Колко време се чака след термина?!

  • 13 330
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
мисля че повече от 10 тина дни не се чака ,но това е само по преценката на лекаря. Аз също преносвах и всеки ден ме викаха на прегледи докато се оказа че не преносвам просто термина нее верен, родих 8дена след термин Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 24
Аз преносих 8 дена след термина.На седмия ден ме приеха в болница и на осмия ме предизвикаха. Моят гинеколог ме гледаше през 2 дни на ехо, но тонове не ми е записвал, чак след това в родилното.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Терминът ми беше за 4 юли, на 10-ти постъпих в болница, но се оказа че било рано, на 13-ти ме включиха на системи, но никакво разкритие, после пак контракции без разкритие и на 15-ти се роди моето съкровище, само че със секцио! Peace И аз през  цялата бременност го носих ниско долу и все ме беше страх да не родя по-рано, даже от 6-тия месец пиех хапчета за задържане защото имах подготвителни контракции, но накрая преносих 11 дни!

# 18
  • Мнения: 8 505
На 7.ден след термина ми предизвикаха раждането.Шейново.

# 19
  • Мнения: 409
След термина се ходи всеки ден за слушане на тонове и се изчаква до 10 ден, аз родих 11 дена след термина секцио, но всяка болница е различна. Леко раждане и скоро да се похвалиш. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 368
Благодаря ви за отговорите!Остава да чакам и да се надявам да стане по-скоро.

# 21
  • Мнения: 1 353
седем дни и се влиза в болница

# 22
Първото дете го родих на датата, но второто - като мина датата на термина и вече изобщо не ми се чакаше. Тогава отидох на преглед и ми казаха на 4-тия ден да отивам . Много се радвах, че вече ще се свършва, защото накрая е най- изнервящо да чакаш.
Ако можеш скъси срока на чакане/ако бебето само не го скъси Simple Smile/

# 23
моето си го родих точно на датата , но по принцип знам , че ако тоновете са нормални и околоплодните води не са мътни няма нищо страшно ! И все пак защо трябва да се чака десет дни , бебето така или иначе вече е готово да се види с мама!

# 24
  • София
  • Мнения: 833
На мен днес ми е терминът, но нямам нито контракции, нито болки, нищо! Докторът ме преглежда в понеделник и всичко беше наред, но от сряда е в отпуск и днес няма кой да ме гледа. Трябва ли според вас, да отида в болницата без симптоми или да изчакам до понеделник? Много съм притеснена! Защо Бебко не иска да излиза?

# 25
  • София
  • Мнения: 35 931
На мен днес ми е терминът, но нямам нито контракции, нито болки, нищо! Докторът ме преглежда в понеделник и всичко беше наред, но от сряда е в отпуск и днес няма кой да ме гледа. Трябва ли според вас, да отида в болницата без симптоми или да изчакам до понеделник? Много съм притеснена! Защо Бебко не иска да излиза?
Ще излезе когато е готов за това  Grinning .Не се притеснявай , всичко ще бъде наред.
Може О да е била по-късна и затова раждането да е по-късно  - по-често това е причината.
Леко и безпроблемно раждане на Бебко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт