До цялото жалеещо за неосъществената алкохолизация кърмаческо войнство!

  • 1 505
  • 30
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Каменица е пуснала нова бира на пазара - Каменица Леко с 0% алкохол.
Специално за вас (макар че аз бира си пия и със алкохол) тествах и мога да кажа смело, че е добра. Не може да се различи 'истинска' бира ли е или не.

Досега имаше само вносни безалкохолни бири (съответно цената беше бая вносна тоже). Сега има родно производство. Пийте  Mr. Green

Това е - рапорт даден.

Аз лично чакам безалкохолен Бейлис и тогава, ох, тогава...  Blush

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
Ох, моля те, свирни и за Бейлис, ако стане!

бирата не ме е притеснявала искрено...

# 2
  • Мнения: 2 220
Страхотна новина! Макар че аз вече мога да пия алкохол...

# 3
  • Мнения: 6 243
Душа, таз безалгагольна отврат я пих още като бременна. Идея нямам защо досега не си я видяла. Обаче аз вООбще не я харесвам.

Пия Старопрамен и да ме прощава Ирина, ама е алкохолна. Naughty

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Сладка хапка, как щяло, моля ти се - някаква пробна серия е било то...
Доста време следих теченията на безалкохолните бири...

# 5
  • Мнения: 5 391
Хм, и аз тази безалкохолна Каменица отдавна я знам и съм я виждала на пазара Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 8 459
Бу,добрютро!Тая бира отдавна я знам.Наздраве!Не е лоша.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тюф.
Аз пия нормална бира от бая време, но все си мислех, че съм в час с безалкохолните такива... явно я няма в магазина, отдето пазарувам обикновено, щом съм я изпущила.

Нищо, информацията е за всички, дето не са знаели и само чакат някоя тема за отбиване за да почнат да дават алкохолни поръчки... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 459
Мдааа, и мен така са опитаха да ме подведат-с алкохолна поръчка. LaughingОбаче аз не та не,още не съм се напила след отбиването.
Вярно е ,че на всяка тема за отбиване-пожелания за напиване. Joy

# 9
  • Мнения: 601
  Тенкю Бу ,ще я пробвам в най-скоро време  baby_neutral
   Малиии сега като се замисля ами близо година и половина не съм Употребявала алкохол ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 896
И аз съм я пробвала отдавна, ама нещо не ме кефи, както и нормалната Каменица, да ме прощават мъжете, които знаят защо.
Иначе алкохолна си пия по някоя малка, но не често. И да ви кажа, с мъжа ми неотдавна и по един пръст мастика "Нектар" обадихме, добре разредена с вода. Вълшебно!
Мисля да не ми става навик да давам кърма анасонлийка на детето обаче. Само за запознаване дет се вика.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 23:39 от basilisk

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз алкохолна си пийвам, ама виж ако се появи безалкохолна водка-насреща съм за по една.

# 12
  • Мнения: 980
Пиех безалкохолна като бременна и после до към 6-я месец...като няма избор - става, но си е друго една наливна Загорка... Party

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз пия Старобърно и не само.
Ама тя бирата алкохол и е?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 422
Цитат
Ама тя бирата алкохол и е?
cheers

И аз съм я пробвала и определено не ми хареса особено.Пия си алкохолната и това е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт