Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 5 967
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 997
Силве тази порода е стахотна. Много са красиви и дружелюбни. И обичат децата. Само че, стават доста големички... Crazy

# 46
  • Мнения: 3 743
Силве тази порода е стахотна. Много са красиви и дружелюбни. И обичат децата. Само че, стават доста големички... Crazy
Да, много са добри и умни, но и мен малко ме притеснява това, че са доста големи, искат много разходки т.е доста свободно време, а аз определено нямам такова Thinking, но Марти и баща му са обещали да го разхождат Mr. Green

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
......... Няма да бъда много далече от истината да си ако си кажа, че понякога вечер съм като премазана от товарен влак.
..........

  През много от вечерите, нямам сили даже и да ям. Лягам си с малката. А остава сума работа, която мен чака  Embarassed Затова питах работещите мами как се справят и има ли рецепта, с която хем работата да върви, хем да не пренебрегваш таткото и най - вече да си достатъчно време с децата.
  Ели, ама кога й остава време на сестра ти за твоите деца? Да ги гледа близък човек, на когото имаш доверие е наистина идеалният вариант, ама така като чета, май програмата на "детегледачката" ви е доста сгъстена  newsm78 По колко време гледа момчетата?

# 48
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А аз мога ли да Ви дам една задача?

Следната ситуация - В училище, където няма ресурсен учител и прието дете с необходимост да има ресурсен, чувала съм че такова дете се брои за 2. Та спешно ми трябва къде го пише.
На 7 ни е родителската среща и дотогава това трябва да съм го намерила.

# 49
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит рожден ден на Svetla Bogeva - Жива здрава и една успешна учебна година.


 bdbaloni hbday  bigdance2 nbirthday

# 50
  • Мнения: 534
А аз мога ли да Ви дам една задача?

Следната ситуация - В училище, където няма ресурсен учител и прието дете с необходимост да има ресурсен, чувала съм че такова дете се брои за 2. Та спешно ми трябва къде го пише.
На 7 ни е родителската среща и дотогава това трябва да съм го намерила.
Изискването за минимален брой ученици в една паралелка е в Наредба 7 от29.12.2000 излязла в ДВ 4/2001и променяна в ДВ 49/02;55/02и 74/2003г.Никъде в интернет не намирам въпросната наредба ,затова потърсете държавен вестник.Наредбата предстои да бъде променена до края на 2006.Това което аз съм чувала е ,че в един клас могат да се обучават до 2 деца със СОП и тогава тази паралелка може да бъде от 12 ученика докато за другите е 18.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 333
Ели, Честито за най-доброто решение с въпроса по грижите за децата - близък роднина е идеалният вариант. От написаното от теб оставам с впечатлението че сестра ти  кипи от енергия и ентусиазъм за отглеждане на деца. да ти е жива и здрава и да има сили да се справи с многото ангажименти с които се е захванала... щото дечицата не са малко, грижите за тях не са никак лесни, а тя все пак е младо момиче Simple Smile Целувки за всички вас вкъщи!!!

А за почивка в Тетевен не може и Дума да става ... там дори повече се напрягам, а и нервите не са никак малко... но Ицо само там иска да ходим и аз нищо не мога да кажа... поне гледам прекрасна природа докато пътуваме до там, а и навсякъде покрай къщата им е балкан и зелено, красиво, чист въздух ... това ми е наградата само. След всяко ходене до там после има анализ на поведението ми и скандал, но като че ли вече свиквам. Дойде ми малко нанагорнище последните два пъти, защото от 4 седмици не съм се виждала с психолога си и не съм успяла да излея гнева и мъката си, но се надявам скоро да се видим и да бълна една дузина гадни реплики  Mr. Green

Честит рожден ден на Светла Богева!!!
Здраве, здраве и пак здраве, а всичко останало ще си дойде!!!


# 52
  • Мнения: 474
Мили момичета черпя ви виртуално със салатка,твърт алкохол и торта на кой колкото му е сладко.Днес правя 34год а моята свекърва 60г имаме двоен празник но ще го празнуваме отделно.ние довечеря с компания на заведение,а в събота при свекървата тя в момента гледа Йоанна та семейството е малко разделено само голямата е при нас.малко нескромно но си пожелавам здраве и по малко тревоги с децата както на мен така и на всички вас от сърце.целувам ви.

# 53
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВЕТЛА БОГОЕВАМного с хубави моменти и прилив на любов те дарява цялото семейство.
Ели честито за прекрасната детегледачка.Сега знам че ако ми потрябва и на мен ще кажеш две добри думи за мен и моето дяволче на сестра ти. Grinning.Няма начин просто Embarassed
Нанди,съжалявам че ти се налага да си толкова често с досадни роднини.Това изтощава,знам,ама кой да те разбере.Дано поне детенце е добре.
Искрица Надежда и при теб новините не са добри. Не знам какво се в такива случай,дано поне ти помага финансово.малко са ни проблемите с децата ами и тези главоболия.трябва да успееш да се пребориш заради децата.Успех.

# 54
  • Мнения: 3 537
Честит рожден ден,Светле!  bouquet
На Искрица Надежда -кураж и сили,за да издържи на това не леко изпитание .Може да е за добро. Hug

# 55
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Светле, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  Hug
Да си здрава и много щастлива с дечурлигата! Много да те радват!  bouquet
Само хубави неща да ти се случват!
Весел празник!


П.П. За мен торта. Голямоооооооооо парче  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 543
Здравейте! Hug

Минавам само да ви кажа, че вече сме тук, но не за дълго. В събота пак заминаваме, но този път при баба и дядо. Чудесно си починахме. Като успея, ще ви кача и снимки.   bouquet

Честит рожден ден на Светла! Много радост!!!  bouquet

# 57
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Йепе, добре дошла  Hug
Светла Богева, честит празник, много, много щастие ти желая   bouquet
Куне, честита ви годишнина, още много години любов и разбирателство да ви съпътстват.
s_vasseva, на вас честито кученце. Вярно, че е голям ангажимент, но пък е такава радост за децата, а и не само за тях  Wink Толкова обичам кучета, Яни като го гледам и той е като мен, като види куче и се залепя моментално... Но в тая теснотия в къщи и костенурката ни е много  Wink, а така ми се ще и ние да си вземем едно...
bim_bam, за яденено, понеже и Яни доскоро не ми ядеше, ама хич, даже чипс и солети отказваше, дето винаги ги е ял... И лекарката ни беше пуснала изследвания, хемоглобинът му беше много нисък, а неговият си е висок по принцип, първите и думи бяха "не яде ли?"... А той и плодове никакви не ми яде, зеленчуци само и то някакви миниатюрни количества. Реших, че е липса на витамини и му купих готови- Мултисаностол, че го хвалят, бил за апетит. И като прояде това дете  #Crazy, не мога да го изхраня  Laughing, яде си по 3 пъти на ден плюс следобедна закуска, а между храненията тъпче каквото му попадне в ръцете, дори и плодове, на които винаги се мръщи и подминава с презрение  Laughing Ако Боянка не ти поема достатъчно витамини, може и от това е безапетитието. Аз не съм привърженик на изкуствените витамини, но като няма друг начин, в момента направо съм възхитена от ефекта. Колкото до яйцата на бебетата помня, че се даваше по едно през ден, така, че и при по-големите не би трябвало да има проблем, дано прояде сладураната...

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Искрице, няма да те утешавам или да те убеждавам, че е за добре... само да ти кажа, че всеки кладенец има дъно и като стигнеш до него - щеш не щеш почваш да изплуваш. А и ние имаме каиши на врата - нашите деца - къде за добре, къде не чак толкова - те ни дърпат... от нас зависи нагоре или надолу.
Желая ти да изплуваш. СЪщо така се надявам на дъното да няма много мътилка...

На всички рожденници - ЗДРАВЕ, здраве и пак здраве, както и ЛЮБОВ, която да им дава сили да се борят - всичко друго се постига.

НА притеснените - дано имат късмет дечицата и да отпаднат и тези допълнителни притеснения за мамите.

Аз съм пак на преглед утре, че днес в Шейново ме стреснаха, че заради отоците дето ги имам от 2-3 дни е добре да ме приемат утре...и аз пък се обадих на Дяволов - та утре ще се гледаме. ДАно всичко е наред с беба, пък другото се търпи.
Черпя за завършен ремонт... остава и име да харесам за Дунда - и ще ида спокойно да раждам Wink

# 59
  • Мнения: 4 414
на всички, с поводи за празнуване - да сте живи и здрави. да се радвате на живота и на любовта в него!
Искрице, съжалявам да прочета новините...все се надявах на тоз твоя мъж да му дойде акъла в главата...дано нещата приключат възможно най-безболезнено за всички. много, много целувки на Калоянчо и на теб Hug Heart Eyes ...иииии, чакаме снимки!
Ния е супер жизнена и бясна, но продължава да кашля  Sad в четвъртък мъжът ми ще я води пак на лекар да я чуят.
аз заминавам командировка - на фестивал в Албена. все се надявах да се отдъхна няколко дни и аз безмъжова и бездетова, но...сега ми е много притеснено за Нийкото. надявам се да се справят с баща и.
на всички - весело и безаварийно до края на седмицата!

Общи условия

Активация на акаунт