дави се докато суче

  • 459
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
много е лакома моята  беба,кърмя я на поискване ,постоянно се дави ,дори когато вече не суче ,не-иска да се оригва (държим я по 30 мин. изправена ),дайте моля съвет

# 1
  • Мнения: 150
Здравей,

Ние имахме същия проблем до преди два дни. Много връщаше след ядене, защото с много въздух се нагълтваша от лакомия. Обадих се на педито и тя ме посъветва да я прекъсвам по време на хранене и да я оригвам по няколко пъти докато се нахрани. Пробвах и вече втори ден сменям по едно, а не по "сто" бодита на ден и тя определено е по-спокойна и по-добре спи. Пробвай, смятам, че ще има ефект.

Успех!

# 2
  • Мнения: 8 917
много е лакома моята  беба,кърмя я на поискване ,постоянно се дави ,дори когато вече не суче ,не-иска да се оригва (държим я по 30 мин. изправена ),дайте моля съвет

Ако няма колики не виждам защо се притесняваш, че не се оригва. Така беше и Гери - мнооого лакома, дави се, а след това не искаше да се оригва - но нямаше никакъв проблем - не повръщаше и нямаше колики Peace

# 3
  • Мнения: 1 559
  Най-напред честита бебка, да ти е здравичка! Grinning
  Това, че не се оригва, не е проблем. Подръж я десетина минути изправена и ако няма ефект, не се притеснявай. Може да имаш много силен рефлекс на потичане и бебка да се дави от силната струя мляко. Пробвай да изцеждаш мъничко от гърдата преди да й я подадеш.

# 4
  • Мнения: 2 309
И аз така мисля, изцеждай малко, и тогава давай гърдата, моето бебче се давеше около 2 месеца, но после се научи да се дърпа назад като е силна струята, много сте малки още- има време, а и тепърва млякото ти ще се регулира. Сама можеш да прецениш, ако гърдата е като камък, значи е препълнена и ще се задави бебето. Що се касае за оригването, това и на нас ни е проблем до ден днешен.

# 5
  • Мнения: 160
благодаря  за съветите
 

Общи условия

Активация на акаунт