Поредната тема за Парфюми

  • 4 580
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Позволих си да отворя и аз една такава тема. Идеята ми е да споделите какви аромати ползвате в момента и вашите предпочитания за сезон есен/зима. Актуалните новини са винаги с предимство Wink
Споделете впечатления и за места (магазини или интернет) от където се снабдявате Winkясно е, че който има възможност за доставка от чужбина или фрии-шопове ще ги предпочете

Разглеждам ето тези два сайта и разликата в цените не е никак незначителна Rolling Eyes. Мнения и за тях не отказвам Blush

# 1
  • Мнения: 184
И аз се чудя напоследък какъв нов парфюм да си взема. В момента ползвам Omnia Crystalline, но нещо почва да ми омръзва, защото в последно време много жени около мен миришат на него ooooh!

# 2
  • Мнения: 4 473
Силванка, сподели впечатления (вкл. и цена) Wink

# 3
  • Мнения: 1 937
Armani code

Alien

Нещо се застоях на тях. Мисля, че ми подхождат.  Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 11 703
В момента съм с ето този:

# 5
  • Мнения: 5 228
В момента ползвам Nina и Lоve in Pаris. В общи линии изборът ми на парфюм никога не се е влиял от сезона - нямам зимни и летни аромати.
Магазин за парфюми - Prestige на бул. Янко Сакъзов, срещу парка Заимов. От години си купувам от там козметика и парфюми, 100 % са оригинални.

# 6
  • Мнения: 565
Ползвам DKNY Be Delicious от година и нещо не ми се сменя.  Whistling Иначе имам по няколко различни и ги сменям според настроението ми. Другите в момента са ми Pure Poisan на Dior , Gucci Rush и един на Burrbery. Купувам си ги от чужбина.

# 7
  • Мнения: 5 140
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5

ама тук много евтини тези парфюми, реални ли са им цените или аз нещо.... #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 478
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5

ама тук много евтини тези парфюми, реални ли са им цените или аз нещо.... #Crazy

И аз това щях да попитам, чак съмнително - дали са оригинални? Цената за доставка била 3лв питах

# 9
  • Мнения: 1 063
Напоследък си търся свой аромат. Последните два парфюма ми бяха подарък. Харесах си Gucci  и Cinema на YSL. Но още се колебая в избора. От всичко, което изпробвах тези два бяха най-трайни. Ако някой е ползвал един от тези да сподели впечатления. Мъжът ми хареса мн. Hypnose на Lancome, на мен обаче не ми.

# 10
  • Мнения: 1 809
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5

ама тук много евтини тези парфюми, реални ли са им цените или аз нещо.... #Crazy
И аз не схващам къде е уловката newsm78Ама определено има такава Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
Niama ulovka,az sam si pora4vala dosta nesta ottam,originalni sa parfiumite  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 880
в момента пръскам Angel на Thierry Mugler, страхотен е и е много траен, но не знам цената му, защото ми е подарък.
този сайт и аз го разгледах, доста евтино наистина... newsm78

# 13
  • Мнения: 832
GUCCI ENVY ME

# 14
  • Мнения: 184
Силванка, сподели впечатления (вкл. и цена) Wink
Сори за закъснението, но сега влязох отново Wink Ето това е парфюмът - http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=5&products_id=201 . На мен ми хареса, защото е свеж и е много приятен. Докато има други доста силни парфюми, от които ми става лошо (особено сутрин) Sick

# 15
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Определено няма уловка. И аз снощи си търсих парфюм из мрежата и в Мегашоп-а са най-евтини. От други места съм чувала, че са оригинални.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз сам нова във форума,но отдвна го следя и най-после реших и аз да се регистрирам.Ето това е моята колекция от любими парфюми,малко си падам маниачка,но обожавам хубавите аромати  Simple Smile                          

# 17
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=5

ама тук много евтини тези парфюми, реални ли са им цените или аз нещо.... #Crazy
Спокойно можете да пазарите от този сайт, това са хората, които снабдяват всички магазини с маркова парфюмерия, просто няма надценките на магазините, а съвсем минимална печалба. Последният Амариж на Живанши от този сайт беше пет пъти по траен от този, който си купих от Прити шоп.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
Пазарувала сам и от двете места- Конкорд имат и реален магазин,намира се до паметника Левски,има голямо разнообразие,но цените са  Shocked .Хубавото е,че има6 право в 7-дневен срок да варнеш поръчката и да я смениш с нещо друго по твой избор. А предимството на мегашоп е,че цените са доста нормални,особено ако си вземеш тестер,ти излиза много изгодно. Така 4е моят съвет е-ако искаш парфюм за теб,поръчай си от мегашоп.Ако го взимаш за подарък-от Конкорд  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 733
А как става точно поръчката,плащането и доставката?

# 20
  • Мнения: 6 417
Аз ползвам 2:  212 на Carolina Herrera и CK one на Calvin Clein Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 211
В момента ползвам Eternity, Eternity Moment, Eternity purple orchid нa Calvin Klein. Първият най-много ми допада.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
В момента ползвам L`eau на Dupont, Reflets d`eau на Rochas и Eclat d`Arpege на Lanvin - три нежни, женствени и летни аромата. Между тях - Truth на CK, Арденбюти и L`air du temps на Nina Richi. От всички тях само първите два са купувани от наистина "маркови" магазини.  Но не виждам разлика -  като трайност и наситеност на аромата, между тях и останалите. Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

# 23
  • Мнения: 35 962
Thierry Mugler COLOGNE

CERRUTI 1881

# 24
  • Мнения: 3 835
Eдва удържах, за да се похваля - без да искам си взех Mexx Pure LIfe.  Grinning
В смисъл че го бях планирала за след месец. Ох, много съм доволна!

# 25
  • Мнения: 5 140
Е щом наистина е толкова евтино в Мегашопа, ще си поръчам и тогава ще видя дали има уловка. Но ако е така ще фалират парфюмерийните магазини...

# 26
  • Мнения: 4 473
Е щом наистина е толкова евтино в Мегашопа, ще си поръчам и тогава ще видя дали има уловка. Но ако е така ще фалират парфюмерийните магазини...

Мдааа, май и аз ще рискувам след толкова положителни мнения за качеството на продуктите в Мегашоп.  Peace
Днес си поиграх да направя списък на парфюмите, които ми харесват, като извадих цените на всички тях във всичките опаковки (30, 50 и 100мл) от сайта на Конкорд (!) и минах през магазина  в подлеза на Плиска. Цените бяха еднакви (плюс-минус 2-3 лв). Въпросният списък го дадох и на близка, която ще ме информира за цените в гръцкия фрии-шоп.

# 27
  • Мнения: 4 473
И понеже има актуална тема за парфюмите, които ползвате в момента (а това предполагам са летни аромати), Ви апелирам да споделите предпочитанията си за зимния сезон Wink
Благодаря!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 473
Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

Karimma, би ли споделила кои са въпросните сайтове, от които си пазарувала? Simple Smile

# 29
Аз ако си пазарувам online задължително е от concord.Не знам цените колко по-високи са,но качеството на парфюмите е безупречно.Освен това винаги ти подаряват и нещо към поръчката.От скоро имам и карта с 5% намаление на стоките,които предлагат магазините им FlutterИначе парфюмите ми в момента са Premier Jour-Nina Ricci,Eden--Cacharel,Emotion-Pierre Cardin i Waterlove-Mexx Flutter

# 30
  • Мнения: 3 211
в момента ползвам Premier Jour - Nina Ricci, Boss intense, Gucci EDP II, 212 sexy (но не ми харесва особрено, ще го пазя за зимата)най-любимият ми, който за съжаление е limited edition е Forever&Ever Christian Dior.
От тези парфюми, зимата ползвам Бос-а и 212 секси. Общо взето харесвам леки аромати и дори зимата ходя с такива, така, че не правя много разлика за сезоните, по-скоро за през деня и за вечерта.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481
Не ползвам различни аромати през лятото и през зимата. Ето я и моята тиха лудост...
 


има и още, и все не стигат...  Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

Karimma, би ли споделила кои са въпросните сайтове, от които си пазарувала? Simple Smile
Ето ги:
http://parfum-bg.com/
http://www.fragrance-shop.hit.bg

# 33
  • Мнения: 14 489
И понеже има актуална тема за парфюмите, които ползвате в момента (а това предполагам са летни аромати), Ви апелирам да споделите предпочитанията си за зимния сезон Wink
Благодаря!  bouquet


ами май никой не обръща внимение и темата стана за електронната търговия...
аз например не ползвам парфюми през лятото, много съм чувствителна към миризми, които в топлото време естествено стават по-силни и направо...по-принцип харесвам ориенталски миризми /става ясно, че за зимата Grinning/, но сега имам нов Нина на Нина Ричи, пръскам го отсега и него ще ползвам през зимата. той не е точно моят тип, но е много интересна и оригинална миризма.

# 34
Доволна съм от сайтовете за електронна търговия, от които съм купувала. Цените са по-ниски, защото не плащам за космическия наем в МОЛ София или в ЦУМ, примерно.

Karimma, би ли споделила кои са въпросните сайтове, от които си пазарувала? Simple Smile
http://www.parfumi.net/catalog/contact_us.php?osCsid=018a2642214 … 60956707a9d9b9a07
http://get.gbg.bg/catalog/index.php?cPath=3_422_421&osCsid=f … b4a1730fb785434f5
http://www.-spam292-/?L=products.listmanuf&id=5
http://www.podaraci.bg/index.php/category/lang/bg/browse/8/
http://auction.bg/browse.php?id=388
От всички поне по един път съм пазарила, няма лъжа и измама Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
Много се извинявам - освен за сайтовете, аз също не съм дала точен отговор на въпроса - за "зимните" парфюми - миналата зима ползвах Emotion на Лаура Биаджоти и Omnia crystalline на Булгари. Тази година с какво ще съм /след като окончателно привърша тези двата и L`air du temps - останалите са ми някак леки, летни/ - не знам Hug

# 36
  • Мнения: 72
В момента ползвам парфюм на Елизабет Арден.Казва се Сплендор.Много ми харесва,а и не е скъп.

# 37
  • Мнения: 239
Абе и аз май не се влиая дали е зима или лято, слагам си парфюми според настроението. Като дойде време да изляза от къщи и знам вече кой от парфюмите ще сложа. Всеки ден различен ми се струва подходящ. А лошото е, че така ми харесват изведнъж разни парфюми и като се пръскам с тях няколко дни и ми поомръзват. Вече съм си писала в другата тема парфюмите, които най- често ползвам. Но може би има няколко от тях, които не ми омръзват лесно и това са:

Pure Poison на Dior   

Allure на Chanel 

и L'eau D'issey на Issey Miyake   

Хвърлила съм око на Be Delicious (DKNY) (нормалния зелен и съвсем новия червен вариант DKNY Red Delicious), на Blue (D&G), Lacoste pour femme, но чакам последните два най- накрая да омръзнат на приятелките ми, че да спрат да ги слагат, за да си ги купя и аз  Crossing Arms

Какво ще кажете за новия DKNY Red Delicious? Ето този:

# 38
  • Мнения: 239
Как можах да забравя да включа в неомръзващите ми парфюми и този:



Simply на Clinique. Ползва ли го някой? Толкова е нежен и прекрасен  Crazy Може човек да се побърка по него. Мирише ми на нещо много свежо пъпешово, а в съдържанието му няма подобни работи, но пък има орхидеи  Flowers Rose  Ходи ми се на море като си го напръскам   grinning039

# 39
  • на терасата
  • Мнения: 660
Аз предпочитам за делничния ден дезодорант или лека тоалетна вода. Малко ми е странно как някои споделят, че ползват тежки парфюми през деня? Според мен през деловия ден жената трябва да ухае на чисто и свежо, а не сластно, тежките парфюми са за вечер и то не за всяка вечер. Трудно ми е да си представя да ида на бирария и да ужая на Амариж, например newsm78

Как мислите вие?

# 40
Аз предпочитам за делничния ден дезодорант или лека тоалетна вода. Малко ми е странно как някои споделят, че ползват тежки парфюми през деня? Според мен през деловия ден жената трябва да ухае на чисто и свежо, а не сластно, тежките парфюми са за вечер и то не за всяка вечер. Трудно ми е да си представя да ида на бирария и да ужая на Амариж, например newsm78

Как мислите вие?

На мен любимия ми парфюм е Еден на Кашарел.Използвам го и през деня,без да се обливам,разбира се.Попринцип гълтам миризми и леките парфюми не са за мен.И дори и на бирария бих си използвала пак същия аромат.Обичам да мириша на хубаво,без значение от мястото!

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 606
В Бг red delicious на DKNY по неизвестни причини още го няма.

Миналата зима бях с Hypnose на Lancome и Obsession night на C Clein. Тази задължително ще повторя(потретя даже) Obsession, но за друг нямам идея все още. Чудя се за един на Paul Smith - London май се нарича, но ще изчакам - има доста нови аромати да се появяват, тъй че ...

# 42
  • Мнения: 4 473
Много благодаря на Karimma  bouquet и chujdata  bouquet за линковете!  Grinning
Цените наистина са фрапиращо ниски, дори подозрително, но след положителните отзиви най-вероятно ще се възползвам и аз  Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
А аз вече знам кой искам да бъде зимният ми парфюм - Адикт ІІ на Диор
Невероятно, аристократично ухание.

# 44
  • Мнения: 4 733
Обожавам го и аз като теб  чакам зимата за да си го взема...тежичък е за лятото, но е неповторим

# 45
  • Мнения: 3 211
Обожавам го и аз като теб  чакам зимата за да си го взема...тежичък е за лятото, но е неповторим
Може ли да ми кажете на кой парфюм ви прилича, че на външен вид ми изглежда лек и ми грабна окото

# 46
  • Мнения: 4 733
Предполагам питаш по аромат с кой си прилича?....Аз лично немога да го оприлича на никой...Но не се бъркай в никакъв случай не е лек.

# 47
  • Мнения: 239
Аз предпочитам за делничния ден дезодорант или лека тоалетна вода. Как мислите вие?

mama_mary, ами то повечето от парфюмите са разпространени в няколко варианта. Най- силните концентрати на почти всеки парфюм се продават в едни сладки шишенца също като по- големите, но техни миниатюри. Обаче тях почти никой не ги купува, поне аз лично не познавам такъв човек, пък и са неплащаеми  #Crazy Хората си взимат по принцип или "Парфюм спрей" (доста по- слаб от концентрата) или "Тоалетна вода" (още по- слаб) от същия вид. А редица производители на парфюми пускат някои от марките парфюми само като тоалетни води. И двете са много по- неконцентрирани от съвсем истинския парфюм. Даже за много от парфюмите на пазара изобщо не се продават концентратите им, явно няма търсене. Лично аз дезодоранти ползвам само за под мишниците, но те са много вредни за околната среда и доста често предизвикват алергии или задушаване. Затова ползвам от известно време само течни дезодоранти. Иначе на мене много ми допадат лосионите за тяло, които са със същата миризма като парфюмите. Ухаят наистина много нежно и децентно на кожата и я овлажняват чудесно след баня.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 21:21 от Stela-Maria

# 48
  • София
  • Мнения: 3 328
Обожавам го и аз като теб  чакам зимата за да си го взема...тежичък е за лятото, но е неповторим
Може ли да ми кажете на кой парфюм ви прилича, че на външен вид ми изглежда лек и ми грабна окото
О, не...в никакъв случай не е лек. Един такъв "сериозен", благороден, тих аромат. Нещо, което, без да се натрапва, веднага се усеща. Парфюм, който, примерно, би си подхождал с костюм от кадифе, но не и с вълнено шотландско каре.
Не мога да го оприлича на някой познат ми досега. Но може би познавам твърде малко Grinning

# 49
  • Мнения: 239
Всъщност и парфюмите, независимо дали са тоалетни води или не, те пак дразнят кожата през лятото, ако се излага пряко на слънце мястото, което е напръскано с парфюм. На мене лично нищо ми няма, но съм чувала, че има хора, които имат проблеми с това. Може би наистина тогава са най- подходящи лосионите за тяло на съответната марка парфюм или пък боди тоник, който е без алкохол. Аз съм влюбена в един боди тоник на Ланком, който мирише и на чисто и на лято едновременно. Казва се Aroma sun и е много подхранващ за кожата, има и витамини в него:

# 50
  • Мнения: 5 140
Много благодаря на Karimma  bouquet и chujdata  bouquet за линковете!  Grinning
Цените наистина са фрапиращо ниски, дори подозрително, но след положителните отзиви най-вероятно ще се възползвам и аз  Wink

И аз, и аз смятам да се възползвам, харесаха ми много цените там.

# 51
  • Мнения: 2 673
Живанши - Very irresistible

# 52
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 6 417
Аз пък искам да попитам защо на някои от парфюмите пише, че са тестери и не са за продажба, а всъщност ги продават? newsm78

# 54
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Бурберито определено е с натрапващ сладък аромат SickНа мен ми се гадеше от него.Особено лятото миризмата му е ужасна.4ерути 81 е един от най-женствените аромати,които съм имала Grinning

# 55
  • Мнения: 3 211
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Бурберито определено е с натрапващ сладък аромат SickНа мен ми се гадеше от него.Особено лятото миризмата му е ужасна.4ерути 81 е един от най-женствените аромати,които съм имала Grinning
Съгласна съм, една колежка имаше Уикенд и напрово ми се драйфаше от него. А Черути е невероятен и много траен, жалко, че има толкова имитации иначе пак бих си го купила, а аз рядко си купувам 2 път парфюм, който съм имала

# 56
  • Мнения: 112
Опитай "Envy me " на Gucci. Мисля, че е точно в категорията, която търсиш

# 57
  • София
  • Мнения: 1 890
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

 Be delicous na DKNY    i   Nina - Nina Richy  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 263
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Cerruti 1881  Peace

# 59
Аз пък искам да попитам защо на някои от парфюмите пише, че са тестери и не са за продажба, а всъщност ги продават? newsm78
Те са вносители и съответно имат тестери в голямо количество. Просто ги продават по-евтино. Но по-добре си купи направо парфюма, а не тестера, защото е по-траен.

# 60
  • Мнения: 35 962
Мами,
понеже виждам, че сте доста запознати с качествените марки парфюми - може ли да ми помогнете в избора

Колебая се между "Weekend" на Бърбъри и "1881" на Черути.  newsm78
Търся нещо плодово-цветно с леко и ненатрапващ се сладък аромат. И да не причинява главоболие по възможност. Има ли такъв парфюм?
Посъветвайте ме кой от двата да избера  Rolling Eyes

Cerruti 1881  Peace

още един глас!

# 61
  • Мнения: 16
Не робувам на марка , high-цена и аромат . Каквото ми допадне в момента . За следващия парфюм имам друга настройка , не мога вечно да съм с един аромат . В зависимост от настроенията и времето вън ползвам различни .

# 62
  • Мнения: 1 986
И аз не използвам един и същ парфюм-сменям ги постоянно-има толкова много изкушения по магазините Laughing,че ръцете ме засърбяват Laughing Сега ползвам Summer mania на Georgio Armani-невероятен аромат е PeaceНо след това съм се ориентирала към Be delicious на DKNY newsm78-траен ли е,и нормална ли е цената от 70лв за 50ммл.-в един от електронните магазини го видях ThinkingНе съм проверявала как върви по другите магазини....

# 63
  • Мнения: 1 318
212 на Carolina Herrera - за лятото. Иначе Coco Mademoiselle за зимата+Apparition на Ungaro. Заслужават си парите:)

# 64
  • София
  • Мнения: 3 328
...Но след това съм се ориентирала към Be delicious на DKNY newsm78-траен ли е,и нормална ли е цената от 70лв за 50ммл.-в един от електронните магазини го видях ThinkingНе съм проверявала как върви по другите магазини....
Честно казано, предпочетох да отида и да дам 6 лв. отгоре, но го купих от реален магазин. Парфюмът е разкошен. Ухае с дни...
И от електронни съм пазарувала - по-горе писах - доволна съм, но според мен има смисъл при по-чувствителна разлика. А и доставката от 3-5 лв. ...

# 65
  • Мнения: 4 473
Момичета, дайте конкретно мнение за тези парфюми, рls





# 66
  • Мнения: 8 462
Момичета,днес гледах разни парфюми в Сити център,какви са тия цени,какво е това нещо???Възможно ли е в електронен магазин цената да е двойно по-ниска  и да са оригинални или аз нещо съм в грешка?

# 67
  • Мнения: X
Момичета,днес гледах разни парфюми в Сити център,какви са тия цени,какво е това нещо???Възможно ли е в електронен магазин цената да е двойно по-ниска  и да са оригинални или аз нещо съм в грешка?
Изобщо не се учудвай на цените в тези центрове StopДаже някои парфюми са тройно по- скъпи отколкото в чужбина.Те се оправдават, че наема им бил голям Mr. GreenАма май само те си вярват  #Cussing out

# 68
  • Мнения: X
strelche® мога да ти кажа от моя гледна точка за 3 от тези парфюма. Жадор на Кристиан Диор си е класика.Стар и хубав парфюм.Най-известния парфюм на Диор.Даже във Франция доскоро вървеше нова реклама на Жадора.Но в България това е парфюма с най-много имитации.Има ментета от 5 лв които миришат почти по същия начин.Само влез в някоя парфюмерия среден клас и попитай дали имат нещо което прилича на Жадор ,и ще видиш как ще ти извадят поне 4-5 парфюмчета от по 5-10 лв. bowuuТо и дума не може да става за трайност,но искам да ти кажа 4е е много позната миризма и само ти ще си знаеш че парфюма ти е оригинален.
Еуфорията на К.Клайн е страхотен и секси аромат.Също траен.Но не е неповторим.Напротив, даже е много повторим.Има още няколко които миришат подобно.Много позната миризма.Поне според мен(това е лично мнение ,да не започне сега някой да ме упреква) Naughty.Аз харесвам парфюми които се открояват .
Сенси на Армани си е типичен зимен парфюм.По-тежичък е.
За Ескадата съм чувала че не бил траен.Нямам лични наблюдения.
Дано съм ти била полезна  bouquet

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Този Sensi на снимката е по-лекия вариант и на мен много ми харесва. Не смятам, че много-много става за зимата.
 Жадор не харесвам и не мога да кажа нищо. От еуфорията ми става направо лошо- много е натръшкващ някак аромата и за вечер иди-дойди, ама за ежедневна употреба....
 Boss-a също много харесвам. Ескадата не е лош, но нее нищо особено.
Уф, много ти помогнах, няма що Grinning

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
В момента съм с 5-то авеню на Елизабет Ардън.Донесоха ми го от чужбина 36лв-75мл амане е много траен може и да е тестер.То по добре да си го бях купила от наш он-лайн магазин newsm78Май се минах малко. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 258
Аз ако си пазарувам online задължително е от concord.Не знам цените колко по-високи са,но качеството на парфюмите е безупречно.

Ами, надценката в Конкорд е значителна. За пример, 50 мл. "Лайт Блу" е с 25 лв. , а 100 мл. - с 40 лв. надценка спрямо цената, на която се продава в чужбина.

# 72
  • Мнения: 1 546
В момента съм с 5-то авеню на Елизабет Ардън.Донесоха ми го от чужбина 36лв-75мл амане е много траен може и да е тестер.То по добре да си го бях купила от наш он-лайн магазин newsm78Май се минах малко. Mr. Green

36лв???? Shocked Моят е от Италия и струваше 42 ЕВРО!!! Но е доста траен и е страхотен!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дитта този ми го донесоха от Англия купуван от интернет 13.5 паунда.Незнам по къв курс ми го сметна ама дадох 36лв.Иначе наистина е страхотен но само до обед трае.

# 74
  • Мнения: 1 546
Ми незнам....аз се пръсках с моя тази сутрин към 11ч и още си усещам аромата...ама аз доста стабилно се поливам по принцип Embarassed, а и е хубаво аромата да се подновява през деня.

# 75
  • Мнения: 4 473
strelche® мога да ти кажа от моя гледна точка за 3 от тези парфюма. Жадор на Кристиан Диор си е класика.Стар и хубав парфюм.Най-известния парфюм на Диор.Даже във Франция доскоро вървеше нова реклама на Жадора.Но в България това е парфюма с най-много имитации.Има ментета от 5 лв които миришат почти по същия начин.Само влез в някоя парфюмерия среден клас и попитай дали имат нещо което прилича на Жадор ,и ще видиш как ще ти извадят поне 4-5 парфюмчета от по 5-10 лв. bowuuТо и дума не може да става за трайност,но искам да ти кажа 4е е много позната миризма и само ти ще си знаеш че парфюма ти е оригинален.
Еуфорията на К.Клайн е страхотен и секси аромат.Също траен.Но не е неповторим.Напротив, даже е много повторим.Има още няколко които миришат подобно.Много позната миризма.Поне според мен(това е лично мнение ,да не започне сега някой да ме упреква) Naughty.Аз харесвам парфюми които се открояват .
Сенси на Армани си е типичен зимен парфюм.По-тежичък е.
За Ескадата съм чувала че не бил траен.Нямам лични наблюдения.
Дано съм ти била полезна  bouquet

Много благодаря за отговора.  bouquet

bomboto, на теб също  bouquet

# 76
  • Мнения: X
Цитат на: bomboto link=topic=125210.msg2343572#msg2343572 datehttp:/=1157986793
Този Sensi на снимката е по-лекия вариант и на мен много ми харесва. Не смятам, че много-много става за зимата.
 
Да, права си. PeaceЧак сега забелязах , че е бялата опаковка,аз го обърках с този http://www.beautifulperfumes.com/sensi17wub.html ,а той определено става за зимата.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 02:08 от Анонимен

# 77
  • Мнения: 3 268
Палома Пикасо-абсолютна класика и отгаваря изцяло на моята чувственост Flutter

# 78
  • Мнения: 3 211
Момичета, дайте конкретно мнение за тези парфюми, рls

Понеже сме си зодия  Laughing, предполагам, че и ароматите, които харесваме са сходни Heart Eyes
Бос-а го имам, много траен, секси, ползвам го, харесва ми.
Сенси-не го знам
Ж'адор, страшно секси, но много имитации и вече стар, не обичам стари аромати, колкото и да са хубави, като има нови по-модерни, а пък не е и евтин.
Еуфорията-средна работа
Ескада-та като старовремешен парфюм, не ми харесва

# 79
  • Мнения: 6 167
Хепи то би  на Клиник.

# 80
  • Мнения: 239
Момичета, дайте конкретно мнение за тези парфюми, рls

strelche, Boss Woman - точно този на Бос ми е малко обикновен, Sensi White Notes ми е един от любимите парфюми, страшно секси. Имам първия му вариант - само Sensi и много си го харесвам, но е малко силничък и интензивен, чудесен е например за вечер. За съжаление аз като си го купувах имаше в Германия само него, а във Франция после видях втората версия - Sensi White Notes и се влюбих в него - малко по- нежен е, въпреки, че основната миризма му е същата като на Сензи, но има разлика, лично според мен разликата е, че вторият е много по- нежен и не толкова натрапчив, страшно елегантен и по- свеж. И поради тази причина почна първият Сензи да ми харесва малко по- малко  newsm78J'adore е друг мой мн. любим парфюм и няма да ми омръзне, колкото и да е стар - той си е от вечните парфюми. Много е романтичен някакси, нежен, женствен и страшно траен, усеща се в него нотка на цветя, в съставките му има и орхидеи, а ако си го вземеш и с лосиона за тяло J'adore, ще останеш очарована. Euphoria е симпатичен парфюм, но нещо не ме грабва. А точно този на ESKADA от снимката ми е много слаб един такъв, направо не мога да го усетя, а очаквах повече от него, рекламата му беше страхотна. Лично според мен е незапомнящ се парфюм и ми е адски лек.

# 81
  • Мнения: 4 806
Палома Пикасо-абсолютна класика и отгаваря изцяло на моята чувственост Flutter

откъде го взимаш? Понеже аз съм фен, а напоследък става все по - трудно.

Общи условия

Активация на акаунт