Черен вторник

  • 2 317
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Момичета, много ми се събра днес Sick Не стига, че бебето се разболя, ами като за капак мъжа ми си разби главата. Тъкмо приключихме с него, звъни майка ми-на голямата ухото й забрало и не могат да извадят обецата. Как ще я извадят като винтчето влязло м менгишчето. Хайде пак на хирург, а тя каквато ми е юначка....... докторът беше готов да свиква екип за пълна упойка. С триста зора я натиснах и след това всичко си дойде на място, ама и на мен ми оставаше малко да ревна с пълен глас като Юлия newsm45 Слава Богу денят свърши, сега се моля и малката да спи по-спокойно, та да си почина Praynig Казах си го и някак си ми поолекна Tired

# 1
  • Мнения: 3 537
И на мен днес ми беше гаден ден. #Cussing out

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен е още по-черен smile3518

# 3
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Присъединявам се към вас, защото моят вторник също беше черен и тъжен!

# 4
  • Мнения: 2 237
Съжалявам,дано сега всичко е наред .Случва се да има такива дни.
РЕНИ,дано не ти се е случила нещо лошо  Praynig
И на мен днес ми е гадно и тъпо,а и дребното се дере цял ден без да знам защо...Направо откачих ! smile3511

# 5
  • Мнения: 200
 Rolling Eyes Има и такива дни.... На наща бебка пък й биха инжекция - от ваксините... и милата цял ден пла4ка Tired ... и цяла нощ... Но пък после има такива красиви моменти.... дето деня не ти се иска да свършва.... а ако се уредим и с малко СЕКС newsm53 Така, че много кураж... и ги " цункай и двамата да им мине"  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 282
Нека утре денят да ви се реваншира за днес. Heart EyesИма такива моменти

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ,дано не ти се е случила нещо лошо  Praynig
Семеен проблем. Най-големият, който съм имала.

Утрото е по-мъдро от вечерта. Може би утре денят ще е по-светъл. Желая го на всички  bouquet

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
РЕНИ,дано не ти се е случила нещо лошо  Praynig
Семеен проблем. Най-големият, който съм имала.

Утрото е по-мъдро от вечерта. Може би утре денят ще е по-светъл. Желая го на всички  bouquet

Рени,  Hug
Не се отчайвайте момичета. И аз понякога имам такива дни, за щастие днешният не беше такъв. ( Пу, пу,пу да не ме чува дяволът, че още има време до края на деня, а съпругът ми и големият ми син са на път . Дано се приберат живи и здрави )

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нещо му има на този ден, да му се не види. Sad
Утре ще е прекрасен ден - за всички нас, ще видите!  Hug

# 10
  • Мнения: 2 000
И за мен беше лош ден. Оперираха свекъра ми днес и цял ден се притеснявах, а накрая и резултатите хич не са хубави  Sad
Хайде, дано утре е по-хубав ден за всички.

# 11
  • Мнения: 82
ще откача по лош ден от много отдавна не сам имала Sad Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 164
Не случайно е наречен вторник-неспорник Close Малкият ми син се роди във вторник и благодаря на Бога, че го закриля Praynig дано и занапред Praynig Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Присъединявам се и аз към черния вторник. Днес Бобо падна, удари си главата лошо. Първо тичахме до ДжиПи-то после в Пирогов. Слава Богу няма му нищо, но на мен нервите вече са ми на предела  Cry Събути се супер кисел и беше такъв докато заспи демек до преди час  Sad

# 14
  • Мнения: 3 932
Хубавото в, че след "вторник" винаги идва сряда, така че успешен утрешен ден на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт