Майки на близнаци?

  • 2 841
  • 27
  •   1
Отговори
Всички майчета на близнаци ли са миньончета?  newsm78
Тук около нас има три двойки близнаци с финни и дребни майчета, та се чудя и вие ли сте такива.  Hug
Извинете за глупавия въпрос, но ми е много любопитно има ли нещо такова или си е чисто съвпадение с моите комшийчета?!  Rolling Eyes Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 137
Не мисля, че има закономерност - аз съм 175 см, а и повечето майки на близнаци, които познавам въобще не са нисички...

# 2
  • Мнения: 243
Ами не знам...Аз съм 1.64 висока на 50кг. Ти в кой район си?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
Неееееее не всички. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Според мен няма закономерност. Макар, че бях чела, че едрите жени по-често имат близинаци. Аз лично познавам близнашки майки от всякакъв вид и калибър и просто твоите "съседки" не са достатъчно представителна извадка по мое мнение.

# 4
  • Мнения: 990
Незнам дали е така , аз съм 167 см. и 50 кг. ! 

# 5
  • Мнения: 255
Aз съм от едричките newsm53 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 839
170/55кг.... бях ... преди да стана близнашка майка Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 037
164см- 58 кг, ама преди да започне купона,сега не смея да кажа Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 336
Всички майчета на близнаци ли са миньончета?  newsm78
Тук около нас има три двойки близнаци с финни и дребни майчета, та се чудя и вие ли сте такива.  Hug
Извинете за глупавия въпрос, но ми е много любопитно има ли нещо такова или си е чисто съвпадение с моите комшийчета?!  Rolling Eyes Embarassed


175 съм и аз и съм  с едър кокъл, въобще не минавам за миньонче, а по-скоро за висока жена Laughing

# 9
  • България-София
  • Мнения: 573
И аз съм от "средните" - 170 см.

# 10
  • Мнения: 2 673
  Аз \преди 7 месеца\ Joyбях 49 кг, 162 см съм. Преди 14 години бях същата...

# 11
  • Мнения: 7 803
153 см сега 48 кг  Embarassed не мога да си върна фигурата  Cry на 44 кг

# 12
  • Мнения: 1 744
167 см и 59 кг преди и сега

# 13
  • Мнения: 2 022
Няма никаква връзка. Случайно е. Разнояйчните близнаци са в резултат на оплождането на 2 яйцеклетки (т.е. в дадения цикъл са се развили 2 доминантни фоликула). При еднояйчните пък от самото начало е една зигота, която може да се раздели или от самото начало или впоследствие в бластоцистния стадий, като при втория случай има един хорион и съответно една плацента. И това в никакъв случай пак няма връзка с размерите на майката Simple Smile Отделно пък напоследък се раждат доста често разнояйчни близнаци вследствие лечение със стимулация, инсеминация или ин витро.

# 14
  • Мнения: 1 895
170/49 и преди и сега - май не съм много миньонче Laughing

Общи условия

Активация на акаунт