Как да премахна лепенки от тавана? С какво?

  • 688
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Нужна ми е вашата помощ или съвет как да премахна лепенки от латекса на тавана.Там имаше залепени лунички, звезди и планетки-от онези, фосфоресциращите.Като реших да ги махна двойно залепящата лента остана по латекса. С какво или по какъв начин да я отлепя-идея нямам, защото или лепилото остава по латекса или ако с нещо остро се опитам да ги изстържа, пада латекса?!Чакам идеи, моля! Hug

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Самата лента не знам, май ще трябва да се примириш с дупчицата Confused Остатъците от лепилото аз махах с кореселин.

# 2
  • Мнения: 47 956
и ние имаме такива,мисля че ще останат за вечни времена,или поне до основен ремонт,предпочитам звездички пред дупчици ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 966
И при нас станаха дупчици ,добре че стана преди ремонта- лека шпакловка и латекс след това Peace Повече няма да се набутам да си лепя планетки Naughty

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 562
Не зная дали ще стане, но пробвай със сешоар. Така отлепям всякакви стикери по мебели, паркет,стъкла и т.н. Топлината размеква лепилото, после с нож лекичко подхващам и си помагам за отлепването.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
Не зная дали ще стане, но пробвай със сешоар. Така отлепям всякакви стикери по мебели, паркет,стъкла и т.н. Топлината размеква лепилото, после с нож лекичко подхващам и си помагам за отлепването.

Това е начинът!

# 6
  • Мнения: 3 251
Не зная дали ще стане, но пробвай със сешоар.
gargamela , благодаря ти много!  bouquet
А още по-благодарен ти е съпругът ми  Grinning, че оттърва "лекият козметичен ремонт", който бях замислила, дразнейки се от тези глупави лепенки и поразиите които ми направиха...

Общи условия

Активация на акаунт