Детето (7 месеца) не може без мен

  • 430
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Незнам дали да го нарека проблем. Но искам да споделя, защото ми се изпънха нервите. Поля е на 7м и половина. От известно време не мога да мръдна без нея до другата стая. Само да изляза през вратата и започва неистов рев. Като съм в стаята е невъзможно да не съм до нея или тя да не е в мен. А като е в мен се върти, дере ме, бърка ми в очите, изобщо не се свърта. Едната ми ръка е червена и на дири от дране. Режа нокти, ама няма ефект. Просто лудвам. Незнам за довечера как ще сготвя.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 15:02 от Reza

# 1
  • Мнения: 748
и ние сме така.  Grinning
бях чела, че около 8 месец навлизат в някаква фаза на страх от изоставяне. когато вече познават всички и разбират достатъчно, за да знаят какво искат и с кой им е добре, но липсва разбирането за последователност, за това че като излезе човека от стаята после ще се върне. и за това, че въобще има после и какво ще стане тогава  ..май не го обясних много добре...newsm78  и това продължавало до към 1.5 г.
но пък и не е само това явно, защото беба така прави за всичко, което иска - ако иска да се докопа до нещо да си играе, а аз го махна и не го вижда, съвсем за кратко реагира по същия начин, докато не се заплесне по нещо друго.

та сега с тати сме така - като единия трябва да излезе от стаята, другият баламосва беба с нещо на другата страна, и после като се обърне и види, че мама не е в стаята изобщо не е проблем - просто мама не е там, но ако види, че мама си отива от стаята е страшен рев. Laughing
а като сме сами я дебна да се заиграе и да не ме гледа, за да дезертирам  Joy

# 2
  • Мнения: 1 104
Много деца са така. Като съдя по децата на приятелки всичките преживяват такава "криза", но после им минава.Пожелавам при вас това да мине много бързо.

# 3
  • Мнения: 1 910
При нас и баща му да е в стаята, аз излезна ли - рев. Мисля че е нормално. Рев, не рев го оставям при играчките му и известно време се правя на "клоун". Да се успокои. После се заиграва и е достатъчно само да съм на около (под око да съм му).

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Искренно се надявам при вас да е период, защото при нас става все по зле.Малкият е почти на 3 и продължава да реве когато не съм около него.Преди ме пускаше единствено до тоалетната, сега и там вече не ми дава да ходя CrazyВ повечето случай го оставям да реве , но чак е започвал да посинява от рев, за тръшкането и пронизващите писъци не ми се говори Confused

Общи условия

Активация на акаунт