Какви са ви ноктите? Анкета-има ли зависимост?

  • 9 870
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 621
Нито твърди, нито меки. Май са на периоди... Wink

# 91
  • Мнения: 133
Между другото, може ли някой да предложи витамини или други подобни, които са му помогнали за заздравяването на ноктите. Аз си купих Ревалид, но след като изпия таблетката ми се гади, очевидно не ми понасят, а от Мерц не забелязах ефект дори след като ги пих повече от 2 месеца.

# 92
  • Мнения: 6 155
Между другото, може ли някой да предложи витамини или други подобни, които са му помогнали за заздравяването на ноктите. Аз си купих Ревалид, но след като изпия таблетката ми се гади, очевидно не ми понасят, а от Мерц не забелязах ефект дори след като ги пих повече от 2 месеца.

Геритапс  Peace Комбинация от в. А+Е. При мен имаше ефект.


п.п. Шони,   bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 35 937
Твърди нокти/ винаги съм с дълъг маникюр/ и коса с тънак косъм.

# 94
  • Мнения: 27 524
Чиста проба любопитство, ама какво работиш newsm78

Аз ли? Психолог съм  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 14 489
Може и да има някаква зависимост между ноктите и косата newsm78. При мен са съответно твърди нокти- гъста коса с плътен косъм Peace.

и при мене тъй

# 96
  • Мнения: 133
Между другото, може ли някой да предложи витамини или други подобни, които са му помогнали за заздравяването на ноктите. Аз си купих Ревалид, но след като изпия таблетката ми се гади, очевидно не ми понасят, а от Мерц не забелязах ефект дори след като ги пих повече от 2 месеца.

Геритапс  Peace Комбинация от в. А+Е. При мен имаше ефект.


п.п. Шони,   bouquet
Благодаря ще пробвам (впрочем има ли нещо общо с Геритамин?).

# 97
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Чиста проба любопитство, ама какво работиш newsm78
Аз ли? Психолог съм  Simple Smile
Според мен питането е към г-жа Анна Wink:
Peace
Откакто се роди Иван подрязвам ноктите си до дъно макар , че професията ми изисква моникюр.

# 98
  • Мнения: 891
Твърди нокти/ винаги съм с дълъг маникюр/ и коса с тънак косъм.

И аз съм така !  newsm78

# 99
  • Мнения: 6 155
Благодаря ще пробвам (впрочем има ли нещо общо с Геритамин?).

Не знам newsm78 Сега погледнах какво съдържа Геритамин-а - и той е вит. А+Е.  Rolling Eyes
По-добре попитай в аптеките... може да е едно и също, но под различно наименование Rolling Eyes

# 100
Ужасно меки , лющат се , огъват и каквото още се сетите.Незнам как да се оправям с тях.Сигурно има начин,де.

# 101
  • Мнения: 3 164
Между другото, може ли някой да предложи витамини или други подобни, които са му помогнали за заздравяването на ноктите. Аз си купих Ревалид, но след като изпия таблетката ми се гади, очевидно не ми понасят, а от Мерц не забелязах ефект дори след като ги пих повече от 2 месеца.

Геритапс  Peace Комбинация от в. А+Е. При мен имаше ефект.


п.п. Шони,   bouquet

Герикапс  Peace капсули, които се пият по 1 на ден-30дни.

п.п.Благодаря за   bouquet Grinning

Никол, при теб имаше ли ефект от Герикапс-а newsm78

# 102
  • Мнения: 6 155

Ух, да, да  Embarassed
Все го бъркам това име  Embarassed

# 103
  • Мнения: 3 932
Твърди са, трябва предварително да съм мила съдове или да излизам от ваната, когато ги режа, за да не счупя ножицата, предпочитам все пак този вариант пред меки и лющести се нокти.

Майка ми пиеше Мерц и според нея има ефект, явно е индивидуално...

# 104
ужасни са и вчера си ги отрязах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт