Как станахте стройни след раждането?

  • 4 042
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 391
Ами още не съм Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 7 474
 smile3518  Не съм  ooooh!

# 62
  • Мнения: 683
Преди да забременея бях 56 кг., висока съм 170 см., качих 20 кг. до края на 6-я месец ги свалих без диети, но всеки ден ходя пеш поне 2 часа - разхождам мъника с количката, а и продължавам да кърмя.
Бях със секцио и коремът ми спадна след 4-я месец, тъкмо бях започнала да се притеснявам, че още ми е като в 3-я месец...

# 63
  • Мнения: 1 559
   Чак стройна не съм станала (има какво да се желае), но свалих качените през бременността 13 кг без да усетя как - непрекъснато ядене, но и непрекъснато кърмене - и нещата се уравновесяват Wink С грижите покрай бебето няма да усетиш как ще си възвърнеш предишната формичка Wink

# 64
  • Мнения: 942
Стройна?!? Rolling EyesКакво е това животно?Ние сме на 3 месеца и се кърмим,ама корема мие още като бременна в 4-ти месец.Иначе килограмите от бремеността си ги свалих(е аз бях качила само 10кг.)Ама за мойта фигура се оказаха като"висока и стройна като табуретка" Joy абе надявам се да се вталя като проходи(щом нестана като родих Confused)

# 65
  • Мнения: 1 353
Все още не съм станала стройна badscale , въпреки че свалих всичките натрупани килограми 

# 66
  • София
  • Мнения: 11 703
Качих близо 20 килограма,по точно май бяха 18!Свалих около 10 килограма!Преди около месец дъщеря ми се отби и реших,че е крайно време да се взема в ръце,а не само да хленча,че съм дебела!Ами мисля,че успях донякъде,свалих близо 6 килограма,дрехите взеха да ми стават широки,да влизам в един номер по-малки дрехи и това ми действа доста стимулиращо!Сега остава да ги задържа и да сваля оставащите ми 2-3 килограма!Но фигурата ми е по-различна отпреди,макар да влизам вече в някои стари дрехи!Иначе ефекта го постигнах с т.нар. "страхотна диета"!

# 67
  • Мнения: 891
Преди да забременея бях 54 - 55 кг. Качих 11 -12 кг по време на бременността. За 4-5 месеца свалих качените килограми, та даже и още 5. Не съм се ограничавала в яденето, но недоспиването и умората си казаха думата.  newsm78 Сега поддържам тези 50 кг, по - слаба съм от колкото бях преди да забременея.

# 68
  • Мнения: 4 621
Качих общо 12 кг по време на бременността. 6 от тях свалих с раждането, а останалите 6 за месец и половина след това.

# 69
  • Мнения: 742
Още не съм станала стройна, но доста кила свалих - вероятно защото спрях шоколада и газираните напитки...и пропих вода! За ежедневния фитнес - носенето на количката/13кг+6 кг детето/ по стъпалата няма да споменавам...и така още месец и се надявам да си възвърна първоначалната форма!

п.п качих 24 кг - трябва да сваля още 5!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 245
През първата бременност наддадох 14 кг, 13 свалих в родилния дом (9 дена престой). След това продължавах да свалям, а ядях като за световно. Тайната - кърмене и много разходки.

Втората бременност : 13 кг+, след раждането веднага спаднаха 10кг. Просто нямах никакъв корем на изписването. Много ми се ядаха сладки неща (по принцип не обичам), чак ми трепереха ръчичките за масленки и бисквитки. Laughing Обаче не дебелеех. Тайната - пак изключително кърмене и много разходки.

Общи условия

Активация на акаунт