пак за фолиевата киселина

  • 1 221
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
здравейте на всички...
аз съм бъдеща мама, почти нова в този форум. През февруари ще родя първото си съкровище  Rolling Eyes Веднага се обръщам към вас с един въпрос-след третия месец, хубаво ли е да се продължава с приемането на фолиевата киселина? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 103
Аз спрях фолиевата киселина след 3 тя месец, доки каза така Wink

# 2
  • Мнения: 4 578
няма смисъл след 3-тият месец

# 3
  • Мнения: 517
Аз спрях фолиевата киселина след 3 тя месец, доки каза така Wink

 Peace и аз така..пих я до началото на 4-ти месец..спрях и матерната..излязаха летните плодове и зеленчуци и лекарката каза, че мога да спра матерната и фолиевата киселина. Ако се замисля малко съжалявам..трябваше да си ги пия още..нали поради липса на фолиева киселина се получава болеста спина бефида.. май така се казва, но дано всичко е наред..щом лекарката е казала спирай..значи си знае работата.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 20:03 от gerganna

# 4
  • Мнения: 2 577
няма смисъл след 3-тият месец
Peace тя по принцип е хубаво да се пие няколко месеца преди да се забременее и до 3-ти месец

# 5
  • Мнения: 354


Аз спрях фолиевата киселина след 3 тя месец, доки каза така Wink




И аз така Flutter

# 6
  • Мнения: 2 019
Аз спрях фолиевата киселина след 3 тя месец, доки каза така Wink
Peace

# 7
  • Мнения: 3 478
Тук пък ми казаха да си я пия и след това, моята е в комбинация с мултивитамин. Все още си пия, препоръката беше да го правя докато реша, че съм спряла с правенето на деца. Така във всеки един момент в който се забременее фолиевта киселина е вече налична в организма. И не мисля че вреди, така че лощо няма да си я взимаш и след това. За бебето след 3-я месец ако не оказва влияние поне на теб няма да ти е излишна. Peace

# 8
  • Мнения: 3 089
безсмислено е, доколкото знам. до тогава носи ползи, а след това - не. но пък не вреди. гледах репортаж, че в англия питейната вода е наситена с фолиева, което значи, че не вреди. но не знам доколко е достоверна информацията.

# 9
  • Мнения: 2 159
на мен ми каза докито да продължа и след 3-тия месец

# 10
  • Мнения: 317
До 3 месец - после няма смисъл.

# 11
  • Мнения: 1 101
И аз я пих до 3-тия месец.

# 12
  • Мнения: 1 986
 Аз пък още я пия newsm78-не виждам проблем,особено ако не си я набавяш пълноценно от хранителни продукти Thinking

# 13
  • Мнения: 5 140
На мен ми бяха казали да я пия до 3-тия месец, но не виждам смисъл защо и да се спира.
Попитай все пак гинеколожката си може ли да продължиш.
Успех.

П.П и дъщеря ми е родена февруари.

# 14
  • Мнения: 8 505
И аз я спрях в 3. месец.Но в Матерната,която пих до края на бременността,има ФК в малки дози.

Общи условия

Активация на акаунт