Защо ме нямаше .....

  • 2 738
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 329
Колкото и да те утешаваме, болката и мъката не се забравят лесно.
Това, което си казвам при всяки цикъл, при всяка изгубена малка надежда, при всяка рана в сърцето е - не се предавай!
Направи го и ти!
"Белезите" ще останат, но дано заздравее "раната" ти по-бързо.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Много съжалявам за случилото ти се и искрено ти съчувствам. Много сили!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 381
 newsm45

Не се отчайвай. Скапана ни е държавата и здравеопазването.

Кураж, пак ще си направите бебче.

# 33
  • Мнения: 493
Много съжалявам за случилото се и искренно ти съчувствам.Понеже съм преживяла обрат в живота ми заради скапаните лекари знам точно как се чувстваш,но точно сега трябва да си силна,да станеш и да погледнеш напред,а не назад и да продължиш да се бориш,защото както казват другите момичета щом веднъж е станало пак ще стане и тогава съм сигурна,че Господ ще те дари с прекрасно бебче. Praynig

# 34
  • Мнения: 1 143
 Sad Sad Sad..............

Много съжалявам, миличка.... Но сега трябва да намериш сили и да продължиш напред. Знам, че не е лесно, но ние сме жени и трябва да се справяме. Просто трябва. След големите трудности и мъки ще дойдат и големите радости. Вярвай в това и гледай напред. Прегръщам те, както и всички момичета тук и дано топлината ни да стопли сърцето ти и да ти вдъхне нова надежда и кураж да се бориш.

# 35
  • Мнения: 1 612
Много съжелявам!  Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 35 897
Много съжалявам за това което си преживяла.  Cry
 Дано това да е последното лошо изживяване и от тук нататък да ти се случват само хубави неща.
 Пожелавам ти много скоро да си имаш едно здраво и красиво бебе и макар, че   няма да те накара да забравиш, но поне никога да не ти позволи да си тъжна. Hug

# 37
  • Мнения: 2 120
Таничка, много съжалявам. Не мисли какво  е можело да бъде. Ако трябва поплачи, пострадай, но бъди сигурна, че ще успееш. Hug

# 38
  • Мнения: 334
Мила Таня,много съжалявам.Докато четях поста ти очите ми се напълниха със сълзи.Съжалявам за случилото се  Cry
Спри да си задаваш въпроси,защото допълнително се измъчваш,опитай се да гледаш напред.Разбирам болката ти и знам,че ще се справиш.
Виртуална прегръдка Hug и много любов ти изпращам.

# 39
# 40
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Танче....  Cry Много съжалявам! Знам какво е означавало за теб!  Sad
Дано скоро се похвалиш с нова бременност! Стискам ти палци да стане и да мине безпроблемно! Praynig  Прегръдки!  Hug

# 41
  • Мнения: 4 324
Благодаря за подкрепата и разбирането момичета.

За сега не плануваме скоро време бременност. Страх ме е и то много...... Ще си починем малко от всичкото напрежение.

Още веднъж, благодаря ви.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 272
Танче, наистина много ти се е струпало Sad А и в такъв момент /когато си прокървила/ да бъдеш в инфекциозна болница...Наистина, почини си от всичко. А пък ако не мислиш за бебе, току-виж много скоро пак да дойде. Между другото, казаха ли ти колко време да се пазиш след кюртажа?

# 43
  • Мнения: 4 014
Tania, mnogo sajaliavam Sad Cry

# 44
  • Мнения: 384
Здравей,Таничка!Много съжалявам за травмата,която си преживяла.Надявам се бързо да се възстановиш и следващата ти бременност да е безпроблемна.
От написаното от тебе става ясно,че няколко дни си била с температура-според мен,това е предрешило нещата.Високата температура е опасна във всеки срок от бременността.Казваш,че не си имала хепатит,но в урината си имала пигменти.Откъде.
Представяш ли си,ако тази бременност не се беше прекъснала от само себе си и бебето се увреди от температурата или хепатита.Нали прогнозата щеше да бъде още по-страшна...Затова,моето мнение е,че господ си знае работата и въпреки психическата травма,нещата са се развили сравнително добре за теб Повярвай ми,казвам го като майка на дете с увреждания!.Здрава си,ще си забременееш пак.Намери най-удачния лекар.Някой беше написал,че има лекарска грешка.Аз не разбрах да има такава.Лекарката,която ти направи кюретажа какво ти обясни.Тя свърши ли си работата както трябва.
Надявам се скоро да си стъпиш на краката и да гледаш смело напред.това може да се случи на всяка от нас.Просто бъди силна!!!
Желая ти успех във всяко решение.Както виждаш,ние всички сме с теб,имаш много приятели!

Общи условия

Активация на акаунт