз го карам от месец и половина, ама нещо.....  newsm78 newsm78 newsm78, незнам ще продължавам да връткам с надеждата да се стегна поне мъничко  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Не се отказвай-ще видиш че резултатите няма да закъснеят! goodscale

Общи условия

Активация на акаунт