Абортите по желание преди

  • 2 876
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Само не се притеснявай - мисли позитивно и всичко ще бъде наред. Стискам ти палци. Praynig

# 16
  • Varna
  • Мнения: 333
Всичко ще е наред! Мисли си хубави неща и чакай срещата с бебо!
  ylinfant

# 17
  • Мнения: 366
Alexa, както повечето майки са ти писали, най-важното е спокойствието. А това, което ще ти кажа, надявам се да те успокои.
Моята първа бременност беше кухо яйсе (преди 3 години), т.е. принудителен аборт, който по нищо не се отличава от аборта по желание...... Сега, когато забременях, акушерката, при която по принцип ходя (вкл. и за аборта) ми каза:
Опазиш ли го до датата на предишния си аборт, ще го износиш до края. Бях 9 г.с., когато извадиха кухото яйце, така че до тогава никакво тежко, горещи бани, стресове и пр. Вече влизам в 8-ми месец и искрено се надявам, че бебето ще си дочака термина - така се очертава, нямам никакви оплаквания и плодът е разположен много високо......
Успех и не се терзай. Всека грешка, за която човек се е разкаял, не му се затича дори за грях Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 191
Здравей, Alexa Hug
И аз ти стискам палци. Не се притеснявай за нищо и с нищо! Не мисли за миналото, а вярвай в бъдещето. Щом нещо е станало значи е трябвало! Пази се, лежи си и после ни изпрати снимки на бебчо Grinning  Grinning

# 19
Не се шашкай излишно е.
Макар ,че чесно казано аз също се притеснявах много и макар че ми останаха последни метри пак се страхувам.
Важно е да полежаваш повечко, да се глезиш.
Забрави за сега горещия душ,сигурно всички са информирани за последствията на горещата вода ,но много често се пренебрегва.
Аз чакам с нетърпение да дойде момента да си ощавя кожата Simple Smile
Пожелавам ти леко бременеене и само хубави емоции Sign Exclamation

# 20
  • Мнения: 4 068
И аз казвам-горе главата!
Мисли позитивно и не се обвинявай за предишните аборти. Тогава за теб това е било най-правилното решение и това е. Не го мисли.
Гледай напред! В теб расте едно мъничко чудо, мисли колко хубава ще бъде първата ти среща с него.
Вярвай!!!
Чудеса се случват всеки ден!
Стискам ти палци и съм с теб!

# 21
  • Мнения: 238
Моя позната имаше 3 аборта по желание, а сега се радва на сладко момиченце на годинка и половина.

Желая ти късмет и се наслаждавай на всеки миг от бременността си! Ако се чустваш дискомфортно /физически и психически/ - не се притеснявай, не е от предишни аборти! Просто са особености на състоянието на бременната жена.

Поздрави и догодина - хубаво бебче!

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Alexa, успокой се и мисли позитивно, ще видиш, че всичко ще е наред.
Относно болките като преди М, аз ги имах почти през цялото време докато бременеех с каката. Износих си я докрай, родих си я, и сега й се радвам колко бързо расте.
Просто се отпусни, почивай си повече (кога друг път ще ти се падне  Grinning )

# 23
  • София
  • Мнения: 255
Миличка,
виждам, че другите майки са написали много неща, но искам и аз да те подкрепя с "едно рамо". Мисли САМО за хубави неща и изживей бременността си пълноценно с всичките радости свързани с нея. Стискам ти палци!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 648
Мила Алекса,

Не се укорявай за стари действия,няма да ти помогне,най–много да ти навреди.Не можеш да върнеш миналото.Както и други са ти го написали вече,това което днес ти се струва неразумно в миналото е било разумно и правилно за теб!Мисли за хубави неща,ето идват празници, опитвай се да почиваш и бъди сигурна че ще отминеш рисковия период!
Желая ти много хубави и весели празници и лека бременност!!!

# 25
  • Мнения: 4 629
Здравей Алекса! И аз ти стискам палци всичко да е наред!  Grinning  Желая ти леко бременеене и най - сладкото бебче на света!

# 26
  • Мнения: 404
Смятам,че всичко ще е наред,стига ти да го желаеш истински и от сърце.С повечко почивка и без натоварвания.Сестра ми направи 4-ри спонтанни аборта,а на петата бременност с непрекъсната почивка,спокойствие и постоянен контрол от доктори роди живо и здраво момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт