Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 5 965
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Весела и успешна есенна седмичка!
Аз бях пак в Бургас и там вече е есен... Валя, духа... Но пак намерихме време за разходки Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 10:49 от Stun

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И от мен весела и приятна седмица. Днес Ви черпя имам рожден ден. Надявам се да го празнувам в края на седмицата. На съпругът ми е на 7-ми, та заедно.

# 2
  • Мнения: 1 193
успешна седмица и от нас.
Дороти ЧРД
Пожелавам ти много здраве и успехи.Много обич и щастлив живот.
На всички пожелавам още топли дни и усмихнати мами с дечица.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
   bouquet Дороти, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!    bouquet
  Желая ти здраве, здраве и пак здраве за теб и хората, които обичаш! Весел празник!

  Лека и успешна седмица на всички!  Hug

# 4
  • Мнения: 474
ЧРД,Дороти с пожелание за здраве,щастие,любов,късмет на теб и цялото семейство.аз също този месец съм рожденичка.в деня на съединението 6 ти септември съм се родила преди........
да ви се оплача мили майчета от няколко дена съм много напрегната голямата започна училище от първи в ново училище с нов чужд език сега го учат интензивно две седмици,а малката..... малката ще бъде първокласничка и направо немога да спя от притеснение как ще учи?как ще се научи да пише ,чете, смята?знае да брои , знае азбуката но...лесно се разсейва,трудно се концентрира първо казва не ,немога и чак след това склонява да изпълнява задачите.лека успешна седмица и от мен.

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  малката..... малката ще бъде първокласничка и направо немога да спя от притеснение как ще учи?как ще се научи да пише ,чете, смята?знае да брои , знае азбуката но...лесно се разсейва,трудно се концентрира първо казва не ,немога и чак след това склонява да изпълнява задачите.лека успешна седмица и от мен.

Това все едно съм го писала за моя първокласник. Всички учители ми казват, че ще отлепи в един момент, ама сега тежко ни и горко.




Благодаря на всички за пожеланията, да Ви се връщат. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 327
Dorothy, весела празнична седмицаи много усмивки и за теб и за мъжа ти Simple Smile
Да си изкарате хубаво празника!

# 7
  • Мнения: 3 537
Дороти,честит рожден ден на теб и на  твоят съпруг!  bouquet
Весело изкарване на двойният празник! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
Лека и успешна седмица на всички!!!
Много късмети щастие на Дороти!!!   bouquet
Леко учене на първокласничката на Светла Богева, да й хареса в училището много и да се старае!

Ние сме на ЕЕГ в сряда. Стискайте палци малката да заспи и да направим успешно и добро ЕЕГ. Много съм притеснена. Миналата седмица ходихме на преглед при лекуващата ни лекарка и тя потвърди, че вече нямаме нужда от гимнастика. Праща ни на консултация с логопед и психолог и надявам се това да ни е за последно.
Някой знае ли как става изписването от болницата, какви документи трябва да ми дадат?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте !!!
НИе се завърнахме от разходката до Тетевен и сега посрещаме приятели и роднини от всички краища на света Simple Smile
Много ми е приятно да имам гости и да се виждам с близки на сърцето ми хора. За съжаление те са за много кратко в България, но все пак всички отделят от времето си , за да дойдат да ни видят с Мимата. Чувствата ми са смесени и очаквам в скоро време да избухна пак в сълзи и самосъжаление.... но засега се държа и ми е добре. дано се размина с плача и гадните мисли .


Честит рожден ден Дороти!!!
Здраве, семейно Щастие и Успехи във всички начинания!!!
Весел двоен празник!!!

Дени
, стискам палци Бела да заспи сладко , сладко и ЕЕГ да е хубаво. Да ви изпишат съвсем скоро от болницата и само спомени да останат от този период от живота Ви.

Успешен старт на всички ученици и по-малко притеснения за майките!!! Децата ще се справят с всичко, само обкръжаващата среда трябва да е спокойна Simple Smile

Успешна седмица на всички !!!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 412
Честит рожден ден Дороти!!!
Много здраве и късмет!!!

Успешна учебна година на първокласничката на Светла Богева!!!

Това май ще е седмицата на рожденичките, Дара е на 7-ми Hug
Щастие на всички  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 414
Някой знае ли как става изписването от болницата, какви документи трябва да ми дадат?
нас не са ни изписвали специално...казаха ни вече да не идваме на рехабилитация и да дойдем като проходи да я видят...естествено, ние не отидохме...отидохме доста месеци след това да си видим лекарите и рехабилитаторката и да се фукаме Wink така че никакви документи не са ни давали или пък искали newsm78
Дороти, да си жива и здрава! много любов и много късмет!
на учениците - лека и успешна!
на другите - весела седмица!
Ния е болна. надявам се бързо да се оправи Praynig

# 12
  • Мнения: 3 537
Някой знае ли как става изписването от болницата, какви документи трябва да ми дадат?
нас не са ни изписвали специално...казаха ни вече да не идваме на рехабилитация и да дойдем като проходи да я видят...естествено, ние не отидохме...отидохме доста месеци след това да си видим лекарите и рехабилитаторката и да се фукаме Wink така че никакви документи не са ни давали или пък искали newsm78
Дороти, да си жива и здрава! много любов и много късмет!
на учениците - лека и успешна!
на другите - весела седмица!
Ния е болна. надявам се бързо да се оправи Praynig
И Анелия е болна все още.Но ходи на ясла,казаха да не съм я спирала. Rolling EyesПърво почна с болки в ухото,после гърлото,после хрема и сега кашля ужасно.На Ния какво и изписаха?

# 13
  • Мнения: 4 414
На Ния какво и изписаха?
Зиртек - той е редовно изписван за спадане на лигавицата. аз никога не го давам.
Нурофен - профилактично за възпалението и увеличаване на дозата, ако има Т. и него не го давам - супер гаден е за черния дроб.
Муколизин - сироп за кашлица. него го пием от събота. опитвам се да се свържа с хомеопатичката да видим тя какво ще каже...
Бързо оздравяване на малечка!

# 14
  • Мнения: 3 537
На Ния какво и изписаха?
Зиртек - той е редовно изписван за спадане на лигавицата. аз никога не го давам.
Нурофен - профилактично за възпалението и увеличаване на дозата, ако има Т. и него не го давам - супер гаден е за черния дроб.
Муколизин - сироп за кашлица. него го пием от събота. опитвам се да се свържа с хомеопатичката да видим тя какво ще каже...
Бързо оздравяване на малечка!
Пък аз от петък я тъпча с нурофен. Confused

Общи условия

Активация на акаунт