Правите ли неща в къщи, за които навън дори не бихте си помислили ?

  • 2 922
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
  Аз съм супер възпитана=на супер съобразителна и тези неща ги правя дискретно, некоментирам къде, кога и как  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 839
Подсети ме за нещо, което ме беше питал един съученик ... не знаел човека и се чудел жените дали пърдят  Mr. Green
Човек съм и аз, и нищо човешко не ми е чуждо, а космите си даже на обществени места махам - на козметик  Grinning  Grinning Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Готово редактирах - без да искам съм маркирала резултатите да излезнат след прекратяването на анкетата  Embarassed Казах ви, че напрежението ми е в повече  ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 577
Водят пъпките, знаех си. За мен е най-противно това.  Sick

# 19
  • Мнения: 27 524
Гласувах с чопля си пъпките/скубя си космите  Peace Това най ми е трдуно да го правя. Нямам как да се усамотя.

Обаче често, мноооого често виждам разни дами в колата си на светофара как си стискат разни екстри по лицето... Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Водят пъпките, знаех си. За мен е най-противно това.  Sick

Абе да ти кажа има и по-противни ама някак си не посмях да ги включа - то да ти се доп.....ща, ама съм виждала някои без дори да подозират, че някой ги гледа  Sick

# 21
  • Мнения: 677
Бъркат си в г..а ли?

# 22
  • Мнения: 27 524
За мен едно от най-гадните си остава - една девойка в едно заведение си беше събула обувката и си триеше кир по крака и го ръсеше по земята  Shocked Sick

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Ооо това е нищо  Sick Веднъж видях един таксиметров шофьор, на сфетофара как си бъркаше в носа, вадеше нещо и си го слагаше в устата. Извинете ме, но едвам го написах  Sick Sick Sick

За мен едно от най-гадните си остава - една девойка в едно заведение си беше събула обувката и си триеше кир по крака и го ръсеше по земята  Shocked Sick

Блонди направо уби всичко детско в мен

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Между другото не е лошо да споделите такива преживявания - как сте видяли някой, който изобщо не е подозирал, че го гледате  Hug

# 25
  • Мнения: 220
ами споделям-всеки ден по софийските улици-на светофарите се наглеждам на чудесии-мъжете или отварят врати или прозорец и се храчат навън  Sick или си дълбаят в носа все едно е мина .не знам кое от двете им доставя по-голямо удоволствие....а за жените с пинсета в ръка няма да говоря

# 26
  • Мнения: 2 254
Абе, чета внимателно и да ти кажа - всичко си правя и навън. Само се оглеждам дали е подходящ момента  Laughing
хахаха
и аз и аз .то май и другите,ама ги е срам да си кажат Embarassed Embarassed

# 27
  • Мнения: 3 932
 някои опции да, др. не

# 28
  • Мнения: 5 468
Водят пъпките, знаех си. За мен е най-противно това.  Sick
Има ли нещо по-противно от това, някой да те гледа право в очите и да си бърка в носа? След което да извади някой тлъст сопол и да го държи на върха на пръста си, оглеждайки се, къде може да го лепне?! Tired
Това съм го виждала ей с тия две очи Shocked.

# 29
  • Мнения: 5 468
Веднъж видях един таксиметров шофьор, на сфетофара как си бъркаше в носа, вадеше нещо и си го слагаше в устата.
Joy
В нашия 7-ми клас, тогава още ходехме с пионерски връзки, та имахме един Любо, който цял час имаше навик да си бута края на връзката в носа и разсеяно я мърдаше вътре. Като биеше звънеца, се стрескаше от състоянието си, вадеше си връзката от носа и лапваше и двата края... осмукваше ги хубаво и се кефеше на себе си.
Ей, какво ли е станало с тоя newsm78? Сигурно е някой директор някъде и аз му пращам автобиографията си, за да ме вземе на работа при него Tired.

Общи условия

Активация на акаунт