Гледахте ли Азис и Камелия в "Горещо"?

  • 2 557
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186

 Мен пък ми стана жал за Цветин. Горкото момче. Не разбирам защо търпи това показно унижение  Stop То е ясно, че Камито се праска наляво и надясно, ама да си го кажеш в ефир.....(че като били някъде тя се била изч****а в тоалетната с някакъв, а той, Цветин я бил чакал  Sick. Бахти олигофренията.)

А тя с кой се е чукала в тоалетната? newsm78
Оф изтървала съм го предаването, жалко. Confused

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз го гледах първия път и чесно казано бях потресена. Това е някакъв ужас, според мен - цялата им дружинка, включително и доста кухата Венета Райкова и съпруг. Такава простотия, фалш, кич, цигания на едно място не бях виждала.
А Камелия може би някой трябва да я светне, че всички правят секс, някои дори и доста добър.
Тя се има за някаква секс богиня и наистина смята, че всички ги интересува с кой къде си го слага, бляк.  Sick

# 17
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Аз съм гледала едно горещо с нея, там каза, че е имала трима сексуални партньора (3!!!) и че не изневерява на Цветин.  Laughing

# 18
  • Мнения: 7 186
Rolling Eyes Аз съм гледала едно горещо с нея, там каза, че е имала трима сексуални партньора (3!!!)...

Умножено по колко? Laughing

# 19
  • Мнения: 5 622

 Мен пък ми стана жал за Цветин. Горкото момче. Не разбирам защо търпи това показно унижение  Stop То е ясно, че Камито се праска наляво и надясно, ама да си го кажеш в ефир.....(че като били някъде тя се била изч****а в тоалетната с някакъв, а той, Цветин я бил чакал  Sick. Бахти олигофренията.)

А тя с кой се е чукала в тоалетната? newsm78
Оф изтървала съм го предаването, жалко. Confused

Епа не каза  Thinking С някой тъпкач сигурно (Уф...вулгарна станах вече)


Rolling Eyes Аз съм гледала едно горещо с нея, там каза, че е имала трима сексуални партньора (3!!!) и че не изневерява на Цветин.  Laughing

Вярно, че беше така.Но 100% тогава излъга. Аз имам и друго инфо, но не мога да издам информаторът си, че като е била на участие, в хотелът, са пристигнали двамата- Камелия и цветин. Той и носел куфарите. настанили се и повече не го видяли него. Стоял и я е чакал в стаята. А тя, освен, че е била на участие, се е и позабавлявала...ако се сещате

# 20
  • Мнения: 107
маzки споделете каде да гледам и аz та да се посмея малко????

трябва да е някуде в нета 4е ину4е нямам как у таz гиримания

# 21
  • Мнения: 1 616
...Това е някакъв ужас, според мен - цялата им дружинка, включително и доста кухата Венета Райкова и съпруг. Такава простотия, фалш, кич, цигания на едно място не бях виждала.

Аз снощи гледах за пръв път цялата излагация и мнението ми е същото! И се чудя на Венетка как не й беше гнусно да ги гледа и слуша всички тези гниди... Но тъй като винаги съм я смятала за глуповата и елементарна, може би не трябва чак толкова да се чудя - навярно се чувства добре в такава среда! newsm78
Обаче на Азис трябва да му се признае, че понякога пуска по някой свеж "сингъл" - пита го Венетка "А ти защо искаш да се жениш?", а той: "Ами от хорски срам - няма стара мома да ходя!" Mr. Green

# 22
  • Мнения: 431
Гледах и се отвратих! Никога в живота си не съм виждала по-отблъскваща, пошла и жалка паплач - всички показани без изключение. Нямах добро мнение за чалга-изпълнителите, но това предаване надхвърли и най-бруталните ми представи. Травеститите на площад Македония изглеждат като интелектуалци спрямо показаните "ВИП-особи" вчера, включвам и Венета Райкова и свръхмазния й съпруг. И като си помисля, че това са идолите на голяма част от българите и по-лошо - на деца. Sick  ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 733

 Мен пък ми стана жал за Цветин. Горкото момче. Не разбирам защо търпи това показно унижение  Stop То е ясно, че Камито се праска наляво и надясно, ама да си го кажеш в ефир.....(че като били някъде тя се била изч****а в тоалетната с някакъв, а той, Цветин я бил чакал  Sick. Бахти олигофренията.)
Аз пък останах с впечатление,че за себе си и гаджето си обясняваше,че са се таковали във WC-то

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
едва ги изгледах Sick
Венета си мислех  в началото ,че е "бунтарка" и малко по-отворена, но за пореден път се убедих . че е много кухо парче. някои хора си мислят , че са много интересни като се правят на извратени или са вулгарни. мислят си, че другите трева пасът......
на Азис му отива и вече не ме дразни даже. Камелия до края така се натряска, че почна да си разлива питието по раменете hahaha
най-смешно ми стана Софито като почна да обяснява, че сина й продължавал да вика на гаджето й батко и хич не се сети, че я бъзикат, че може и татко да му стане скоро #Crazy
мъкаааааааааааааа

# 25
  • Мнения: 191
Камито милата едвам се държеше на краката си.Яко се беше насърбала,беше се оцъклила като жаба и шъшкаше много съсредоточено!Баси излагацията!А VIP ПЕРСОНИТЕ-нямам думи!  newsm12 smile3550

# 26
  • София
  • Мнения: 478
 Joy  Joy  Joy

И на мене ми се стори, че Камелия почна накрая да си разлива питието наляво и надясно... беше забавно... хареса ми като посочиха Драго Чая: "Вижте я Драганката как се е пристегнала в тва бюстие и мие чинии ... много е сладка" а въпросния герой беше с някакво смешно лъскаво яке и служеше за прислуга  hahaha УжасТ! Аз снощи го гледах за пръв път и отчасти го хванах ама няма такава излагация и вулгарност  Sick

А тя в тоалетната и с Цветин го била правила, ама и с други доколкото й се разбираха пиянските брътвежи

# 27
  • Мнения: 7 640
а на мен Цветин и Камелия хич не ми вървят като двойка, да не говорим, че той изглежда като по-малкият й брат по-скоро, отколкото като мъжа й.

# 28
  • Мнения: 7 474
Пфу  Sick Отвратителна е  Sick и като държание  Thinking

# 29
  • Мнения: 45
Безумна простотия,какво да ви кажа.А те си мислят ,че са много забавни!Докога ще го повтарят това "изключително" предаване?Аман !

Общи условия

Активация на акаунт