Ама много съм гадна

  • 4 227
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Да ви се оплача от съседите ми  #Cussing out
Живеем в стара кооперация на 3 етажа.Всеки от съседите си има етаж.Ние сме в средата.Та за съседите от 7,30 всеки ден не спират да викат и блъскат врати.Правихме им забележка,но това не са хора,а животни.Жалко че имат две деца,който следват примера им.В три стаи живеят две деца(6 и 8 год.),майка(шизофреничка),баба(самата вещица,,командва всичко живо),дядо и син(на 37-38 г.ерген,по вина на майка си)Децата обиждат дядо си,крещят на майка си,абе без никакво възпитание.
Тъкмо реших да си почина и се започна едно блъскане и викане.Е, тоя път няма да стане.Аз няма да спя,но и вие няма да спите.Пуснала съм много силно музиката(всичко се тресе)и няма да я спра до вечерта.Откакто имаме този съббуфер не сме го пускали на макс.Е,сега работи на макс.,но аз съм в другата стая,че не се издържа
Ама много съм гадна,нали?

# 1
  • Мнения: 7 374
Пуснала съм много силно музиката(всичко се тресе)и няма да я спра до вечерта.Откакто имаме този съббуфер не сме го пускали на макс.Е,сега работи на макс.,но аз съм в другата стая,че не се издържа
Ама много съм гадна,нали?
   Аз този номер съм го ползвала два пъти иииииииииии през ум не ми е минало,че съм ГАДНА. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бяха ме подлудили бабите на пейката под прозореца / 2 етаж сме/ и щом седнат след 16 ч пускам музика ,а ма не каква да е а хард. Twisted Evil и втория път молих едни съседи 100 пъти да не чукат и блъскат,когато децата спят и неееееее,никой не ме чува.Тогава пуснах от 8.00 до 14.00 и от 16.00 до 22.00 без прекъсване на мах и въпроса ми се реши.Дано и ти успееш. hahaha Joy Joy Joy

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
О, прилагала съм го това, не съм изпитвала угризения никакви  Mr. Green Обръщам колоните на земята, да дънят към пода, волумето на макс, а аз излизам до магазина  bowuu 15 минутки са им достатъчни  Joy

# 3
Не сме го прилагали целенасочено - само те на нас.
На народа не му пукаше - правим си дискотека. Даже като я спрат чукахме на вратата и питахме дали ще я пуснат пак. Велика картинка бяхме, но вече сме на къща.

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
 Hug въобще не си гадна

# 5
  • Мнения: 3 622
И аз имам такива съседи, имам чувството че всеки ден местят мебели, но нищо не помага. Аз пускам силна музика, а пък те си блъскат вратите и май взаимно се тормозим Joy

# 6
Изобщо не си гадна.
има хора, които не разбират от дума, так че като няма друг начин

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Има едни програми, които са подобен вид отмъщение към съседи. Най-различни са - кучешки лай, скандали, кукуригане на петли и какво ли още не. Най-интересното беше, че преди да ги видя в нета, от съседния блок като се започне от 5 сутринта, се чуваше кукуригане на петел и аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда. После ми стана ясно Joy явно хората си бяха отишли на почивка и си възпитаваха съседите.

# 8
  • Мнения: 888
Каво става...живи ли са още съседите  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 6 155
Има едни програми, които са подобен вид отмъщение към съседи. Най-различни са - кучешки лай, скандали, кукуригане на петли и какво ли още не. Най-интересното беше, че преди да ги видя в нета, от съседния блок като се започне от 5 сутринта, се чуваше кукуригане на петел и аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда. После ми стана ясно Joy явно хората си бяха отишли на почивка и си възпитаваха съседите.

Я, ги дай насам  smile3508

# 10
  • Мнения: 678
Днешния "тормоз" продължи до 16,30 (от 15.00).Утре пак.В момента пак се блъскат врати и се вика,но то си е нормално за тях.Мъжа ми каза че не е това начина но те не разбирад от дума.
А за тези програмки ако някой знае от куде да си ги сваля ще съм много благодарна
И благодаря ви накарахте ме да не се чуствам като пълна идиотка и вандалка.  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 155
Днешния "тормоз" продължи до 16,30 (от 15.00).Утре пак.В момента пак се блъскат врати и се вика,но то си е нормално за тях.Мъжа ми каза че не е това начина но те не разбирад от дума.
А за тези програмки ако някой знае от куде да си ги сваля ще съм много благодарна
И благодаря ви накарахте ме да не се чуствам като пълна идиотка и вандалка.  bouquet

Ами щом е по такова време - викай полиция  Peace

# 12
  • Мнения: 2 237
 А,гадна...що ? Много си си добра даже,продължавай в същия дух ! Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 221
изобщо не си гадна..
аз с моите съседи нямам чак такива проблеми, но ако имах като твоите изобщо няма да се чувствам гузна или гадна  Peace като не разбират от човешка дума милион пъти

Общи условия

Активация на акаунт