Японски чай "Инхуа"

  • 108 574
  • 570
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
аз го пих 2 месеца но не сварих 10 кила а 3  самия чай обезводнява позволява да си хапваш повече и да не качваш вече го има почти във всяка аптека около 7 лв вътре са 32 пакетчета като се пият по три на ден
3 кг. ми звучи по-достоверно. А тлъстичкото бяга ли наистина??? Питам, защото аз нямам проблем с отслабването по принцип, но тук там са ми останали едни тлъстинки и е крайно време да ги разкарам.

# 16
  • Мнения: 1 187
Тъкмо вчера реших и аз да пускам тема за този чай.Ще следя с интерес,защото смятам да го пробвам,но първо да си допия Златното чудо макс  Crazy Този чай ми се вижда по-надежден..може би защото не се пие по схема.С чудото за седмица свалих 1.5 кг.Не че не съм соволна-по принцип(а и в тази листовка го пише) че нормите за здравословно отслабване варират от 0.700гр.до 1,5 кг. Peace

Чая струва към 6 лв в аптеката.Дадоха ми листовка,в която пише:

През 1994г.в японската фарм.лаборатория в гр.Цзинду в състава на листата на гинко,чая от полифенони и млечна захар са открити съставки,които спомагат за понижаване на теглото чрез намаляване на съдържанието на мазнини в кръвта.Специалистите от лабораторията,основавайки се на високомолекулярни технологии,са получили особено ефективен състав-екстракт,разграждащ мастните натрупвания.Този метод на отслабване включва седем фази,които обхващат прочистване на червата,намаляване на телесните мазнини,премахване на подувания на тялото с цел постигане на дългосрочно нормализиране на теглото.Понижава теглото в областта на корема,краката,ръцете и седалищните части.

Препоръчва се за хора със:
-удебелени вътрешни органи
-хора,които дълго време не могат да отслабнат
-хора,натрупали отново кг.след отслабване
-хора,с излишно кол.мазнини в организма
-хора,натрупали кг.с възрастта или след раждане
-при необичайно добър апетит
-при бирено коремче
-при хора с наследствена предразположеност
-при пасивен начин на живот

Първи етап-контролиране на апетита
Врори етап-предотвратяване на прекомерно натрупване на мазнини
Трети етап-прочистване на червата и токсините в организма
Четвърти етап-регулиране на задържането на течности
Пети етап-подобряване на метаболизма и процеса на усвояване на мазнини
Шести етап-прекратяване на натрупването на излишни мазнини
Седми етап-стягане на мускулната тъкан и мускулните влакна

В листовката следват препоръки на специалистите и таблица "Здравословно меню" с видове храни -кое как се приема по време на приема на чая.

# 17
  • Мнения: 2 959
...Инхуа...спомага за отделянето на токсините, отслабване като цяло и премахване на мастните натрупвания по вътрешните органи и др. ...Ползвали ли сте го?...
Луна, аз тоз не съм пила, но по принцип доста често пия японски зелен чай. Доволна съм от него, както и от китайският зелен чай. На Теб целта Ти отслабване ли е или просто по добро тонизиране на организма и самочувствие? Ако целта е второто бих Ти препоръчала зелен чай, вместо други съмнителни японски "чудеса". Успех Ти желая! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Знам, че 10 кила звучи много шоково  Shocked Shocked Shocked, но така ми каза жената  Thinking .
Ако тя лъже, то тогава и аз съм ви излъгала Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 663
Мисля да го пробвам защото след раждането ми останаха тлъстини в областта на корема,ръцете и на задника. SadНо ще изчакам да ми свърши зеления чай .

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Бодливата, пише ли какво съдържа, освен гинкото?

# 21
  • Мнения: 15 619
...Инхуа...спомага за отделянето на токсините, отслабване като цяло и премахване на мастните натрупвания по вътрешните органи и др. ...Ползвали ли сте го?...
Луна, аз тоз не съм пила, но по принцип доста често пия японски зелен чай. Доволна съм от него, както и от китайският зелен чай. На Теб целта Ти отслабване ли е или просто по добро тонизиране на организма и самочувствие? Ако целта е второто бих Ти препоръчала зелен чай, вместо други съмнителни японски "чудеса". Успех Ти желая! Hug
Интересувам се от този чай не за да отслабна, а по скоро за да си прочистя организма, пък и имам малко тлъстичко тук таме - наследство от първата ми бременност. Като прибавим и застоял начин на живот, перспективата да се отпускам и разплувам хич не ме очарова. С упражненията не съм даже и на Вие, та това което прочетох за този чай ми се стори идеално за моя милост. За зеления чай съм чувала, не съм го опитвала. newsm78 Така или иначе първо трябва да разбера дали не съм бременна, щото ако е станала работата, чаят ще трябва да ме почака... Но ако още съм саминка ще го започна. Благодаря Ви за постингите.  bouquet

# 22
няма още такова чудо което да маха тлъстичкото само от там от където ние искаме Аз свалих само три но си хапвах стабилно не съм се ограничавала от нищо може би ако имах режим можеше да имам и по добър резултат По принцип пише на чая че помага при коремни тлъстини имам разлика аз малка ни ми така подут корема пробвайте не е хапче а е чай не вреди ако ни друго

# 23
  • Мнения: 1 187
Бодливата, пише ли какво съдържа, освен гинкото?

Освен полифенони(каквото и да означава)друго конкретно не прочетох в листовката.

# 24
Искам да попитам тези, които са пили чая - след колко време започва да се усеща действието, ако изобщо се усети и също така какъв цвят става, като го направите? Да не ви се получава нещо, като почти безцветна вода???

# 25
  • Мнения: 10 604
Мъжът ми е фармацевт и вчера негова колежка му е подарила една опаковка. Това "други" в съдържанието е много притеснително  да не говорим, че са длъжни да изброят всичко, което съдържа. На листовката е написана препоръчителна диета, която трябва да се спазва, докато се пие. Ако се спазва - и без чай ще има ефект. Както и друг път съм писала - който измисли чудодейното хапче за отслабване, най-вече на определени места, ще получи Нобелова награда и половината пластични хирурзи ще останат без работа Simple Smile! Разумно хранене и упражнения е единственият начин да се справим с килограмите според мен.

# 26
 zigizagi, а мъжът ти направи ли от него? И ако да, то приличаше ли на нормален чай или изглеждаше, като почти безцветна вода?

# 27
  • Мнения: 581
8 лева струва. Вече имам няколко приятелки, които го пият и са много доволни.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10 604
zigizagi, а мъжът ти направи ли от него? И ако да, то приличаше ли на нормален чай или изглеждаше, като почти безцветна вода?

Не, изобщо не смятаме да го ползваме - точно защото е фармацевт, а не защото нямаме нужда от сваляне на някой килограм Simple Smile!

# 29
  • Мнения: 1 187
Ау,ама този чай толкова ли е вреден?!Дали пък някой не се е объркал и го е разрешил за масова продажба,или просто е имал зъб на Комисията за защита на потребителите?  rotfImbo hahaha

Общи условия

Активация на акаунт