Кухненските мивки

  • 33 289
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 896
До сега всички кухненски мивки, които съм ползвала са били от стомана. Предимствата и недостатъците са ясни.
Ще ми се да науча повече за гранитните мивки, които са с различни цветове.
Ако има мами, които ползват такива мивки, бихте ли споделили своите впечатления?
  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Аз съм фен на гранитогресните мивки. Поръчах си такава за новата кухня. Не остават следи от пръски на водата /много ми е грозно като видя следи от варовик/, обикновено са по-дълбоки и могат цветово да се вържат с плота на кухнята.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 491
Недостатъцита са ,че се надраскват и след време драскотинките потъмняват(колкото и да ги лъска човек).Освен това има опасност след изтърване на тежък предмет да се отчупи парченце.Само това се сещам ,като недостатък.Иначе са много по-добре стилово издържани и дълбоки.Аз също не харесвам алпаката заради следите от варовик.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
А каква цена са тези мивки  Thinking

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Много съм доволна -от три години я ползвам.Цената беше 120 лева.

# 5
  • Мнения: 793
Ами от поне две години съм с такава мивка за сега проблем нямам  Praynig по принцип са по красиви и могат да се вържат, както някой каза преди мен с цвета на кухнята, има с различна големина на корито както и с допълнителен плот отстрани/ама какво обяснение/  Peace  За цена не се сещам , но беше над сто лева.

# 6
  • Мнения: 2 161
Аз съм фен на гранитогресните мивки. Поръчах си такава за новата кухня. Не остават следи от пръски на водата /много ми е грозно като видя следи от варовик/, обикновено са по-дълбоки и могат цветово да се вържат с плота на кухнята.
Да не говориш за гранитните?Защото моята е такава,а за гранитогресни не бях чувала.Устойчива е на рязане и на удар.С малко и голямо корито е и с отцедник.

# 7
  • Мнения: 3 216
Някой може ли да пусне снимка на това нещо. Аз май до сега не сьм виждала такава мивка ,пьк ми стана интересно.

# 8
# 9
  • Мнения: X
[Да не говориш за гранитните?Защото моята е такава,а за гранитогресни не бях чувала.Устойчива е на рязане и на удар.С малко и голямо корито е и с отцедник.

Да, за същите.

# 10
  • Мнения: 2 768
Blanco са едни от най-добрите мивки, които се внасят в България. Ето сайта им. Наистина, поддръжката им е много лесна.

# 11
  • Мнения: 3 216

ммм много благодаря. Харесват ми. И на мен ми предстои да правя кухня. А някой да знае как вьрвят цените на индивидуалните  проекти за кухня?

# 12
   Ами какво да ти кажа.Аз също се насочих към такава, но приятелката ми , която е дизайнерка в мебелна къща ме разубеди, защото се чупели. А де, а така ми харесват.Много ме е яд!!!

# 13
  • Мнения: X
Майка ми и една приятекла са с такива съответно от 4 и 5 години, засега са здрави и изглеждат много добре. Аз от тях се навих за такава мивка.

# 14
  • Мнения: 6 039
Топва са най добрите мивки, особено за варовитата вода във Варна

Общи условия

Активация на акаунт