Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

  • 12 356
  • 139
  •   1
Отговори

Анкета

Сблъсквали ли сте се с педофилия пряко?

Опции:

# 30
  • Мнения: 2 567
А де Лекси. И аз това се чудя.
Никога, дори и до сега, не съм споменавала на нашите за тези неща. Сигурно от срам. За друга причина не се сещам.
По онова време не се говореше така открито като сега за тези работи и родителите не са обсъждали с нас(или поне с мене) тези въпроси. Ако бяха го направили, сигурно нямаше да се срамувам и щях да им споделя.

# 31
  • Мнения: 495
на мой гръб - опипване в тъмна улица привечер, малка бях, толкова по въпроса
Какво можем да направим за децата си - да сме винаги с тях най-вече, не буквално, а винаги да ги водим и вземаме от училище, за ЦДГ да не говорим, то се подразбира, също вземане и водене до другите му занимания - уроци, кръжоци, спорт и т. н.
за да не попаднат в ръцете на такива изверги, трябва да не ги изпускаме от нашите ръце
неслучайно в САЩ има изискване децата до 12 годишна възраст да са винаги придружени от възрастен;
колкото до мъже, които изпитват подозрително силна любов към малки деца - ОТВАРЯЙТЕ си очите на 4
децата да знаят, че не е редно да бъдат опипвани от други хора, освен родителите им
за бъркане в гащите да не говорим

# 32
  • Мнения: 46 434
Сблъсквала съм се Sick

Не помня в кой клас бях, но бях малка, под 10 г., ходихме от училището на някакъв концерт ли беше, не помня вече и се прибирах, през центъра на Монтана, до оградата на гимназията ме спря чичко на около 50 г. и ме попита дали искам да ме заведе да ми купи дъвка  Sick казах НЕ и отминах, а той подвикваше след мен "Ама защо така?"  #Crazy

Втория път беше на една от срещите на форума в "Славяни", не го знам какъв беше тоя, но определено не беше от нашите, седеше сам на маса и на няколко пъти се опита да вземе София в него, да я черпел с картофки  Sick може и да не е бил педофил, но за мен такова поведение не е нормално ...

# 33
  • Мнения: 412
не,до момента,за щастие
да пази господ децата ни от тази измет

# 34
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Да, на свой гръб  Sad..от един съсед, който живееше под нас.  С дъщеря му бяхме приятелки и играехме ту у тях, ту у нас..На всичкото отгоре имаше проблеми и с алкохола..Била съм 2-3 клас...имаше нееднократни опипвания сега като се сетя..спомням си че ни е водил и мен и сестра ми и една друга приятелка в тяхното мазе да показва фокуси.. Sick....Към мен обаче явно имаше афенитет сега като се сетя..направо не знам с кой акъл съм позволявала всичко това..може би защото с дъщеря му бяхме приятелки и въобще не ми е минавало през ума, че прави нещо нередно..де да знам.. Embarassed..след време осъзнах, че това е било доста гадно.. Sick..Спомням си даже как веднъж бягах по стълбите до нас, защото се беше напил и ме подгони доколкото можеше.. #Cussing out..Родителите ми след това явно взеха някакви мерки, защото тогава разбраха..след това не е имало проблем..Обаче доста дълги години имах кошмари, в които тоя тип присъстваше.. #2gunfire

# 35
  • Мнения: 8 917
Да, на свой гръб  Sad..от един съсед, който живееше под нас.  С дъщеря му бяхме приятелки и играехме ту у тях, ту у нас..На всичкото отгоре имаше проблеми и с алкохола..Била съм 2-3 клас...имаше нееднократни опипвания сега като се сетя..спомням си че ни е водил и мен и сестра ми и една друга приятелка в тяхното мазе да показва фокуси.. Sick....Към мен обаче явно имаше афенитет сега като се сетя..направо не знам с кой акъл съм позволявала всичко това..може би защото с дъщеря му бяхме приятелки и въобще не ми е минавало през ума, че прави нещо нередно..де да знам.. Embarassed..след време осъзнах, че това е било доста гадно.. Sick..Спомням си даже как веднъж бягах по стълбите до нас, защото се беше напил и ме подгони доколкото можеше.. #Cussing out..Родителите ми след това явно взеха някакви мерки, защото тогава разбраха..след това не е имало проблем..Обаче доста дълги години имах кошмари, в които тоя тип присъстваше.. #2gunfire


Ужас Shocked Shocked Shocked

За темата - не, не съм се сблъсквала и слава Богу.

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като малка - не, слава богу.
Един мой познат, мъж над тридесетте. Той определено имаше щения към десет-дванадесет годишните момиченца. На един купон забелязах за първи път как гледа дъщерята на негов колега - малко, кокалесто момиченце, което подскачаше наоколо. Ами само лига дето не му потече.
Ужасното е, че не можеш  да бъдеш сто процента сигурна.
Ами тази вълна, която идва от Япония (те там си падат по тези работи, ако искат да ме прощават) - в манга филмчетата като нацвъкали едни момиченца с бебешки личица и ей-такива огромни голи гърди.
И не само във филмчетата, също така в много видео и компютърни игри, а на някаква вестникарска сергия видях и списание с голи нарисувани мадами, пак по този тертип - дете с женско тяло.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Прави ми впечетление, че някои споделят, че са имали подобни преживявания, но родителите им не са разбрали. Защо не сте казали?
Три случая съм имала - на различни възрасти (6, 10 и ок. 14). За нито един не съм им казала.
Не знам защо - и аз съм се чудила. Явно е вярно това, което психолозите казват - че педофилите успяват някак да вдъхнат на децата, че не бива да казват.
Първия път - бях малка и доста по-късно разбрах какво всъщност се е случило. Но дори на 6 разбирах, че не е редно. Живеехме в Либия, в кемп извън Триполи. Ограден с ограда, отвън от всички страни - строежи. Бяхме излезли с деца извън оградата (забранено от родителите, разбира се). Строители (бангладешци и корейци) ни срещнаха и ни завърнаха към кемпа. Единият ме носеше на ръце - щипна ме по интимните части и ме пита харесва ли ми (знаех английски дотолкова) - казах 'не', после същото с гърдите - пак 'не'. Остана ми неприятното чувство.

Вторият път - един дядо - сигурно е бил над 70-те. Аз бях преждевременно порастнала, с оформящ се бюст. Живееше на улица, пълна с котки до нас. Всеки ден на връщане от училище спирах да си играя с котките, а една голяма част живееше в неговата къща. Как ме е викнал вътре не помня, но по едно време ме целуна в устата противно и мокро и се опита да ми опипа гърдите, като ме увещаваше да не казвам... което и направих. С години не минах по тази улица.

Третия път - някакъв надървен ми се натискаше в автобуса. Като се опитах да се махна - я не се отваряй, че ще ти шибна два шамара... пътувах така, баси. Много малко акъл има човек на тези години - ако бях викнала, щяха да го помелят пътниците...

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Веднъж един доста възрастен учител по математика си пъхна ръката в дупката на изрязаните ми под дупето джинси и ме опипа .....и то пред класа

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Спомних си още един случай. Пътувах в трамвая с приятели, били сме още тийнейджъри. И гледаме как един чичко досажда много упорито на едно по-малко от нас момиче, към 13-тина годишно. А то, горкото, се чудеше какво да прави и накъде да гледа, не смее да мръдне, оня й говори разни работи. А наоколо възрастни се правят, че не виждат. Sick Майко, как се вбесих! Отидох при момичето и я дръпнах: "Ей, здрасти, не ме ли видя? Ела при нас, де!" А то седи и ме зяпа, не може да схване. Аз я дърпам, а чичкото: "Остави я, тя слиза с мен".  Shocked
Момичето най-после се усети и тръгна с мен.
Оня слезе на първата спирка, всички около мен мълчат и ме зяпат, като ме знаят каква съм срамежлива и смотана, момичето си бърше очите и ми благодари, а аз горда, кат' същи супер герой.  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 161
Спомних си още един случай. Пътувах в трамвая с приятели, били сме още тийнейджъри. И гледаме как един чичко досажда много упорито на едно по-малко от нас момиче, към 13-тина годишно. А то, горкото, се чудеше какво да прави и накъде да гледа, не смее да мръдне, оня й говори разни работи. А наоколо възрастни се правят, че не виждат. Sick Майко, как се вбесих! Отидох при момичето и я дръпнах: "Ей, здрасти, не ме ли видя? Ела при нас, де!" А то седи и ме зяпа, не може да схване. Аз я дърпам, а чичкото: "Остави я, тя слиза с мен".  Shocked
Момичето най-после се усети и тръгна с мен.
Оня слезе на първата спирка, всички около мен мълчат и ме зяпат, като ме знаят каква съм срамежлива и смотана, момичето си бърше очите и ми благодари, а аз горда, кат' същи супер герой.  Laughing

Браво!Ако всички хора бяха като теб,нямаше сега да пишем толкова много.Но всеки предпочита да си гледа през прозореца и се разсейва,разсейва...

# 41
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
И на мен ми се е случвало нещо подобно. Прибирам се от работа някъде към 19 часа, зимно време. В едно 76 абсолютно натъпкано с народ прибиращ се от работа. Един дядка седи на двойна седалка, а до него момиченце на около 8-9 години с раница на гърба. Дядката през цялото време дуднеше нещо на детето и го разпитваше по най-невинен начин къде живее, къде учи и т.н. Аз зацепих доста по-късно какво става, защото в първия момент си помислих че е дядо и, защото си говореха доста словоохотливо, а той някак си и говореше на уше, но веднага се присламчих до детето и бях готова да сляза с нея, ако видех, че той я следва. Явно типа се усети, че го фиксирам злобно и слезе, а аз седнах до момиченцето и и дръпнах едно конско, защо не вика за помощ. То милото беше толкова изплашено. Каза, че е излъгало за адреса. Бях потресена. Ето още един пример, че педофилите действат на открито и сред хора, когато най-малко могат да бъдат заподозряни.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Спомних си още един случай, но незнам дали се брои за педофилия- една бабичка си заби ноктите ( огромни с черно под тях като на почти всички луди) в ръката ми, докато се държах в рейса , готова да сляза и ми каза "Слизай с мен да те водя при един чичко" ....аз си измъкнах ръката и извиках, че няма да сляза.......и хукнах на вътре.........имах кървава рана отгоре на ръката от ноктите на бабичката........много се разстроих, а хората в рейса изобщо не реагираха.........возих се още една спирка.......плакала съм цял ден след това............сигурно съм била на 12

# 43
  • Мнения: 2 697
Аз също, за съжаление, познавам един мъж-педофил. Искам да уточня, че става дума за изключително интелигентен тип, с висше юридическо образование, с прекрасни перспективи...беше приятел на моя близка, естествено, не бяха заедно за дълго...след като тя разбра за многото му "странности" (педофилията беше едно на ръка), го разкара. Спомням си, че тя ми бе разказвала за него, че си пада особено много по убити, удушени деца... #Crazy А аз лично веднъж го хванах да тегли снимки на 2-3 годишни голи момиченца от Интернет. По думите на моята близка, това за него бил единственият начин да се възбуди и да свърши (като използва снимки и видео, и пр.). Доколкото съм информирана, съвсем скоро е посегнал на дете от детска градина.  #2gunfireОт професионална гледна точка, цялото това изкривяване е обяснимо, но от човешка - няма как да го разбере един нормален човек. И най-лошото от всичко е, че тези "странности", съчетани с интелект водят до много страшни неща, но да не задълбавам. ooooh!

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Шехина, надявам се, че си уведомила полицията и асоциациите за закрила на децата за този човек? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт