Как да го науча?

  • 469
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 573
Имам един проблем, който се очертава да стане голям ,но незнам как да действам.
Още като беше на 6-7 месеца Еди ,като видеше бабите и дядовците се накъсваше да реве,направо е посинявал от рев и нищо не беше в състояние да го успокои.Даже се случвало да си тръгваме от Добрич защото той пищи като заклан,в момента в който се качим колата и започва да се смее.
Проблема сега е ,че не иска да стои при майка ми (или който и да било гледач)започва веднага да се оглежда и да ни търси (мен или Красимир).
П редната седмица излизахме с приятели и майка ми беше в нас за да се учим уж да оставаме при баба  ,прз цялото време ми беше свит стомаха ,сега ще реве ли няма ли да реве......,защото се е случвало и др. път да излизаме и сме се връщали защото моя хубосник реве като за световно и баба му не може да го успокои.Е ... последния път всичко е минало добре ,но не е искал да си и играе а е стоял и е гушкал баба си без да гъкне, като не си е откъсвал погледа от вратата.Случката се повтори долу -горе същата в събота само че при другата баба.Бях се ''наточила'' да поспа малко наобед ,понеже щяха да го водят дребния на разходка ,но чувам по едно време викове и писъци от улицата,нашия естесвено не ни видя и реве.
Чесно вече в чудо се виждам ,то и аз май съм много мекушава и няма сили да го виждам как се къса да реве.Имам понякога огромна нужда да си почина без дете ,но като не иска да стои при баба си........Той не е отделян от 13 месеца от мен
Какво ще ме посъветвате вие ?Как да постъпя?

# 1
  • Мнения: 992
ох и нашия случай е подобен, като отидем в пловдив и малката реве от всички ма не дава никой да я гушка нито майка ми, нито баща ми, а за съседи и приятели да не говорим. Но това го прави само там, като сме си тук в софия си ходи при всеки, на село бяхме и там ходи при всеки и смее радва се. Незнам и аз се чуда какво да я правя в този пловдив. Май ще трябва да чакаме да го израстнат този момент, за друго не се сщам

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Ще трябва да свикне, друг изход няма. Ще поплаче и ще му мине.
Големият ми син докато стане на 3 г.,  всеки път когато тръгвахме на някъде правеше страхотни сцени.
 Ако искаш да починеш, трябва да го оставяш по-често ,това е.

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Действаш постепенно и успешните опити ще стават все повече. Оставяш го за кратко докато свикне съвсем. Наистина си е проблем, а може да стане и по-голям. Имам една приятелка, която над две години беше все със сина си и с другите хора той се държеше като диваче. Когато се наложи да го пусне на детска градина 2 седмици рева нон-стоп.
Така, че действайте докато е навреме.

# 4
  • Мнения: 1 666
Свиквай го постепенно. Оставай няколко пъти при бабите с него, бабите да идват у вас. Дано така вземе да приема за нормално да остава и с тях.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нормално е....детето си мисли, че го изоставяш.......след време ще разбере, че винаги се връщаш и ще се успокои...........и при нас беше така..........в началото го оставях, за малко, когато отивах на пазар........винаги му казвах преди да изляза, че излизам.......при всяко отваряне на вратата той се е сещал  за мен и се е разплаквал.........но свикна и разбра, че мама винаги се връща да го вземе.......сега го оставям за по- дълго..........вече не плаче

# 6
  • Мнения: 2 047
  И аз се успокоявам, че е нормално. Всеки път като види бабата и дядото ги приема като нови и чужди хора, които гледа подозрително. Голям рев пада. Това се повтаря всеки път, защото интервалите, на които се виждат са много големи и ги забравя.
 
  Но ако вижда даден човек по веднъж-дваж седмично свиква и се доверява. В момента повече обича да седи у съседите, отколкото у баба си. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт