РУСЕнски театралки- интелектуалки

  • 12 829
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299
а кога ще е въпросната сбирка?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124835.0 Mr. Green То ще оставиш ли мъжа си поне за 1 вечер Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 4 406
Айде, нова темичка. Държа някой(Денито) Mr. Green да ми разясни, защо чак на 15ти ще е сбирката на анонимните алкохолици. Mr. Green
защото 7-10 водих дребния на морето

за Бенито- сбирката е с надлъгване,защото обикновено се оплакваме от мъжете си и си прехвалваме дечицата с леко преувеличение  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 4 406
дотук 12 броя...

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Двете ви теми ги слях...една ви е достатъчна.

# 34
  • Мнения: 3 209
Здравейте, мацки!
Имам едно въпросче - случайно да имате информация къде в Русе боядисват дрехи  newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Каня се да си идвам в Русе за 15.09, така че да питам ще ме приемете ли на Русенското надлъгване, ако успея да навия майка да гледа децата.

# 36
  • Мнения: 696
а кога ще е въпросната сбирка?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124835.0 Mr. Green То ще оставиш ли мъжа си поне за 1 вечер Twisted Evil

 ще видим   Whistling

# 37
  • Мнения: 4 406
ам сига как шъ сминъ зъглавийту- унуй на Бейбиту беши по- убъву....

# 38
  • Мнения: 5 299
ам сига как шъ сминъ зъглавийту- унуй на Бейбиту беши по- убъву....
Ами то хубаво, ама по-добре темата да си остане само за РусИту Wink На първия ти постинг редактирай, и смени заглавието. Flutter Модераторите са решили от моето заглавие, че съм пуснала нова тема заради сбирката. Така или иначе не виждам смисъл наистина да се пускат отделни теми. Да си пишем в нашта си, и тва е. Grinning Само смени заглавието на Русе 14 примерно, или каквото там измислишSimple Smile))) Да не се бъркат другите момичета.

# 39
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен в новата темичка. Аз се бях позагубила малко, но вече съм на линия.

# 40
  • Ruse
  • Мнения: 390
исе хайде бе мацко къде за4езна-не сме се виждали едно 4 месеца с тебе

# 41
  • Мнения: 5 577
Иван тръгва на ясла, искам да се изфукам и на вас. Нямам търпение, изобщо не се притеснявам.  Hug

# 42
  • Мнения: 4 406
Верги, като го вземеш два пъти хълцащ и подут от рев, ще се притесниш....
е, дано не ти се случва

аз пък си имам място за Коцето и в детската градина, където ще ходи  от Юни 2007. Приети сме!

# 43
  • Мнения: 1 059
аз пък си имам място за Коцето и в детската градина, където ще ходи  от Юни 2007. Приети сме!
Не е ли рано още за подаване на молби за градината?

# 44
  • Мнения: 5 299
И аз искам да пратя Викториа на ясла. Sad Ама няма как да стане, ако скоро не отида да подам молба Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт