Техника от Метро

  • 4 249
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
Имате ли впечатления за бяла техника от Метро, казаха ми , че много дефекти се откривали.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Незнам за бялата, но мъжа ми си купи ударна бор - машина от там. Нещо не работеше както трябва (тази част която трябва да е ударната), занесе я на ремонт и като я отворил майстора се оказало, че голяма част от частите вътре липсвали, точно тези за въпросната ударна функция  Shocked Shocked Shocked.
От тогава никаква техника не си купуваме оттам.

# 2
  • Мнения: 686
Не знам точно за бялата техника от Метро, но лаптопа ни е супер! Работи без проблеми, няма дефекти. Така че си мисля, ако е маркова техниката няма значение дали е от Метро или друг магазин.

# 3
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз имам резерви относно техниката Naughty

# 4
  • Мнения: 2 019
И аз имам резерви относно техниката Naughty
Peace

# 5
  • Мнения: 329
Аз си харесах на промоция печка комбинирана на газ и ток и абсорбатор, марка Conegliano, мисля че така се пише за  350 лв. с ДДС, цената ми се вижда доста ниска и това ме озадачи. Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 463
Имам камара ел.уреди от МЕТРО -никакви проблеми.
Зависи от марката , и производителя на стоката -МЕТРО само продава .

# 7
  • Мнения: 603
купихме готварска печка conegliano и на 3-ия месец единия котлон изгоря. Купували сме sony dvd няма никакви дефекти и работи вече 3 таюгодина безотказно.

# 8
  • Мнения: 1 462
Телефон GE оттам - на боклука.  Пасатор Braun - перфектен (но този модел повече не го видях там).  Не бих си купувал от Метро точно техника.

# 9
  • Мнения: 8 917
Имате ли впечатления за бяла техника от Метро, казаха ми , че много дефекти се откривали.
Пред Метро бих заложила на Техномаркет/Технополис. Ако има разлика в цените, тя е от порядъка на 20-30 лв Peace

# 10
  • Мнения: 959
Печката ми е от там-никакви проблеми вече 4 год.

# 11
  • Мнения: 1 269
Купих от Метро дигитален фотоапарат Полароид на синът ми на уникална цена. Много сме доволни от резултата. Паметта за апарата е с 15лв по-ниска от другите магазини. Бойлерът за вилата - Тесси е 130лв, а в Практикер, Алати и мр Бриколаж е 145-150лв. Харесах си кухненски робот- Конеглиано с 20лв по-евтин от техномаркет " Европа".

# 12
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ами техниката си е навсякъде еднаква!!! Те само я продават!1 За предпочитане е от други магазини, където има по-голям избор, като Техномаркет или Технополис!!! newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,техниката си е техника,каквато е в другите магазини такава е и в Метро.Проблема при Метро е че не спазват гаранционните условия и нямат сервизи,а просто препродават стоката Tired.Есента ми се наложи да се възползвам от гаранция и само вдигнаха рамене и ми казаха да се разбирам направо с фирмата вносител на стоката и разбира се тя беше от София.Че изпращах уреда по куриер до София после ми го върнаха и разбира се всичко беше за моя сметка.Малко скъпичко ми излезе Simple Smile

# 14
  • Мнения: 817
Имате ли впечатления за бяла техника от Метро, казаха ми , че много дефекти се откривали.
Пред Метро бих заложила на Техномаркет/Технополис. Ако има разлика в цените, тя е от порядъка на 20-30 лв Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт