За отношенията във форума

  • 4 688
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 042
Не съм усетила такова нещо. Hug

# 106
  • Мнения: 2 784
Има потребителки, които са ми трън в очите без да го знаят, сигурно има и такива на които и аз съм трън в очите. Само веднъж съм се разправяла с някого на ЛС- тя започна първа... Twisted Evil

# 107
  • Мнения: 1 052
А на мен всички, които не са безумно влюбени в моята прекрасна, умна и обаятелна особа, не ме следят с възхищение и затаен дъх, и не потреперват с клепки, докато ме четат, за ми огромен трън в очите и лявата пета.

# 108
  • Мнения: 14 489
ами.....не ме интересува особено Sunglasses не се задълбочавам трън ли съм или не Laughing

и аз тъй.  Wink и без това всичко е твърде виртуално и нереално.

# 109
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мда, трън съм в очите на Шани...

...не се ласкай да мислиш, че изпитвам подобни чувства към теб. Живота е твърде кратък, за да си тровя душата с подобни емоции, особено към твоята особа.
Леко ти раждане и късмет и здраве на всеки юзър от мен! Peace

# 110
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Защо не посочвате конкретно имена? Интересна темичка, но да видим дали някой ще се осмели да посочи име Laughing
тук не става въпрос за осмеляване, както ти дефинираш действието ,а само за добро възпитание. Това, че някой ме дразни , абсолютно невинно и несъзнателно- с поведение или каквото и да е не ми дава право да го хвана за ухото и да го изправя тук за назидание и развлечение на местните кибици:)

Бих искала ако несъзнателно съм станала трън в очите на някого да зная за да си изясним отношенията. Нямам против да си прочета името тук.

# 111
  • Мнения: 2 952
Стига Уе , мАмИ!Какви са тези какви са тези въпросителноразяснителнообвинителни въпросоОтговори.Я по една татуировка на БГ мама на челото както вече предложих , ама до нея да има и броя зВеЗдиЧки за елит   Joy

# 112
  • Мнения: 5 500
Мда, трън съм в очите на Шани...

...не се ласкай да мислиш, че изпитвам подобни чувства към теб. Живота е твърде кратък, за да си тровя душата с подобни емоции, особено към твоята особа.
Леко ти раждане и късмет и здраве на всеки юзър от мен! Peace
Благодаря ти много за пожеланието, но самия факт, че ми отговаряш говори друго  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 6 206
Не вярвам.
Ама и да съм, хич не си го слагам на сърцето...
Пък и вече нямам възможност да пиша толкова, че чак и да трънчосвам на някой.

Общи условия

Активация на акаунт