АПРИЛСКИТЕ И МАЙСКИТЕ ДЕЦА ПОСРЕЩАТ ЕСЕНТА

  • 13 669
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 106
Ооооо, Пепи  Wink! Ти се появи. Благодаря за поздрава   bouquet.

Жени, Евка почти забрави за случката, а и раничката много бързо се затвори. Аз снощи, след като заспа я поръсих със Сулфатиацол и днес беше хванало вече коричка. Тя констатира няколко пъти само че е "миналоооо" и така.
В София планувам към края на месеца или началото на октомври, за да съчетая със шопинг за попълване на зимния гардероб на принцесата.

Небесна, май има някакво соево мляко, за деца непонасящи кравешкия белтък, ама ненам дали има от него и за след годинката. ти се съмняваш за някаква непоносимост към млечните продукти ли? А сирене, кисело мляко и кашкавал даваш ли и? Не мисля в адаптираното мляко да е проблеме, ама знае ли човек  newsm78. заведи я на някой кадърен доктор или спри за 1-2 седмици всички млечни, за да видиш дали ще се повлияят пустите пъпки.
Хайде сподели после какво ви е мъчило, ако го хванете.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 210
ЗДРАВЕЙТЕ или по-скоро КАлИМера! Grinning
бЯХМЕ ЗА една седмица на о-в Тасос с Жени и Пепи (и мъжовете де), те още са там (Жени, не мъжовете Joy)! Момичета нямате представа колко прекрасно е , различно, спокойно, просто нямам думи! Утре ще кача снимки. Категорично догодина не искам за себе си и да чувам за БГ море с детето там условията са в пъти по-добри-т.е. плажове са  много и много чисти, на плажа има ЕДНА линия чадъри  с отстояние помежду си 15метра!!!! Няма да се притесняваш, 4е детето ще мина на някой киселак през хавлията, няма да крещиш по плажа нон стоп. А чисто! чисто!! Мислех си , 4е мразя гърците, но си обърнах мнението на 180 градуса. А и не на последно място- на 300км от София! Но утре-разкази в картинки Wink

Иначе-
Тук няма да пиша за 4РД-то на Зори, защото си поднесох по теефона поздравленията Mr. Green, само да ви кажа, 4е Весето от днес е приета в Шейново, до 2-3 дни най-верочтно ще си имаме първото съпреживяно априлско братче Мартинчо Wink Peace.

Ив4о отдавна си говори в 1л, ед.ч.Иначе телешкото чувство за собственост се развива с пълна сила "не пипай тати, това е майка МИ", Жени примерно иска да го намаже с крем, а той "не Жени ти! Мойта си майка ме мажеее!" Ръси бисери непрекъснато, а най-веселото напоследък е, 4е като се събуди си разказва сънищата Joy Днес в колата се събуди с думите "Икам купиме (в)ъдица мамо, да фащам (р)ибите"- под4ертавам, 4е не е чувал скоро за въдици и пр, последно в една книжка го четохме преди месец може би..
Днес влизаме да го къпя а той протяга нагоре ръцете и вика "нооооогу съм гоям, ве4е съм порастнал. Трябва да бръсна бузките" Laughing

Небесна , сладка, соевото мляко е решение- има го в Била и Фантастико, има го и с вкус на ванилия. Иначе Зори (както винаги) добре те е посъветвала (нали и на Ив4о му бяха сложили такава диагноза), сложи я Маичка на диета , но поне за 10-12 дни- соево мляко (вкл. и крем4етата правиш с него), ов4е или козе сирене, балкански кашкавал. По принцип е много рядко АБКМ да се прояви толкова късно, а не в кърма4еска възраст, но все пак.. Опитай- нищо няма да коства на Майчето или на теб.

# 32
  • Мнения: 7 106
Еми, добре дошли на наша земя  Heart Eyes!

Весито, дръж се, с теб сме  Hug Hug Hug!!!

# 33
  • Мнения: 473
Здравейте принцеси

ЗОРИ мила честит рожден ден с голяяямо закъснение, но пък с мноооого  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Еми моето мнение за морето е абсолютно същото - аз затова отказах тази година да ходим.

Веси - стискаме палци дружно всички Hug

Момичета да ви питам нещо - как се оправяте с това невероятно силно чувство за собственост, което показват дребосъците.
Аз много се дразня и постоянно обяснявам но без никакъв ефект- всичко е мое и реве и та се къса.
 

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро, момичета!
Еми, добре дошла! Благодаря, че сподели с нас тази информация, ще ми трябва за другото лято. Wink
Стискаме палци на Веси! Тя със секцио ли щеше да ражда?

Charr, не мога да се справя с това чувство за собственост, най- вече, защото каката го притежава в най- висша степен и го демонстрира редовно. Аз нея не мога да приуча Cry, та камо ли малкия. Постоянно се дърпат за играчки (на времето били на каката) и викат "Туй мое" (малкия) и "Това е мое, на кака е" (Деската). Всеки ден борби, викове, не могат да поделят едно старо одърпано кученце.
Та, не знам де, надявам се да отмине този период, особено малкия като тръгне догодина на градина, може би!

Краставичке, как е Мая? Има ли развитие при вас?

Лек ден на всички!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 210
УРАААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!
 newsm44 newsm51 newsm44

ВЕСЕТО РОДИ МАРТИН, 3800КГ, 51СМ, МНОГО СЕ РАДВАМ, ВЪЛНУВАМ СЕ, ВСЕ ЕДНО Е МОЕЕЕЕ!!!!
ДА ИМ Е ЖИЗ И ЗДРАВ, МНОГО ДА ГИ РАДВА, ДА Е ЧАРОВЕН КАТО БАТКО СИ, КРАСИВ КАТО МАМА И УВЕРЕН КАТО ТАТИ!!!
ВЕСЕТО Е МНОГО ДОБРЕ, РОДИЛА Е В 9.05, ЧУВСТВА СЕ ОК.
ВЕСЕНЦЕ, БРАВО, ТИ СИ НАШИЯТ ГЕРОЙ!  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 341
Хайде честито ни първо БРАТЧЕ.
Веси роди днес в 9:05
Момченце - Мартин 3,800, 51 см.
Да си жива и здрава мила Веси и ти и двете сладурчетата и тате. Честитооооооо. Много се вълнувам

# 37
  • Мнения: 1 341
Ееее Еми ме изпревари   Cry

# 38
  • Мнения: 7 106
Ейййй, страхотна новина! Весииии, честит ти още един син! Да ти е жив и здрав, да те слуша и баткото да помага.
Изобщо нека твоите мъже в къщи да те носят на ръце и много да те глезят.
Бързо възстановяване и дано имаш повече време за почивка  Heart Eyes!

# 39
  • Мнения: 7 106
Забравих да напиша по въпроса за чувството за собственост - при Ева все още не се е проявило и изобщо липсва. Дразни се единствено, ако някое дете реши да и отнеме играчка, която в момента е в ръцете и. Дава си всички играчки или поне няма нищо против някой да и ги пипа или взема.

# 40
  • Мнения: 1 341
А аз да ви кажа тази седмица всичките приятелчета на Кети тръгнаха на градина. Чогаво ми е, че тя няма да ходи. Някак си ми се иска да е там с децата и да се забавлява

Мисля да водя Кети на куклен театър в събота. Една моя приятелка направи клуб в Гео Милев (вие я познавате от партито с дядо Коледа -  Майката на Алекс, най-самостоятелното детенце с голата глава). Много е готин, луксозен и е огромен.  Всяка събота ще прави куклен театър. Тази събота ще  е Хензел и Гретел

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честито на Весито! Мъжка мама!!!

# 42
  • Мнения: 473
Хе-хе виж ти каква новина!
Браво ВЕСИ- ти си герой!!!! Hug
ЧЕСТИТО НА ТЕБ И НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!  bouquet

# 43
  • Мнения: 473
Жени хич и недей да съжаляваш - аз вече съм така ностроена против яслата на Мартин, че  мисля да си остане и тази зима и евентуално напролет или чак есента да тръгне на градина.
Ходи два полудни и една седмица не можем да оправим сополите Twisted Evil - мерси от такива експерименти. Naughty

# 44
  • София
  • Мнения: 2 210
И ние искаме на театър!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт